Skocz do zawartości
coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

mesi    6

Łódzkie, Zakład Przetwórstwa Mięsnego "Rzeźnik" 3.9 + vat. Maciory ok 200kg 2,9 + vat

skąd jesteś jak można wiedzieć , ja też tam sprzedaje

Wiadomość z agroFakt.pl

walkol    33

Świnie ze strefy buforowej powinny być normalnie wkręcone jak każde inne i nie powinien nikt o tym wiedzieć bo ta strefa to wielka głupota ,porażka i dno rządzących, a może jeszcze je utylizować?? no chyba ze na koszt barana sawickiego to tak bo to zdrowe polskie mięso

rafalus8    46

a mi się wydaje że ten transport mięsa z krajów zachodniej unii na wschód to wymysł pismaków i tyle tak samo jak chore dziki itp.

Poza tym źródło o transporcie jest nie wiarygodne i żadne media o tym nie trąbią

u mnie cena 4,2 z vat

lew908    207

Bo Polska to jest głupi kraj i sami sobie jesteśmy winni. Znaleźli te zasrane dziki to trzeba było je spalić i zakopać to by było wszystko w porządku ale nie oni musieli się pochwalić przed całym światem że pomór został również wykryty u nas. Jak narazie oprócz tych dzików niczego więcej nie wykryli a gospodarka stoi w miejscu .

• Like 1

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Te dziki to nam Putin podrzucił za tą wielką walkę polaków i wejście ukrainy do ue.

Dzisiejsza cena 4.50 z vatem.

lew908    207

ta podobno na białorusi to cały tydzień strzelali zeby wypłoszyć dziki na naszą strone :P hah

• Like 1

Michalmeer    366

Nie wesoło to wygląda , zobaczymy jak to będzie

Edytowano przez Michalmeer

kamil496    39

Cena na spędzie w zeszły poniedziałek 3,8 netto ,a za duńczyka od 4,70 do 5 zł netto

Edytowano przez kamil496

starybudnik    15

W nocy z 21 na 22 stycznia Putin rozmawiał telefoniczne z Łukaszenko i w zamian za obniżenie ceny gazu dla Białorusi ten zobowiązał się do przepedzenia zarażonych dzików ASF na terytorium Polski. Miał to być odwet za zaangazowanie się Polski na Ukrainie.

Co do katastrofy smolenskiej też Putin mógł maczac palce jako odwet na Kaczyńskim za Gruzje.

Mazowieckie 4.3+ vat

jan2130    17

Witam panowie w piątek byłem na spotkaniu organizowanym przez polsus i właśnie była mowa o strefie buforowej i nasze ministerstwo wymyśliło ze owszem wykupi wszystkie siwinie z strefy ale tez oczy się już w mediach nie mówi da zakaz hodowli trzody na terenie strefy prze okres 3 lat

robo1980    42

cena 4zł brutto.za chwile z całej Polski zrobią strefę buforową i zakaz hodowli przez 3 lata.

maxiben    14

zóż za pesymizm ile wy macie lat szkoda pisania i strzępienia jezyka od jutra ja bynajmniej sprzedaje drozej

maroon    63

Witam panowie w piątek byłem na spotkaniu organizowanym przez polsus i właśnie była mowa o strefie buforowej i nasze ministerstwo wymyśliło ze owszem wykupi wszystkie siwinie z strefy ale tez oczy się już w mediach nie mówi da zakaz hodowli trzody na terenie strefy prze okres 3 lat

A jednocześnie dziki będą sobie swobodnie po tej strefie hasać Dziwię się że pilnuje się rolników a nie wydano odstrzału wszystkich dzików na terenie strefy buforowej To tak jakby strażacy przyjechali obserwować pożar w okolicy lasu i nic nie robili aby go ugasić a zastanawiali się w jaki sposób odbudować palący się budynek

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez innocent
      witam. mam na oku fahra 1200. chciałbym się Was zapytać czy części do tego kombajnu są bardzo drogie?
    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?

- KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis

• Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez bocecek087
      witam jak w temacie jakie macie ceny paszy gotowej dla drobiu 
       Wola Pasze Kaczka 1 1100 netto 
    • Przez pro2006
      Drodzy użytkownicy, jeśli w ostatnim czasie mieliście do czynienia z budową garażu i moglibyście mi przybliżyć orientacyjny koszt. Wiadomo, co do złotówki nie da się tego określić. Obecnie jesteśmy na etapie przygotowywania się do budowy garażu wymiary to 25x11 i 4,5 metra ściana (tył i szyty w pełni zabudowane z przodu 5 wrót ) mile widziane byłyby podpowiedzi odnośnie sposobu wykonania więźby dachowej (stal czy drewno)  jak myślicie wystarczy na taką inwestycję około 70 tys zł (bez zalewania posadzki), mamy ograniczony budżet w tym roku, a nie chcielibyśmy się pchać w kredyty