Zaloguj się, aby obserwować  
komodo

Ceny mleka 2013

Polecane posty

komodo    277

przy tych parametrach jesli idealnie takie to 1.41 brutto i jesli ocena to jeszcze 2gr doliczyc takze bedzie 1.43 z jakas koncowka brutto ale jest mozliwe ze bedzie jakas doplata wieksza za ten najwiekszy pulap lub bedzie stworzony nastepny ponad 50 bo w tej chwili najwiekszy dostawca przy tych samych parametrach ma tylko 14gr wiecej takze bez jakiegos szału a nosza sie z takim zamiarem stworzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Wie ktoś ile za litr płaci Spomlek Parczew?

Chyba Spomlek Radzyń podlaski? Ja tam odstawiam....


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kyllee    14

jestem platnikiem vat dosatlem sms ze musze sam jechac i wypisac fakture w zeszlym tygodniu bylem wypisalem a jak z ryczaltowcammi zrobili to nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszek25    1

ja tez jestem płatnikiem vat. ale to oni wg numerów wzywają czy jak? bo ja dzis dostałem sms ze premia ma byc wypłacona do 10 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikursus    21

Chyba Spomlek Radzyń podlaski? Ja tam odstawiam....

 

 

W sumie Parczew to oddział z Radzynia to ile tam? Ceny powinny być takie same

Edytowano przez rolnikursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgal    3

leslaw00 - możesz powiedzieć jaką miałes cenę za grudzień - oczywiście z parametrami i ilością mleka - bo podobno dobrze płacą. Zastanawiam się nad przejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekosse    7

Dzisiaj kierowca Mlekpolu, przywiozł bardzo ciekawe info. Codziennie proby na bakterie, somatyka, sklad chem. Moze ktos wie czy to znaczy ze ZPM Zambrów ma juz swoje laboratorium.

A tak poza tym wymagania juz jak w Piatnicy ale cena to juz nie.

Edytowano przez wojtekosse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jestem platnikiem vat dosatlem sms ze musze sam jechac i wypisac fakture w zeszlym tygodniu bylem wypisalem a jak z ryczaltowcammi zrobili to nie wiem ...

Jestem rolnikiem ryczałtowym i wczoraj dostałem fakturę korygującą do podpisania. Dziwnie tylko to wyglądało, bo napisane na dole jest "Do zapłaty", jakbym to ja miał im dopłacić. Powinno był raczej do wypłaty jak na zwykłej fakturze. Te 20gr to doliczyli do ceny netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawiel55    0

wojtekosse a tak nawiasem mowiac co ciebie i kilku okolicznych rolnikow skłoniło do przejscia wlasnie do mlekpolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz132    12

widze że inne oddziały robią to samo co mlekpol odddzial bydgoszcz .... my mamy proby co każdy odbiór ... 12-16 srednio w miesiącu na wszysstko bak, som, tl, bial, moczn ..... robią to już od chyba września ostatnio 25.01 nawet leżała słomka koło zbiornika czyli chyba kierownik jeżdził bo zwykle to karuzela robi a należy dodać ze po mleko jest 1-3 w nocy .... co do grudnia chyba na fakturze pisało premia 0.05 netto dla 1l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekosse    7

wojtekosse a tak nawiasem mowiac co ciebie i kilku okolicznych rolnikow skłoniło do przejscia wlasnie do mlekpolu?

Tym czynnikiem było 20 gr na litrze wiecej, plus 2 gr za ocenę plus tzw. premia świateczna za grudzien. To juz sie uzbierało troche tych groszy wiec masz prosta odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekosse    7

Bo z piatnica nie wypaliło po pierwsze. A w tym czasie krazyły złe opinie o mlekovicie a dokładniej o kombinacjach kierowców i takie tam. Wybrałem mlekpol i nie narzekam choc mogło byc jeszcze lepiej gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leslaw00    0

Za grudzień wyszło mi 1,54 zł brutto. Tłuszcz 4,38 -białko 3,53.Odstawiłem 21500litrów.Tak jak pisałem wcześniej jestem członkiem strzeleckiej s.p.m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgal    3

leslaw00 - no nieżle - ale mleka masz sporo - ja jestem przy tobie maluśki - czy wiesz może jakie są progi (ilosciowe) i ile dają przy każdym progu - albo prościej ile bym dostał przy miesięcznej odstawie od 4300 do 5000 litrów

Edytowano przez kgal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leslaw00    0

kgal-niestety nie mam obecnie cennika progowego ale mi wychodzi 0,18 zł do litra. myśle że przy twojej ilości wyszło by o 0,10zł taniej.Zawsze możesz zadzwonić do prezesa i się z nim spotkać jeśli jesteś zainteresowany.(wiem że należą tu rolnicy z lubuskiego,zachodniopomorskiego i wielkopolskiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helikaon    0

Witam wszystkich Forumowiczów. Mlekowita o/Baranowo za grudzień 1,57 zł brutto , bialko 3,5, tłuszcz 4,6 20-30 tys l (w tym 20 gr premi). Teraz mam takie małe pytanie, słyszał ktoś z Was o podwyżkach, bo szczerze mówiąc niecałe 1,4zł to przy dzisiejszych kosztach produkcji to mnie nie satysfakcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
    • Przez Czyzyk97
      Witam agroforumowiczów ostatnio jest głośno o rejestracji chłodni do mleka.
      Jak dokładnie wygląda sytuacja,macje już zarejestrowane chłodnie? Do kogo/gdzie udać się po poradę/pomoc ?
      Dzięki za wypowiedzi Pozdrawiam
    • Przez dawid141413
      Wiitam, stoję przed wyborem nowego schładzalnika do mleka i prosiłbym o opinie na temat firmy EUROTANKS
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj