Skocz do zawartości
coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

nunu85    82

4,3 netto czyli -10gr ,spadków ciąg dalszy

ja dziś sprzedałem po 4,6 i po tym, co mówili w agrobizesie mysłałem, ze nieźle mnie w ubojni skroili (bo ponoc mięsa brakuje i ceny rosną wg dzisiejszego wydania), tymczasem widzę, ze w kraju jest jeszcze gorzej:/

• Like 1

lol2525    0

prosze jaka unia jak niemiec wyprzeda i zarobi to dopiero polaka pusci. do puki ktos nie wezmie sie za ceny pasz i prosiaka to my nigdy zysku nie naliczymy a kiełbase bedziemy zachodnia jesc....

Cichy94    71

Cena na dziś 4.50 + Vat i nawet nie chcą brać :/ Dopiero od przyszłego tygodnia bo niby kolejki.

dominik65    0

W sobotę (11.01.2014) poszło 25 szt po 5 zł + Vat. (Potrącenie na okarmienie - 3%). Agrobiznes TVP podaje, że podobno od dzisiaj drożeją?

kamil496    39

Niby kolega mówi, że dzwonili do niego z sokołowa że cena do góry, a ile w tym prawdy to nie wiem

Za tydzień mamy zacząć już handlować bo dochodzą to wam powiem po ile poszły ( ostatnio 5,20 )

Edytowano przez kamil496

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jutro po 4,50+vat okolice bydgoszczy

Daro20    9

prosze jaka unia jak niemiec wyprzeda i zarobi to dopiero polaka pusci. do puki ktos nie wezmie sie za ceny pasz i prosiaka to my nigdy zysku nie naliczymy a kiełbase bedziemy zachodnia jesc....

Pretensje to miej sam do siebie bo ciągniesz prosiaka zagranicy i nabijasz kieszenie tamtejszym rolnikom. Może lepiej się zastanowić nad swoimi lochami, sprzedać mniej sztuk w roku i mieć większy dochód. Cena zboza w tym roku jest niska, chyba ze ktos idzie na wygode i kupujepelnoporcjowke. Za luksusy trzeba placic.

A to się szczycą że trzymają po 1000 sztuk i więcej duńczyków czy holendrów a dochodu zero albo na minusie. Zakłady specjalnie to robią bo chcą wykończyć takich sezonowców. Teraz to tylko czekać jak z primiarzamizrobią porządek. Przez takich to właśnie hodowca polskichświń dostaie po d*pie.

Cena od 4,60 do 4,8 + vat.

• Like 2

Tomasz78    287

Daro masz racje gdyby wszyscy gospodarowali na własnych lochach i nie wpuszczali na rynek zachodnich prosiąt to cena też by była inna ,a prawdziwy rolnik miał by dostateczne dochody .

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.