coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mgr_inz    0

dlaczego rząd nie potrafi wspierać rolników produkujących trzodę, tak jak zrobili to z producentami owoców. Powinni promować polską wieprzowinę w telewizji i nakazać sklepom i zakładom mięsnym obiżki cen w sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRUTAL    7

Jaki rząd?.To nie wiesz że teraz dresiarze ubrali sie w garnitury i tam sie panoszą.Jeśli niemcom ktoś lub coś stanie na przeszkodzie to go zniszczą by utorować drogę swoim a rząd musi robić to co im karzą bo jest tylko teoretycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loldek37    4

3,60zł plus vat Rafpol

 

Do mnie miał przyjechać w zeszłym tygodniu  a w piątek dzwonił że dopiero po świętach bo mu zakłady po odmawiali , w tym tygodniu w ogóle telefonu nie odbiera

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15347

Panocki nie ma co beczeć, podliczyłem średnią z roku i wyszło

2014-śr 537zł szt

2013- 670zł szt

2012- 567zł szt

2011- 502zł szt

2010- 493zł szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

no tak, ciekawe coz nam nowy rok przyniesie^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

W markecie na literę K... kupiłem schab bk w promocji po 11,99 którego nie dało się zjeśc. Po 1.5 h pieczenia nie szło go ani ugryść ani ukroić nożem. tego schabu to paletami wywozil ina market, średnica w przekroju 20 cm + nie wiem z czego to było z knura czy maciory ale raczej myślę z jakiejś zagranicznej fermy gdzie świnie pewnie nfaszerowali najgorszym świństwem jakie tylko istnieje . Po tygodniu czasu znowu zrobli promocję tylko kilo kosztowało nie 11,99 a 7,99 iuż się nie skusiłem ale inni brali całe schaby bo tak były pakowane w całośći. Wszystko świństwo idzie do nas ludzie kupuja bo tanio a własnego zdrowego miesa  nie idzie sprzedać bo choć ceny w skupie skandalicznie niskie to w sklepach z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15347

Tak czy siak polska żywność upadnie, nastawili zagranicznych marketów które wykończyły osiedlowe sklepy z polską żywnością i teraz nie ma gdzie polskiego sprzedawać jak w marketach z zagranicy w promocji sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

Panocki nie ma co beczeć, podliczyłem średnią z roku i wyszło

2014-śr 537zł szt

2013- 670zł szt

2012- 567zł szt

2011- 502zł szt

2010- 493zł szt

 

Podlicz jeszcze koszty produkcji w poszczególnych latach skoro uważasz że "nie ma co beczeć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil07147    9

odbiór 13.12.2014 po 3 tygodniach zwłoki cena za kg żywca 4,20 zł + vat kpina rzeźnia, z którą współpracuję od 15 lat.... Świętokrzyskie pow. jędrzejów 


Case 5150 💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

To Ty gorsza szuja niż te złodzieje pośredniki bo po 3,3  kupiłeś :)

Kamil to dobra cena na ten moment. U mnie za całe auto bardzo dobrego towaru tyle płacą nawet jak by 70 lat z kims współpracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid3p    364

3,50 zł/kg panowie co my z kasą będziemy robić bo ja mam już cały tapczan wypchany dzięki tej opłacalności :P :P :D aż beczeć się chce takie ładne kabany idą za takie grosze, :(  a przejedź się do rzeźnika jakie tam są ceny... rżną nas w d*pę i tyle...   B)


i znowu wszyscy wkoło zarabiają tylko nie gospodarz

- premiksy sprzedane - zarobili

-soja - zarobili

-wszystkie leki - zarobili

-rzeźnia -zarobili

-wszyscy pośrednicy -zarobili

a u  nas świnie 4 miesiące praktycznie były żadnego dochodu nie przyniosły chyba że gnój...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szopen    29

A taki jeden się chwali na forum, że kupił schab w supermarkecie i nie da się zjeść. Ja bym stał nad nim i czekał aż go sałego zeżre, a potem bym zamknął żeby do learza nie mógł wyjść. Ja mięsa z zakładów nie tknąłem od 15 lat, a sam nie biję tylko płacę znajomemu żeby ubił, rozebrał i żonka pyszności robi. Ostatnio został mi tucznik bo przerósł i miał przed ubojem 160 kg, schab był wielki ale pyszny, o boczku i innych częściach nie wspomnę.

Planuję w niedalekiej przyszłości uruchomić sprzedaż bezpośrednią mięsa i półtusz, muszę tylko pomieszczenie przygotować do rozbioru półtusz. Ubój będzie raczej w ubojni bo za ciężkie warunki trzeba spełnić żeby bić samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biznes12    23

ceny zacztnają byc stabilne, euro idzie go góry a co za tym idzie drozej im wyjdzie sprowadzać może coś podniosą cenniki .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRUTAL    7

Utop się z tą ceną stabilną!.Dla nas gorzej jeśli Euro i Dolar idą do góry bo z zachodem nie handlujemy tylko ze wschodem a droższy dolar dołuje nasze towary sprzedawane na wschód.Pójdzie do góry jak wydoją jeszcze tych pewniaków co przy teraźniejszej cenie zapełniają budynki licząc na cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRUTAL    7

Napisał Ci człowiek po ile schab kupił....po 12 zł w promocji a za tydzień zrobili nową promocje po 8 zł a za tydzień moga zrobić po tyle za ile Tobie nie opłaca sie hodować i tyle się ma złotówka do euro.PANIAŁ???

Edytowano przez BRUTAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

Witam

u nas sąsiad jednemu od wielu lat oddaje i teraz przed świętami wage miały no to dzwonił , żeby ten przyjechał. No to jak prosił to ten przyjechał i dał po 3,5 . Tyle roboty....i teraz maciory się proszą i sąsiedzi zamiast przy stole to w świniarni siedzą. Tym razem to nie wiem czy po tych cenach jeszcze dalej będą trzymać. Jak by nie ziemniak drobny do skarmienia to już by dawno zrezygnowali. Ta cena to 10 lat temu taka była co ?

Wesołych Świąt dla wszystkich.

Edytowano przez anka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj