Skocz do zawartości
coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Trzoda

Wiadomość z agroFakt.pl

boogii    0

Dzisiaj sąsiad oddawał 4,8 przynajmniej tak mowil a podobno o jutra jeszcze w góre okolice leszna wlkp

misia6    0

Czy ktoś wie jaka cena w małopolsce okolice Wolbromia OLkusza bo słyszałem że ledwo 4 zł

Pandaa    0

PawelWlkp to twój sasiad ladna cene dostale bo na wiesciach rolniczych ma 4,4-4,6 wszystko zalezy od ilosci sztuk to ile twoj sasiad mial tych sztuk powyzej 10

muoodyy    2

ja na wage libero nie narzekam bo mam swoją wage i sporadycznie zważe kilka sztuk nie mówiąc o tym kierowcy oczywiście i nie raz waga nawet wyszła na ich wadze minimalnie wyższa

M4t3usz    31

U mnie od 4,5 do 5 złotych w przeliczeniu na wagę żywą ;) Mam do sprzedania partie po 70 sztuk prosiąt, najwyższa jakość, zainteresowanych zapraszam do rozmowy na priv. Rozmawiam tylko z poważnymi ludźmi ;)

PawelWlkp    339

Chyba nie wiele bo on do wypłaty sobie dorabia, nie jest rolnikiem. Widocznie potrzebuje że taką cenę dał.

Peron    19

te ceny, które podajecie to za ile sztuk? Bo jak za kilkadziesiąt, to Was ładnie golą....

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez erni16pl
      kto wie niech napisze ile kosztuje pompa hydrauliki u korbanków oryginalna, mi wysiadła niedaje ciśnienia
      Najlepiej jak ktoś by sprawdził u korbanków
    • Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez marijusz
      Dobrych cen w  2018 roku. Zapraszam do dzielenia sie sprawdzonymi informacjami .
    • Przez Ares1x
      Cześć, jakie są ceny wymiany skrzyni biegów w Fendt'ach Vario? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.