Skocz do zawartości
coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Jurmiczek    11

W moich okolicach tucznik w góre i brak.@ maxiben tobie jako jednemu z najbajrdziej rozwojowych śwniarzy nie przystaje ze mną polemizować co jest lub co będzie.Ja osobiście o ceny w lecie się nie martwie,ale jednego jestem pewien że jesiennych i zimowych nadwyżek nikt niie skupi nawet po 4zł.A co się z tym wiąże to się domyśl sam... inteligencie.

PawelWlkp    326

Kolego, zobaczysz od jutra jak w górę, To co było dziś do 13 to już było, zakłady takiej okazji do obniżek nie przepuszczą.

Wiadomość z agroFakt.pl

brandys    2

12szt lokalny pośrednik cena 5.3netto zachodnia wlkp twierdził że od jutra korekta -0,20gr

Bartekj1994    111

Koledzy chciałbym zapytać ile zostaje wam z jednej sztuki przy chowaniu Duńczyków??? Czy to jest opłacalalne?? Do tej pory trzymałem polskie prosięta ale zaczyna ich brakować w mojej stronie i zamierzam kupować z zagranicy. Planuje kupić około 100 sztuk bo na tyle mam miejsce. Jakie jest u was zuzycie paszy na sztuke??? Byłbym wdzięczny za info na PW

Xawier    32

ZM Skiba też -30gr WBC E 6.50+ vat

slawek1234    18

kolejna zagrywka zakładów i pośredników, nie udało się na kolejnych zarażonych dzikach to teraz chcą wykorzystać obniżkę w Niemczech

Bartekj1994    111

Kupie 20-25 prosiąt Woj Mazowieckie, Powiat Sierpc. Chętnie z dowozem. Mogą byc również z dalszych miejsc byle były ładne i w miare tanie. Pisać !!!

Na ten tydzień 5+vat.

Raptus902    30

Sprzedane dzisiaj po 5zł netto. Czyli tak jak było :blink:

Edytowano przez Raptus902

PawelWlkp    326

Będą kolejne obniżki. Niemcy na przyszły tydzień -7 centów. Ale żeby o tej porze roku i przy takiej ładnej pogodzie tak taniały to nie wiem o co chodzi. Myślałem że niemcy będą świętować puchar świata przez najbliższy mieśiać i zajadać się kiełbaskami przy tym a tu lipa.

• Like 1

PawelWlkp miałeś rację od wczoraj -30 gr. czyli 6.20 kl E. Żeby 60 gr w 10 dni na dół to już nie jest normalne, szczególnie w lipcu. Takich jaj to ja nie pamiętam :blink:

Wielkopolska 4.5+vat , przy takiej cenie to nawet spać się nie chce a jeszcze wielka niewiadoma ile jeszcze zjadą w dół

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.