Skocz do zawartości
coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

1490    5

to kupią padloki po 1.4 a my to zeżremy nas może uratować wschód nie zachód

Jurmiczek    11

Mogą sobie kupować do woli ile im tylko potrzeba.Cena 6+vat w Polsce za dobry towar a za dwa tygodnie będzie już i na zwykłych skupach bo tucznika brak i nie będzie.

Wiadomość z agroFakt.pl

lukaczmarek    265

Mogą sobie kupować do woli ile im tylko potrzeba.Cena 6+vat w Polsce za dobry towar a za dwa tygodnie będzie już i na zwykłych skupach bo tucznika brak i nie będzie.

Stawiam stówę że na skupach na przyszły tydzień nie będzie więcej jak 5,5 zł

mmarcinn001    12

W tym tygodniu Małopolska/Miechów 5,20/5,30 zł + VAT

Edytowano przez mmarcinn001

maxiben    14

jurmiczek żeś się przebudzil jak cena wzrasta ale tez watpie w osiagniecie 6 zl w skupie moze za caly zestaw powtarzającego się towaru

PawelWlkp    333

Koniec podwyżek, Niemcy 3 centy w dół na przyszły tydzień. Oficjalna cena 1,75 euro za kg wbc.

Jurmiczek    11

maxiben odpuść z tymi komentarzami.Jeśli przyjeżdżają kupcy i płacą po 6 zł na rękę to pewnie jest coś w tym co pisałem.Mniejsze z tym ważne że prosiak tanieje.

karolci13    26

Przed chwilą był umnie weterynarz i mówił że był u jakiegoś gościa co 50 szt sprzedawał dostał 5,8 , a za fermówę 5.9 płacą więc niezłe różnice bo mi oferowali 5.2 jak narazie

Edytowano przez karolci13

domino69    6

wstawiane w niedzielę do sokołowa 75 szt ... w przeliczeniu na wagę żywą co zważył zakład 6,05 zł /kg.... na chwilę wróciła normalność ...

kamil496    39

5,80 +vat . Na przyszły tydzień najprawdopodobniej pójdą ok 10-15 gr w dół, ale to tylko będą chwilowe obniżki

maxiben    14

maxiben odpuść z tymi komentarzami.Jeśli przyjeżdżają kupcy i płacą po 6 zł na rękę to pewnie jest coś w tym co pisałem.Mniejsze z tym ważne że prosiak tanieje.

czy ja ci leze na wątrobie ? odpisuje na to z czym się nie zgadzam bo czytaj inne posty gdzie podaja ceny daleko odbiegające od twoich 6 zl mówimy o ilościach skupwych ale jeżeli ci tyle placa to gratuluje dobrego interesu

mi placa tak KL S zl 7+3% =7,21*79% wybicie z wagi zywej =5,69 zl kg żywca netto

prosiak u mnie niezmienne

maxiben    14

niestety faktycznie pojdzie w dol może nawet 30 gr niespodziewalbym się tego o tej porze roku

@ jurmiczek sprzedawaj co masz bo do twoich 6 zl bedzie coaz dalej a nie blizej

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez innocent
      witam. mam na oku fahra 1200. chciałbym się Was zapytać czy części do tego kombajnu są bardzo drogie?
    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?

- KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis

• Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez bocecek087
      witam jak w temacie jakie macie ceny paszy gotowej dla drobiu 
       Wola Pasze Kaczka 1 1100 netto 
    • Przez pro2006
      Drodzy użytkownicy, jeśli w ostatnim czasie mieliście do czynienia z budową garażu i moglibyście mi przybliżyć orientacyjny koszt. Wiadomo, co do złotówki nie da się tego określić. Obecnie jesteśmy na etapie przygotowywania się do budowy garażu wymiary to 25x11 i 4,5 metra ściana (tył i szyty w pełni zabudowane z przodu 5 wrót ) mile widziane byłyby podpowiedzi odnośnie sposobu wykonania więźby dachowej (stal czy drewno)  jak myślicie wystarczy na taką inwestycję około 70 tys zł (bez zalewania posadzki), mamy ograniczony budżet w tym roku, a nie chcielibyśmy się pchać w kredyty