coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

qba333    14

Obecnie każda z firm oferujących koncentraty nie jest tania.Ja stosuję koncetraty firmy Dossche .Cena worka 25kg -73zł

A cena tuniczków spada z dnia na dzień 3.90zł +Vat

 

jaki numer koncentratu tyle kosztuje?? Bo ja 2225 mam za 61zl a wcale duzo nie biore

lodzkie 4.1+vat i zapisy w zakladach na swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423

Nie, trochę przesadziłem, ale zawsze styczeń i luty to najsłabsze miesiące jak patrzę na poprzednie lata, i jestem pewien że trochę nas wtedy przetestują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Już starczy tych testów. Lepiej nie spekulować. Przeważnie tak bywało, ale idąc tokiem, że nadzieja umiera ostatnia miejmy nadzieję, że będzie inaczej z ceną niż w innych latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcus1998    56

Też słyszałem, że od nowego roku ma spaść w okolice 3zł ;( Dobrze, że chociaż pasze w miarę tanie. Firmy się starają, bo wiedzą co im grozi jak nas zabraknie... Jak tam, dajecie sobie radę na razie?\

PS U nas koncentraty 2100- 2150zł/ t netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Nie trzeba być jasnowidzem. Styczeń-luty od x lat cena zawsze najsłabsza. 3 zł może nie będzie ale na 3,5 na pewno spadnie.

Zresztą o niskiej cenie na listopad-grudzień mówiłem zaraz po żniwach jak cena zboża była słaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liber    7

Jak myslicie po nowym roku bedzie szansa na lepsze ceny bo teraz to totalna porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Sam złodziej i spekulant kupuje na rynku ,to nie ma się co dziwić ,że cena jest ,jaka jest do du..y .Trzeba wyjść na drogi je poblokować ,to może ktoś załapie ,że jest kiepsko .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcus1998    56

 

 

I  pewnie handlarz o złotym sercu powiedział Marcus sprzedaj mi teraz bo potem stracisz.

Nie żaden handlarz, a przedstawiciele zakładów i związku hodowców..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Ceny tucznikow Niemczech w umowach kontraktach zodbiorem styczen,luty klasa E 1,32 euro .Znajac polskie realia  cena spadnie prawdopodobnie do 1,18 euro klasa E.Koncetraty LNB od 99zl brutto dla prosiat do 75zl tucznik .Średnia półka cenowa dla miesnych swiń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liber    7

Disiaj po 3.80 + vat


 Mam pytanie ile kosztuje was wychodowanie jednego tucznika do wagi 120 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

Wiadomo jakie przewidywania cenowe na przyszły tydzień ? Jak tam skiba ? myślicie, że zostanie na tym co jest czy raczej w dół ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

Skiba liczyć umie, towaru jest opór więc raczej nie zapłaci więcej niż konkurencja. Nie napawa mnie to optymizmem bo za około 2tyg też odstawiam i boję się że bedzie jeszcze "lepiej"

Jak znam życie jeszcze kilka akcji z pomorem, to we wschodniej częsci naszego kraju plan pozbycia się hodowców trzody zostanie wykonany,a w zachodniej częsci rynkiem zajmą się niemcy

Edytowano przez Pietras892

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brandys    2

4.1  netto z wczoraj kilka szt zachodnia wlkp .prawdopodbnie cena spadkowa w najbiżych dniach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaP    185

jaki numer koncentratu tyle kosztuje?? Bo ja 2225 mam za 61zl a wcale duzo nie biore

 

U mnie  za 2225 jest właśnie 73zl ,to dobrą cene masz.

2224 i 2226 są w przybiżonej cenie

 

Dziś maciora sprzedana po 2.3 +vat

Przerażające ceny.Za maciore się dostanie 2.50 z a kg a do sklepu jak się pójdzie najmniej za kg mięsa trzeba dać 11zł.Nie jest istotne czy to tucznik czy locha.I gdzie tu sprawiedliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj