Skocz do zawartości
coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kojot2385    38

Zachodnia Wielkopolska, powiat Wolsztyn. Znajomy mówił dzisiaj że sprzedał po 3.50 netto. Ja też dzisiaj zawoziłem ale do zakładu gdzie mam umowę i biorą tam tylko na WBC to najwyższa klasa była po 5,5 jeśli dobrze pamiętam. Kolejka w tej chwili na 3 tygodnie. Jeszcze 20 sztuk do wypchnięcia potem na szczęście trochę przerwy... Więc panowie jest nadzieja, bo zawsze kiedy mam do sprzedania świnie to cena leci na dół a jak mam już sprzedane to wtedy idzie w górę <_<

Wiadomość z agroFakt.pl

bandyta    11

witam!

województwo małopolskie ceny od 3,20zł max 3,80zł w sobotę ma zejść poniżę 3zł Pozdrawiam!

starybudnik    15

Pomału sytuacja będzie się uspokajać. Dlatego nie należy zbytnio panikować i przeczkac ten najgorszy okres jaki teraz mamy, zakłady mięsne czekają na takie zamieszania na rynkach aby po smiesznej cenie zapełnić magazyny.

Pół. Mazowsze 3.7+vat.

henio2    101

witam!

województwo małopolskie ceny od 3,20zł max 3,80zł w sobotę ma zejść poniżę 3zł Pozdrawiam!

Skąd takie info bo ja słyszałem że poniżej 2 zł a maciory coś po złotówce ,wczoraj gościu do mnie dzwoni czy tucznika bym mu nie sprzedał bo rzeznik na sobotę uzgodniony mówię ok po 4,30 plus Vat a on że po 3zł są to mówię jak są niech bierze a jeszcze miałem 20km go zawieśćć to mu mówię na paliwo z 30 zeta ma dożucić a on mi że na plecach mam mu przynieść dobrze że nie był blisko bo bym go rozumu nauczył :D :Dmówię wiessz wychoduj sobie sam to będziesz miał darmo i się rozłonczyłem

:D

marju12    43

Malopolska -nowy sacz 3,70 brutto dzis a jeszcze niedawno bylo 6 zl ma spasc na 3 zl a to z tego powodu ze za chwile ci z dani i niemiec beda musieli nawet ze strata wcisnac gdziec tysiace swoich ton.

Edytowano przez milanreal1

kafar191    7

Nie przesadzaj w tamtym roku to raczej nikt nie dokladał i można było coś odłożyć na takie czasy jak teraz.

Na takie czasy jak teraz tak. A co jeśli to potrwa 6 -12 miesięcy? Ze świni nie było zysku 150 na sztuce przez cały rok a teraz przyszedł czas tyle dołożyć żeby wyszła na zero a wkrótce będzie 200. I teraz pomnożyć to razy sprzedaż i już widzisz czy starczy ci do końca roku kasy na koncie czy nie.

Szymi40    373

3.6 +VAT Tyle co za prosiaki jesienią.... a co dalej ? ;[ byki też z 7 na 6.2 przez 3 tyg. !

slawek1234    18

dziś poszły 4.90 za E, pośrednik z mojej okolicy płaci 3.50- ceny netto, polatałem troszkę po fakturach i 10 września sprzedawałem maciory po 4.40 netto - to już chyba nie wróci

CALUMET    2

pomorskie 3,30+vat szok !!!!!całe szczęście że sprzedałem ostatnie szt przed obniżkom 4,80 .Zastanawiam się jak to się skończy .Co z rolnikami co kupowali duńczyka za 300 zł netto.

Co musi się stać aby polski rolnik ruszył te swoje cztery litery i zaczoł walczyć o swoje .

• Like 1

tymtus    41

W poniedziałek mówili mi, że 3,90 netto, a dostałem 3,50 :< Ojca nigdy takiego nie widziałem..

Radiosiek    0

3.60 zł/kg - centralna Wielkopolska. Cały czas mam nadzieje że to ,,przejściowe,, ceny...

Xawier    33

ZM Skiba już nie obniży ceny?? Zgadujecie czy macie jakieś konkretne informacje? Ostatnio sporo polecieli z 5.6 na 5.0 za E na WBC...

PawelWlkp    333

Ja nawet o pierwszych podwyżkach słyszałem że 5,5 się pośrednicy wyłamują z ceną za całe auto a nawet 5,7 ale w tą cene coś mi się wierzyć nie chce. Oczywiście za klase e ta cena. Odnośnie moderatora też dostałem dwa bany i posty znikneły bo przecież nie na temat były. Nie mówie jakieś wulgaryzmy usuwać albo kłótnie, ale sprawy związane ze strajkiem i asf to dla wielu z nas teraz być albo nie być.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez innocent
      witam. mam na oku fahra 1200. chciałbym się Was zapytać czy części do tego kombajnu są bardzo drogie?
    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?

- KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis

• Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez bocecek087
      witam jak w temacie jakie macie ceny paszy gotowej dla drobiu 
       Wola Pasze Kaczka 1 1100 netto 
    • Przez pro2006
      Drodzy użytkownicy, jeśli w ostatnim czasie mieliście do czynienia z budową garażu i moglibyście mi przybliżyć orientacyjny koszt. Wiadomo, co do złotówki nie da się tego określić. Obecnie jesteśmy na etapie przygotowywania się do budowy garażu wymiary to 25x11 i 4,5 metra ściana (tył i szyty w pełni zabudowane z przodu 5 wrót ) mile widziane byłyby podpowiedzi odnośnie sposobu wykonania więźby dachowej (stal czy drewno)  jak myślicie wystarczy na taką inwestycję około 70 tys zł (bez zalewania posadzki), mamy ograniczony budżet w tym roku, a nie chcielibyśmy się pchać w kredyty