coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukaczmarek    277

Ja w tej chwili ktoś duńczyka sprzedaje po 4 zł to raczej jest idiotą albo ci ściemnia, bo na spokojnie 4,5 można dunczyka a nawet polskiego prosiaka sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandyta    11

TO NA 100% JAK JESTEŚ TAKI MĄDRY TO DAJ PO 4,5 TO CI PRZYWIEZIE JESZCZE 150SZTUK ZOSTAŁO A CO TY MYŚLISZ ŻE TO WÓDKA I POSTAWISZ NA PÓŁKĘ I SSPRZEDAŻ ZA MIESIĄC ONE JUŻ TERAZ MAJĄ PONAD 120KG A CHYBA SIĘ ORIENTUJESZ ŻE IM CIĘŻSZE TYM CENA LŻEJSZA POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Ja skupu nie prowadzę mówię tylko po ile sprzedaje ja czy znajomi, zresztą 4 zł to płacą na skupach jak przywieziesz kilka sztuk byle czego.

No chyba że to klasa poniżej E to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia6    0

SPRZEDALI NASI WŁADCY ZAKŁAD NAJWIEKSZY POLSKI CHYBA OSTATNI  W SOKOOWIE I 7 PODLEGŁYCH MU TO SOBIE ROBIĄ DUŃCZYCY CO CHCĄ Z NAMI KUPIŁA TO JAKAŚ FIRMA DUŃSKA DENISH CRAMP CZY COŚ TAKIEGO WIĘC NARAZIE CENA U NAS MAŁOPOLSKA 3,9 + VAT PORAŻKA KOLEGA KUPIŁ DUŃCZYKI MYŚLAŁ ŻE ZAROBI NA KREDYT :) PŁACIŁ PO 320ZŁ ZA SZTUKĘ A TERAZ W TYM TYGODNIU SPRZEDAŁ PO 4 ZŁ  .NAJLEPIEJ ŻEBY EURO POSZŁO NA 4,5 TO WTEDY NASZE BY RUSZYLI POZDRAWIAM!

po 3.9 to gdzie dokładnie  płacom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Ja w tej chwili ktoś duńczyka sprzedaje po 4 zł to raczej jest idiotą albo ci ściemnia, bo na spokojnie 4,5 można dunczyka a nawet polskiego prosiaka sprzedać.

 

Nie znasz ludzi, lepiej się cieszą z niepowodzeń jak z sukcesów sąsiadów.

 

Jakby sąsiad powiedział że sprzedał po 4,5 zł/ kg (uważam że jeżeli dobry towar to coś min. 4,6 zł/kg można dostać) to temat by zaginął w eterze.

 


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Duńczyk  -Holender  czy  Polska  ,,blondynka''   inną  cenę  ma  w  jednym powiecie  a  co  tam  dopiero  w drugim końcu  Polski ,  tak że nie piszcie  że  ,,frajer''   bo  sprzedał  po  4  jak  mógł dostać  po  4,50  np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

Szymi40 moj kolega sprzedaje praktycznie w zasiegu do 200 km od domu nawet przyjada po dunczyka, bierze telefon i dzwoni kto daje wiecej i sprzedaje, tylko partie po 200 szt min. ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Przy ilościach cało samochodowych to każdy zakład będzie zainteresowany, tylko nikt nie pisze ile tego duńczyka było.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Duńczyk  -Holender  czy  Polska  ,,blondynka''   inną  cenę  ma  w  jednym powiecie  a  co  tam  dopiero  w drugim końcu  Polski ,  tak że nie piszcie  że  ,,frajer''   bo  sprzedał  po  4  jak  mógł dostać  po  4,50  np.

 

Ja mieszkam niedaleko Pini gdzie zwożą świnie z całej Polski a nawet innych Europejskich krajów.

Mając cały samochód odległości rzędu 200-300 km nie są problemem i na pewno nie obniżą ceny 50-70 gr na kilogramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandyta    11

TAK PISZECIE JAKBY WAM CENA 4,5ZŁ WRACAŁA KOSZTY PRODUKCJI I CHOWU TUCZNIKA NIE WAŻNE ŻE KUPIŁ ZA 320ZŁ CHOWAŁ JE 4 MIESIĄCE BYŁO ICH 250SZTUK NIECH KAŻDY TYLKO ZJADŁ PO 250KG ZBOŻA I 40 KG KONCENTRATU TO ŁATWO OBLICZYĆ ILE DOPŁACIŁ

150ZŁ ZBOŻE

100ZŁ KONCENTRAT

320ZŁ PROSIE

DOBRZE ŻE JESZCZE ZBOŻA NIE DOKUPYWAŁ JAK W ZESZŁYM ROKU

TAK ŻE OPŁACALNOŚĆ BY BYŁA JAKBY KOSZTOWAŁY KOŁO 5,5 ZŁ PLUS VAT OCZYWIŚCIE PRZY SWOIM ZBOŻU A TERAZ SĄ CENY PÓŁTUSZY TYLE :)

CIEKAWE JAK DŁUGO JESZCZE WYTRZYMAMY Z TYMI CENAMI TUCZNIKÓW

NIKT SIĘ NIE ZASTANAWIAŁ ŻE DLACZEGO MAMY TAKIE MAŁE PRZYROSTY W TUCZU ŚWIŃ PONIEWAŻ PRAWIE WSZYSTKIE ZAKŁADY PRODUKUJĄCE KONCENTRATY SĄ DUŃSKIE  LUB NIEMIECKIE ONI SAMI USTALAJĄ SKŁADY I NIE MA TEGO CO MA BYĆ W WORKU PO KONTROLI W TYCH ZAKŁADACH NA 10 SPRAWDZONYCH 9 NIE SPEŁNIAŁO NORM TO CO NA WORKACH PISZĄ DLACZEGO MEDIA TEGO NIE POKAZAŁY

POZDRAWIAM PRAWDZIWYCH ROLNIKÓW KTÓRZY MAJĄ HODOWLE A NIE PISZĄ BZDURY NA FORUM ŻE FRAJER BO SPRZEDAŁ PO 4ZŁ JAK MÓGŁ ZAROBIĆ 0,50 GROSZY WIĘCEJ... W TEDY CO SPRZEDAWAŁ PO 4-4,10 NA SKUPACH U NAS BYŁO 3,7 - 3,8

Edytowano przez bandyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Ktoś mu wyłączy tego Caps Locka i nauczy interpunkcji i ortografii? <_<
Śląskie 4,10 + Vat u pośrednika w zeszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanssz    2

TAK PISZECIE JAKBY WAM CENA 4,5ZŁ WRACAŁA KOSZTY PRODUKCJI I CHOWU TUCZNIKA NIE WAŻNE ŻE KUPIŁ ZA 320ZŁ CHOWAŁ JE 4 MIESIĄCE BYŁO ICH 250SZTUK NIECH KAŻDY TYLKO ZJADŁ PO 250KG ZBOŻA I 40 KG KONCENTRATU TO ŁATWO OBLICZYĆ ILE DOPŁACIŁ

150ZŁ ZBOŻE

100ZŁ KONCENTRAT

320ZŁ PROSIE

DOBRZE ŻE JESZCZE ZBOŻA NIE DOKUPYWAŁ JAK W ZESZŁYM ROKU

TAK ŻE OPŁACALNOŚĆ BY BYŁA JAKBY KOSZTOWALY KOŁO 5,5 ZŁ PLUS VAT OCZYWIŚCIE PRZY SWOIM ZBOŻU A TERAZ SĄ CENY PUŁTUSZY TYLE :)

CIEKAWE JAK DŁUGO JESZCZE WYTRZYMAMY Z TYMI CENAMI TUCZNIKÓW

NIKT SIĘ NIE ZASTANAWIAŁ ŻE DLACZEGO MAMY TAKIE MAŁE PRZYROSTY W TUCZU ŚWIŃ PONIEWAŻ PRAWIE WSZYSTKIE ZAKŁADY PRODUKUJĄCE KONCENTRATY SĄ DUŃSKIE FRANCUZKIE LUB NIEMIECKIE ONI SAMI USTALAJĄ SKŁADY I NIE MA TEGO CO MA BYĆ W WORKU PO KONTROLI W TYCH ZAKŁADACH NA 10 SPRAWDZONYCH 9 NIE SPEŁNIAŁO NORM TO CO NA WORKACH PISZĄ DLACZEGO MEDIA TEGO NIE POKAZAŁY

POZDRAWIAM PRAWDZIWYCH ROLNIKÓW KTÓRZY MAJĄ CHODOWLE A NIE PISZĄ BZDURY NA FORUM ŻE FRAJER BO SPRZEDAŁ PO 4ZŁ JAK MÓG ZAROBIĆ 0,50 GROSZY WIECEJ... W TEDY CO SPRZEDAWAŁ PO 4-4,10 NA SKUPACH U NAS BYŁO 3,7 - 3,8

 

kupując tzw prosię po 320 to raczej warchlak 30kg, tucząc to coś 4 m-ce to chyba żołędziami, szkoda zboża przy wynikach przedstawionych przez Kolegę-nigdy się nie opłaci. To racja, cena 4,5 nie zwraca wszystkich nakładów(licząc pracę i amortyzację), trzeba zwyczajnie robić swoje i starać się nie denerwować bo nie dość że na wieprzu się nie zarobi to na lekarza się straci.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muoodyy    2

a powiedzcie mi czy sokółow odbiera cało samochodowe ilości z miejsc oddalonych ok 80 km od zakładu? bo jestem z okolic leszna i przez pośrednika oddawałem kilka razy tam świnie i naprawde o wiele lepiej wychodziły jak u pkm duda np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj