Skocz do zawartości
coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

milanreal1    290

Ludzie kończcie te dyskusje, to temat o cenach trzody. A nie chce wrzucać ostrzeżeń...

Wiadomość z agroFakt.pl

Michalmeer    366

Wczoraj poszły po 4.55 w porównaniu do zeszłorocznej najwyższej ceny zabrali mi około 2000 zł

Edytowano przez Michalmeer

slawek1234    18

tylko nie czekaj za długo, ja odciągałem i delikatnie przecholowałem ;) Dziś poszły 6 zeta za E kl, średnia waga 140 kg

maxiben    14

tylko nie czekaj za długo, ja odciągałem i delikatnie przecholowałem ;) Dziś poszły 6 zeta za E kl, średnia waga 140 kg

rozumiem srednia waga zywa jaki zakład tak mało dal u mnie bez premii 6.20 a skiba tez się nie wychyla z cena zobaczymy w poniedziałek będzie lepiej!

slawek1234    18

tak średnia waga żywa, zakład to niezaduża ubojnia w okolicach Słupcy, ale wolę do nich dać niż do pośrednika (parę latek jeździłem u dwóch takich i co nieco wiem)

CALUMET    2

pomorskie firma obojan cena 4,3+vat a jeszcze we wrzesniu cena 5,8+vat i to była cena gdzie sie coś zarabiało a przy tej cenie to jałmurzna nie zarobek za 2 tygodnie jadą ostatnie sztuki

i koniec z tuczem pozostaje przy maciorach i bydle

rolniku360    69

u mnie tak samo tuczniki wysprzedane i pozostały 5 maciory które mają się prosić koło maja bydło też cenia nie za wesoła a jeszcze trzeba je 2 lata prawie trzymać

kris82    4

Ja mam zapisane do małej ubojni na początek lutego to wczoraj miałem telefon czy bym nie chciał prędzej przywieść.Tak więc świń brakuję to i cena powinna ruszyć a na dzień dzisiejszy 4,7+vat.

rekord1991    1

pomorskie firma obojan cena 4,3+vat a jeszcze we wrzesniu cena 5,8+vat i to była cena gdzie sie coś zarabiało a przy tej cenie to jałmurzna nie zarobek za 2 tygodnie jadą ostatnie sztuki

kolego w poniedziałek sprzedawałem do obojana to dostałem 4.80+vat i mówi że pójdzie w góre, za byka sm proponuje 7,5 plus vat, napisałem do ciebie na pw, bo chyba jeździ do ciebie inny kierowca i nieźle cię rąbnął na cenie :/

wiesko    12

Handlujesz z Panem Darkiem?

walkol    33

U nas dziady nie podnoszą 4,3 brutto, pomyłka netto

Edytowano przez walkol

Darekpol    12

dzis sprzedane tuczniki po 4.40 a maciora po 3.30...a miało byc lepiej

A kolega Ziko 1 sprzedał po 5.10 zł. Teraz wiesz ile Twój pośrednik zarabia.

Edytowano przez Darekpol

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez innocent
      witam. mam na oku fahra 1200. chciałbym się Was zapytać czy części do tego kombajnu są bardzo drogie?
    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?

- KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis

• Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez bocecek087
      witam jak w temacie jakie macie ceny paszy gotowej dla drobiu 
       Wola Pasze Kaczka 1 1100 netto 
    • Przez pro2006
      Drodzy użytkownicy, jeśli w ostatnim czasie mieliście do czynienia z budową garażu i moglibyście mi przybliżyć orientacyjny koszt. Wiadomo, co do złotówki nie da się tego określić. Obecnie jesteśmy na etapie przygotowywania się do budowy garażu wymiary to 25x11 i 4,5 metra ściana (tył i szyty w pełni zabudowane z przodu 5 wrót ) mile widziane byłyby podpowiedzi odnośnie sposobu wykonania więźby dachowej (stal czy drewno)  jak myślicie wystarczy na taką inwestycję około 70 tys zł (bez zalewania posadzki), mamy ograniczony budżet w tym roku, a nie chcielibyśmy się pchać w kredyty