Skocz do zawartości
coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

Sadek    449

dziś dostałem rozliczenie za 38 sztuk odstawionych 4 marca

16 sztuk klasa "S" cena 5,3 netto

22 sztuki klasa "E" cena 5,2 netto

do klasy S dodatek 10 gr/kg

Średnia mięsność całości to 59,23%, średnia waga po uboju to 93,4kg

Po przeliczeniu na żywą dostałem 4,59,-/kg netto

PÓŁnocna wielkopolska ZM HS Stokłosa

Wybicie ok. 87% licząc tak na szybko. !!!!!!!

lukasz222    2353

Dziś u pośrednika 3.90 + VAT, w porównaniu z zeszłym tygodniem +20 gr. Śląskie/Opolskie

Poznaniak    3

87% wybicia powiadasz, nezłe bajki :) albo Tobie coś się pomyliło albo Cie w zakładzie wala w rogi aby ładnie wyglądało na wydruku jeśli swinie nie były ważone

Edytowano przez Poznaniak

Wiadomość z agroFakt.pl

soltys48    345

Panowie liczyłem to tak

świnie były ważone na żywą,po tygodniu dostałem rozliczenie z %%%% i wtedy:

od wagi żywej odjąłem % na okarmienie otrzymałem wagę netto,wtedy to co otrzymałem za wszystkie świnie razem(netto)podzieliłem przez ich wagę i wyszło jak wyszło.............

dodam,że świnki ważone były na ogólnej

PawelWlkp    333

Gdzieś musiałeś popełnić błąd w obliczeniach. Nawet gdyby wszystkie były w klasie S cena jaką podałeś jest niemożliwa do osiągnięcia. Świnie karmione do końca czy przegłodzone?

stalpin8145    0

Cena 4,10+vat w porównaniu z ubiegłym tygodniem 40gr w górę. Jak ta cena będzie tak szybko rosła jak spadała, to nie będzie za dużych strat.

soltys48    345

świnie nie karmione od niedzieli rana jak dostanę pełną fakturę napiszę dokładnie wagę żywą i samego mięsa

arab1    23

Zdrowe świnie ze strefy buforowej mają podobno utylizować to pomysł chyba przyszłego ministra Marka Sawickiego ,a potem oczywiście półtusze do wyżywienia narodu przywiezie się z zachodu .Ten pan ma być ministrem????????????????

bizon1    18

Chyba coś się dzieje bo kilka samochodów z animexu w ciągu godziny jechało w strone wschodniej części kraju

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez innocent
      witam. mam na oku fahra 1200. chciałbym się Was zapytać czy części do tego kombajnu są bardzo drogie?
    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?

- KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis

• Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez bocecek087
      witam jak w temacie jakie macie ceny paszy gotowej dla drobiu 
       Wola Pasze Kaczka 1 1100 netto 
    • Przez pro2006
      Drodzy użytkownicy, jeśli w ostatnim czasie mieliście do czynienia z budową garażu i moglibyście mi przybliżyć orientacyjny koszt. Wiadomo, co do złotówki nie da się tego określić. Obecnie jesteśmy na etapie przygotowywania się do budowy garażu wymiary to 25x11 i 4,5 metra ściana (tył i szyty w pełni zabudowane z przodu 5 wrót ) mile widziane byłyby podpowiedzi odnośnie sposobu wykonania więźby dachowej (stal czy drewno)  jak myślicie wystarczy na taką inwestycję około 70 tys zł (bez zalewania posadzki), mamy ograniczony budżet w tym roku, a nie chcielibyśmy się pchać w kredyty