Skocz do zawartości
coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie

ArturBar    0

Wczoraj sprzedałem maciory po 3,30+ VAT. Jaka tendencja dla tuczników? Opolskie

Wiadomość z agroFakt.pl

cena na przyszly tydz w dol o 40 gr z 4.9 na 4.5 netto ratowac sie kto moze jeszcze poleca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

staszek131415    2032

Ta jasne głupot tu nie pisz i paniki nie siej ,ratować to się można jak do wody wpadniesz a tutaj to co najwyżej drobni chandlarze zamęt mogą siać :ph34r:

Krousik09    2
Napisano (edytowany)

Jesli teraz swinie spadna to czuje ze bedzie to rok w ktorym wykruszy sie sporo hodowcow :) troche to smutne...

Edytowano przez Krousik09

Ta jasne głupot tu nie pisz i paniki nie siej ,ratować to się można jak do wody wpadniesz a tutaj to co najwyżej drobni chandlarze zamęt mogą siać :ph34r:

glupoty to ty se mozesz pisac ja mowie prawde i tylko prawde znalezli kolejnego chorego dzika na ASF I co myslisz ze w gore pojda smieszny jestes !!!!!!!!!!!

zetor1991    3

Nie pierdziel poatrz sobie na cenniki farmutilu czy skiby ruch w gore o 30 groszy tylko handlarze robia z drobnymi rolnikami co chca... Zacznij oddawac wiecej sztuk lub przez grupe a odczujesz takie wachania mniej niz Ci mali... A poza tym to nie temat na klotnie....

biznes12    21

zobaczymy cenniki od przyszłego tygodnia teraz to mozna sb gdybac na razie bez zmian 6.30 E

marcus1998    50
znależli martwego dzika chorego na afrykański pomór świś

mam nadzieję że tym razem nie będzie aż takich wielkich problemów. nastepnego ruscy podrzucili bo juz za cicho sie zrobilo :/

kafar191    7

Troche to by było dziwne jakby spadły przez martwego dzika bo przecież i tak nic od czasu wykrycia pierwszego przypadku się nie zmieniło. Embargo jest, granice zamknięte, to czemu niby cena w dół miała by iść?

karolci13    26

Jeśli cene będą zbijać to wystarczy że nikt masowo nie będzie wyprzedawać to nic się nie stanie a najlepiej żeby kto może wstrzymał się ze sprzedażą to zaraz im rury zmiękną tym bardziej że u Niemca drogo, na dziś 4,8+vat gwarantowane

MalaMalwi    34

Tylko, że z tym wstrzymaniem się ze sprzedażą może byc problem. U niemca drogo a u nas jak zwykle daja drobne za swinki. !

Sadek    448

Łatwo pisać tylko gdzie podziać kolejne sztuki które czekają w warchlakarni-porodówce, hodowla to nie maszyna ona szybko się nie zatrzymuje jak i nie rozpędza.

lew908    207

Łatwo powiedzieć sprzedać. Tylko trzeba jeszcze znaleźć kupca na te warchlaki.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez innocent
      witam. mam na oku fahra 1200. chciałbym się Was zapytać czy części do tego kombajnu są bardzo drogie?
    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?

- KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis

• Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez bocecek087
      witam jak w temacie jakie macie ceny paszy gotowej dla drobiu 
       Wola Pasze Kaczka 1 1100 netto 
    • Przez pro2006
      Drodzy użytkownicy, jeśli w ostatnim czasie mieliście do czynienia z budową garażu i moglibyście mi przybliżyć orientacyjny koszt. Wiadomo, co do złotówki nie da się tego określić. Obecnie jesteśmy na etapie przygotowywania się do budowy garażu wymiary to 25x11 i 4,5 metra ściana (tył i szyty w pełni zabudowane z przodu 5 wrót ) mile widziane byłyby podpowiedzi odnośnie sposobu wykonania więźby dachowej (stal czy drewno)  jak myślicie wystarczy na taką inwestycję około 70 tys zł (bez zalewania posadzki), mamy ograniczony budżet w tym roku, a nie chcielibyśmy się pchać w kredyty