Skocz do zawartości
coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
walkol    33

U mnie smieć z łodzi płacił 3,8 netto w czwartek i jeszcze wszystkich nie wzioł-trzeba go pogonić z tego skupu

Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Wiadomość z agroFakt.pl

lew908    207

4.0 + vat woj łódzkie pow sieradzki

"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

3.90 + vat  woj. kuj-pom.  powiat grudziądzki

krilan06    65

Jestem ciekawy gdzie jest granica wytrzymałości ludzi, przy jakiej cenie coś się zacznie dziać, chociaż dzisiaj nie widzę jakiegoś lidera wśród rolników który stanąłby w obronie interesów rolników. 

lew908    207

Wiadomo cena na świnie jest niska ale patrząc na ceny zboża które są poniżej 500 zł za tone i spadajce ceny koncentratów itp. to tak tragicznie nie wychodzi jeszcze.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

farmer08    3

Rolnictwo to Organizm powiązany. Jak nie ma świń u rolników to nie ma kto kupić zboża, proste.  To że sprowadzają z zagranicy to inna sprawa. Chciało się Uni to trzeba teraz płacić za to. Cena w granicach 4,00 zł +

dobrze gadasz z uni ciągną wszystako co się da a to wszystko to jeden wielki syf, a nasze polskie to be. cena na ten tydzień 4,6 brutto 

relaa5    0

Dzień dobry!!

Potrzebuje opinii na temat warchlaków z polskich ferm. Czy zna ktoś firmę Osadkowski i może się wypowiedzieć na tamt ich warchlaków.

bandyta    11

Ja już wiem że tuczniki nie będą po 5zł bo tak znami postepują to właśnie przeczytałem ostatnio i nie wiem czy jeszcze się szarpać z produkcją czy siać kukurydze jak wszyscy u mnie

(w czerwcu, lipcu i sierpniu na wysokim poziomie
utrzymywał się import mięsa. W każdym z tych miesięcy do
kraju trafiło po ponad 50 tys. t nieprzetworzonego mięsa z
innych panstw UE. Łącznie w okresie I-VIII br. import nie-
przetworzonego mięsa wyniósł 401 tys.t – o 7 tys. t. więcej
niż w tym samym okresie ubiegłego roku.)

kafar191    7

Wiadomo cena na świnie jest niska ale patrząc na ceny zboża które są poniżej 500 zł za tone i spadajce ceny koncentratów itp. to tak tragicznie nie wychodzi jeszcze.

No nie kupisz zboża poniżej 500 bynajmniej u mnie.

A koncentraty jeśli nadal soja pójdzie do góry to też zdrożeją.

lew908    207

no u mnie zboże ponizej 500 jedynie troche pszenica się wybija od 500 - 600 zł. Narazie w mojej okolicy cena koncentratów itp utrzymuje tendencje spadkową. Zobaczymy jak bedzie dalej

tomekgeo2    0

Witam wiem że nie w  tym temacie ale może ktoś podpowie jakie ceny są u was na ceny koncentratów dla tucznika z firmy LNB?

raul7031    8

Dziś sprzedanie 20 sztuk po 4,05 zł + VAT. Łódzkie, pow. radomszczański. Cena od miesiąca w miejsu niestety, ani troche w górę. 

kordas    0

LNB ma różne koncetraty

cena kształtuje się od 58 zł do 70 zł brutto za 25 kg

kafar191    7

LNB to jedna z lepszych (jeśli chodzi o jakość ) firm z "koncentratami" lecz dosyć droga. Ja osobiście biorę innej firmy bo mnie diler z LNB wkurzył.

Cena na ten tydzień 5,5 za E zakłady mięsne skiba

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez erni16pl
      kto wie niech napisze ile kosztuje pompa hydrauliki u korbanków oryginalna, mi wysiadła niedaje ciśnienia
      Najlepiej jak ktoś by sprawdził u korbanków
    • Przez innocent
      witam. mam na oku fahra 1200. chciałbym się Was zapytać czy części do tego kombajnu są bardzo drogie?
    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?

- KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis

• Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez tatar902
      Witam poszukuje osob ktore zostaly oszukane przez firme bm kobyli zajmujacej sie trzoda
      firma mnie oszukala tak ze swinei zabrala po 1 miesiacu pozniej niz przewidziana byla umowa i wystawili mi jeszcze kwitek sadownie bym im zaplacic nie wiadomo za co i stwierdzili ze swinie byly za male po upywie 120 dni gdzie stwierdzil to ich przedstawiciel gdzie byl ostatni raz jak swinei byly  prawie jak warchlaki chyba jakis wrozbitow zatrudniaja ze wiedza jaka wage maja nie widzac ich 2,5 miesiaca
      kontakt do mnie  tatar902@wp.pl