Skocz do zawartości
coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

marcus1998    50

Podobno od dziś jakieś inne mają także kupować, a o tym że podgórze skupuje to wiem. Może ktoś wie jakie jeszcze skupują??

sykorka    0

Widzę że nawet niezłe ceny macie , u nas dolnośląskie dzisiaj 4,7 z watem i podobno mają tanieć masakra

cover    8

O tym że mają tanieć to pewnie jakiś naganiacz krzyknął z nadzieją że "chłopy" znów w panice będą sprzedawać co się tylko nadaje na skup.... Ja mam takie średnio 100-110 kg i jeszcze się wstrzymuje ze sprzedażą.

Wiadomość z agroFakt.pl

Michalmeer    366

wczoraj proponowali mi 4,4 wielkopolska a nie daleko mnie jest ubojnia i 4,20 na dziś powiat gniezno

orzel7    0

Mam pytanie do jakiego zakładu twój pośrednik skupuje??

gdzie tego nie wiem bo odstawia do kilku zakladow, a skupujący to firma MAN Sp. j.

marcus1998    50

Słyszeliście już:

"Dziś odbyło się posiedzenie Stałego Komitetu ds. Zdrowia Zwierząt i Łańcucha Żywnościowego. Komisja Europejska wstępnie wyraziła zgodę na ograniczenie strefy zakażonej na terytorium Polski.

Strefa zostanie ograniczona do następującego obszaru:

Powiat sejneński - gminy Sejny i Giby;

Powiat augustowski - gminy Płaska, Sztabin, Lipsk i Nowinka;

Powiat sokólski - gminy Dąbrowa Białostocka, Nowy Dwór, Sidra, Janów, Sokółka, Kuźnica, Szudziałowo i Krynki;

Powiat białostocki - gminy Wasilków, Supraśl, Czarna Białostocka, Gródek i Michałowo.

Mięso pozyskane ze świń pochodzących z tej strefy będzie mogło być umieszczone jako świeże mięso na rynku krajowym."

I nadzieja prysła :(

Edytowano przez marcus1998

Dawid727    18

Prime Food Przechlewo wyjściowa 5.13 za 50% mięsność. w Ciagu dwóch tygodni 1.01 zł do góry. Nadzieja się pojawia, że nie będzie najgorzej.

Edytowano przez Dawid727

robo1980    42

dziś byłem po opryski i było dwóch rolników i mówili że dziś u nich był spęd i pośrednik dał cenę 4.5zł na rękę a na konto 4.8zł kupił tylko 4 sztuki bo tyle tylko jeden rolnik przywiózł.

A ja sprzedałem wczoraj 8 największych sztuk w strefie buforowej po 3,50+vat bezpośrednio do lokalnego zakładu. Ciekawe kiedy decyzja o zmniejszeniu strefy wejdzie w życie.

karolci13    26

Jeśli chodzi o Libero to lepiej mieć swoją wagę bo rżną na potęge, powiat Krotoszyn 4,5 +vat ma ktoś lepszą cenę w okolicy?

cover    8

Food Service 6zł + vat za E. Przy więkrzej ilości 6,2+vat. ZPM "Rzeźnik" 4,0 + vat. Oni zawsze ostrożni w podwyżkach....

Edytowano przez cover

jan2130    17

Witam panowie czy ktoś z was handlował z Animex chodzi mi o wypłacalność i ''uczciwość'' w ocenie mięsności ogólnie polecacie???

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez innocent
      witam. mam na oku fahra 1200. chciałbym się Was zapytać czy części do tego kombajnu są bardzo drogie?
    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?

- KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis

• Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez bocecek087
      witam jak w temacie jakie macie ceny paszy gotowej dla drobiu 
       Wola Pasze Kaczka 1 1100 netto 
    • Przez pro2006
      Drodzy użytkownicy, jeśli w ostatnim czasie mieliście do czynienia z budową garażu i moglibyście mi przybliżyć orientacyjny koszt. Wiadomo, co do złotówki nie da się tego określić. Obecnie jesteśmy na etapie przygotowywania się do budowy garażu wymiary to 25x11 i 4,5 metra ściana (tył i szyty w pełni zabudowane z przodu 5 wrót ) mile widziane byłyby podpowiedzi odnośnie sposobu wykonania więźby dachowej (stal czy drewno)  jak myślicie wystarczy na taką inwestycję około 70 tys zł (bez zalewania posadzki), mamy ograniczony budżet w tym roku, a nie chcielibyśmy się pchać w kredyty