Skocz do zawartości
coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomek1921    0

Sytuacja jest nie wesola, 3tys tucznika do sprzedania a kupca brak..

Edytowano przez tomek1921

Sadek    450

już dzisiaj słyszałem że spadły na 3,50 netto, ojcu animex czy jakis podobny zaklad dawał coś tam więcej oczywiście, miał umówiony odbiór okołu czwqartku a dzisiaj jak zadzwonił momentalnie wszystko wstrzymane i nie biorą... podobno wszystko zapchane full ludziska na raz zaczeli w panice sprzedawac ze cena spadnie o pomór, handlarze kupują za bezcen i sprzedają na zakłady taniej niz zakłady dawały rolnikom wiec od rolników nie biorą....paranoja..

Animex nadal skupuje - problem może zrobić się poważny jak przestaną zakłady kupować.

dabaz    54

Wielkopolska, Rawicz 3,80 netto za żywą na dziś u pośrednika. Macior nie skupuje bo nikt nie chce odbierać. Białoruś do końca lutego chce wybić pozostałe 20 tys dzików. To wychodzi 2 tys. sztuk na dzień. Przez ostatnie pół roku wybili 60 tys. Wszystko fajnie tylko o kilka dni za późno dla Polski.

Wiadomość z agroFakt.pl

kafar191    7

No i stało się zmiana cennika w środku tygodnia w ZM Skiba spadek 20 gr. Cena na dziś 5,6 za kl E

Dawid777    0

Ciekawe jak bardzo cena trzody wpłynie na cenę prosiąt, a pewnie nie tylko na to, ale też cene zbóż no i zaczyna się łańcuch.... Wczoraj rano jeszcze 4zł wychodziło, Robi się coraz gorzej....

Rolnik1973    1278

Już 3.5 z vatem i nie ma komu kupować. Jeszcze 2 z przodu zawita bynajmniej na wschodnich terenach.

henio2    101

Trzy tygodnie jeszcze mogę potrzymać co będzie to będzie na dziś 5,80 za E

Jurmiczek    11

Dziwne rzeczy się się dzieją!Tucznik 3,50 a na targu za koty ukrajncy płacą więcej.

jarekmalina    3

Poprzedni rok 2013 nie był zły cenowo. U mnie średnia cena za tamten rok to ok. 5,4 netto za żywą, przy sprzedaży ok. 450sz/rok. Ten niestety już nie bedzie tak kolorowy.

jarekmalina    3

Dziś zgłoszona chęc sprzedaży, dziś sprzedane po 4,10 netto za żywą, lokalna ubojnia. W większych zakładach tydzień czekania co najmniej na odbiór.

Edytowano przez jarekmalina

ciastek12    32

pomorskie cena z wczoraj 4-4.2 plus vat odbiór za około 3 tygodnie. Cena niewiadoma. Teraz tylko patrzeć jak rząd przejmuje sie Ukraina a polskie rolnictwo upada.....

walkol    33

3,8 netto czyli -20gr od poniedziałku ,a w sąsiedniej gminie 3,6 netto -dobrym rozwiązaniem teraz będzie wypuszczenie prośnych macior do lasu

henio2    101

3,8 netto czyli -20gr od poniedziałku ,a w sąsiedniej gminie 3,6 netto -dobrym rozwiązaniem teraz będzie wypuszczenie prośnych macior do lasu

Gdzie ta cena 3,60 netto chętnie kupiłbym ze sto sztuk takich 60 kg w tej cenie i wybawił kogoś z kłopotu poco ma dokładać do interesu

walkol    33

Gdzie ta cena 3,60 netto chętnie kupiłbym ze sto sztuk takich 60 kg w tej cenie i wybawił kogoś z kłopotu poco ma dokładać do interesu

pow. łowicki kolego i to nie śmichy-chichy

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez innocent
      witam. mam na oku fahra 1200. chciałbym się Was zapytać czy części do tego kombajnu są bardzo drogie?
    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?

- KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis

• Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez bocecek087
      witam jak w temacie jakie macie ceny paszy gotowej dla drobiu 
       Wola Pasze Kaczka 1 1100 netto 
    • Przez pro2006
      Drodzy użytkownicy, jeśli w ostatnim czasie mieliście do czynienia z budową garażu i moglibyście mi przybliżyć orientacyjny koszt. Wiadomo, co do złotówki nie da się tego określić. Obecnie jesteśmy na etapie przygotowywania się do budowy garażu wymiary to 25x11 i 4,5 metra ściana (tył i szyty w pełni zabudowane z przodu 5 wrót ) mile widziane byłyby podpowiedzi odnośnie sposobu wykonania więźby dachowej (stal czy drewno)  jak myślicie wystarczy na taką inwestycję około 70 tys zł (bez zalewania posadzki), mamy ograniczony budżet w tym roku, a nie chcielibyśmy się pchać w kredyty