coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

BRUTAL    7

Z tym odstrzałem dzików to nie jest tak do końca.Zbliżaja sie Śwęta i każdy z myśliwych niech tylko upoluje po jednym to kilkaset tysięcy ubędzie.No i do tego jakaś sarna lub jeleń.August masz racje świń jest tyle że po Świetach nikt tego nie będzie kupował jakieś dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darekpol    13

Jutromiał przyjechac do mnie pośrednik po 10 sztuk cena z zeszłego tygodnia 3,6+vat a dziś mi powiedział ze nie przyjedzie bo ma zakaz z masarni i ma dopiero przyjechać w sobote choć już pewności nie mam i cena na dziś 3,40+vat.Cena w pobliskim GS 3,9+VAT bez zmian w porównaniu de zesłego tygodnia.....

Czegoś nie rozumiem. Skoro pośrednik płaci 50 gr mniej dlaczego jemu chcesz sprzedać a nie do pobliskich GS-ów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kurde zauwazylem ze moje swinki ostatnio jakby mniejszy apetyt maja... ;// pewnie sie dowiedzialy co to sie z ta cena dzieje u nas ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubasik    0

qbass24 hehehe pewnie dlatego, musze zajżeć do krów i zapytac co one na ubój rytualny bo przywracają pewnie tez beda mialy mniejszy apetyt hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

"darekpol" moze kolega ma umowe podpisana i musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom61    11

dzisiaj dostałem 4 zł wielkopolska a pośrednik 3,60 max z tego co u mnie w okolicy mówią, nie wiadomo czy płakać czy się śmiać że robimy przy tych świniach za damski chxx  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
august354    0

Do Darekpol

Ponieważ do pobliskiego gs mam 20km i zapisy na gs są na ponad miesiąc i każdy ma swoich odbiorców

 

Pozdrawiam

 

 

Pkt. 1.13 – pisanie z włączonym CAPS LOCKIEM.

+1p. ostrzeżeń.

Edit: kris14

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15347

Połowa tygodnia i stara cena 3.5 dalej, znaczy się obniżki zatrzymane. A w chlewniach niemca i duńczyka gronkowca znaleźli to zaraz polskie chłopy naciągną i do nas i znowu cena w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hankarys    0

U mnie jeszcze gorzej,nie dość że cena kiepska to jak przyjechałem do ubojni to powiatowy weterynarz robił zdjęcia mojego wózka do przewozu trzody ,bo podobno stwierdził że za ciasno mają ,ciekawe co z tego wyniknie

 

Edytowano przez hankarys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ciekawe ile gronkowca juz do nas nazwozili....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafooo    8

wszystko z gronkowcem  dunczyki napchali do nas , teraz juz wiem dlaczego zeźnie kupowaly towar z tamtąd woziłi taniej połówki  gotowe niż u nas żywiec zanim sie zrobiła afera wrąbali do polski po kosztach bo to do utylizacji sie nadaje  a najlepszą utylizacją jest Polska

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

U mnie dziś pośrednik zabrał 15 sztuk po 3,6 na exsport .Niby Polskie świńki takie złe ,a za granicą je chcą .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRUTAL    7

Umówione na jutro 30 szt. po 4.2 waga żywa.qbass24 jeśli wiesz który zakład kupuje pułtusze pod Grajewem to pisz.W mojej okolicy był jeden z największych na Polskę i tez ściągał półtusze,dziś w ich sklepach ludzi na palcach policzy przez cały dzień za to w zakładzie z lokalnej ubojni kolejka min.10 osób.A TAK NA MARGINESIE TO KONTROLUJĄ TE ZACHODNIE PUŁTUSZE CZY MAJĄ ZAKAZ KONTROLOWANIA NASZE SPEC SŁUŻBY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minoko    2

Witam panowie!

- rosyjskie embargo na polską wieprzowinę
- dramatycznie niskie ceny skupu
- ogniska ASF

Czy w ogóle dostrzegacie szanse w bliskiej przyszłości na poprawę koniunktury?

Niektórzy twierdzą,że jeżeli nawet Rosja zniesie embargo to tylko dla krajów europy zachodniej, bo kilka ognisk ASF w Polsce skutecznie dyskwalifikuje ją jako eksportera. Krążą też pogłoski(i to bardzo prawdopodobne), że działania rosji to rygorystyczna polityka mająca na celu ukaranie Nas za wtrącanie się w sprawy Ukrainy.
Zakłady mięsne zacierają ręce, bo kupują tani surowiec a wędliny w sklepach są nadal na bardzo wysokim poziomie cenowym, ponadto notowane są regularne spadki cen skupu wieprzowiny, którą rolnicy oddają praktycznie za darmo. Sytuacja jest tragiczna a pomocy i działań od rządu jak zwykle nie ma co się spodziewać, bo rolnicy to przecież FRAJERZY. Panowie zachęcam do publikowania swoich spostrzeżeń i opinii !! Jak myślicie jest szansa, żeby wyjść z dołka?

Połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie dziś pośrednik zabrał 15 sztuk po 3,6 na exsport .Niby Polskie świńki takie złe ,a za granicą je chcą .

 

Kto za granicę kupuje Lewandowski ?Dziś 5 zł za E może 4 zł złapie jak się dobrze wybiją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
august354    0

Nasze spec służby to są od tego by nas ganiać ale naszym zachodnim sąsiadą to pewnie bedą chcieli za wszelką cene pomóc tak jak ze śmieciami z Salwadoru takie są nasze spec służby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj