Skocz do zawartości
coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

po pierwsze to te dopłaty będą chyba tylko dla gospodarstw ze stref buforowych, a po drugie to na pewno będą groszowe sprawy max to wyrównają cenę do średniej w kraju czyli ok 3,80 netto do jałmużna, niema się co tak jarać. ale dobre i to

Sadek    446

Tak strefa buforowa wchodzi w grę : http://www.agrofoto.pl/finanse/dotacje-i-doplaty/jest-decyzja-ws-rekompensat-w-zwiazku-z-asf,49642.html

"Rekompensowana ma być różnica między uzyskaną ceną sprzedaży tuczników a średnią krajową w danej klasie." - troszkę śmieszne w danej klasie ile kosztuje dziś tucznik mający 150 kg i powyżej i do tej ceny dopłacą ?

Wiadomość z agroFakt.pl

muoodyy    2

panowie coś sie dzieje. u nas zakłady dzwonią do rolników o tuczniki. zwykły wozak płaci 4,2 netto. także nie siejmy paniki i nie dajmy sie grabić! u mnie w środe brał tuczniki to kierowca mówił że jeździ i zbiera tylko resztki co rolnikom pozostawały bo ci więksi przestali sprzedawać bo wyprzedali takie po 90 kg i tylko zbierają po pare sztuk te które przerastają

lukasz222    2345

W moich okolicach stały odbiorca (pośrednik) za zeszły tydzień dawał 3,7 netto, zobaczymy jak bedzie w nowym tygodniu bo ma przyjechać.

jab    0

poprzedni tydzień w czwartek lubelskie 4,8 z vatem

matiksi    3

Witam, ja mam takie pytanie w temacie: jutro mam sprzedać prywatnej osobie świnkę na zabicie, waga 110 kg, województwo opolskie, ile mogę wziąść za kg?

august354    0

cena z piątku powiat Poddębicki GS 3,8+VAT. POŚREDNIK 3,6+VAT wzrostu raczej nie było z zeszłym tygodniu

KULAWA_KOZA    88

Witam, ja mam takie pytanie w temacie: jutro mam sprzedać prywatnej osobie świnkę na zabicie, waga 110 kg, województwo opolskie, ile mogę wziąść za kg?

Niech da 500zł za nią i bedzie LUX.

Cena świń to +- 4.0/kg

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.