coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rolnik1973    15357

Ma być i będzie niestety. Od wczoraj kolejne - 20 gr czyli 5. 50 kl E. Ciężkie czasy idą...

zamiast dżonderów będziecie jeść kiełbasę. Skup odwołany na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanssz    2

wczoraj powiedzieli że mają iść na 3,8 znajomy mówił, że tylu świń jeszcze nie bili haha wszystko leci bez względu na wagę, a samochód za samochodem i szukają żywca sami się zastanówcie... od przyszłego tygodnia w górę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2418

Ja pierdziele co za granda, nie ma świń a cena w dół. I tylko nie mówcie mi, że cena 3,80 to nie jest rozbój w biały dzień, 25 lat wolności - ja się pytam jakiej wolności, jak codziennie słyszę te teksty  powtarzane to mi się rzygać chce, gdzie niby ten wielki postęp, to jest zwyczajny wyzysk

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W środę sprzedane do Sokołowa po 5,95 netto za E 60szt. Jak się pytamy w Sokołowie dlaczego cena spada to mówią "bo w całej Unii spada". Taka cena 15 lat temu w Polsce była i ot cała unia:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

zabrakło św pamięci Andrzeja i nie ma nawet kto strajku zorganizować......u mnie bardzo mało hodowców trzody zostało i jest tylko jeden w okolicy duży ale on ma tucz kontraktowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

w całej unii tanieją a w sklepie to żadnym, i to jest ta cała polityka. Dziś zamawiałem świnie na przyszły tydzień i znów zapytałem o cenę od poniedziałku no i stwierdziłem że lepiej już nie pytać żeby spać po nocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grup_prod    0

Nie dajmy się zakładom! Hodowcy i grupy producenckie ze wschodniej Polski jednoczą się, w piątek mieliśmy spotkanie, na które licznie przybyli rolnicy zaniepokojeni tą sytuacją. Nie dajmy się ponieść tej panice,duże zakłady nabijają sobie teraz magazyny tanim towarem! Kto może wstrzymuje się ze sprzedażą, musimy trzymać się razem, bo inaczej zakłady będą robiły z nami to co będą chciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesio    10

A dobrze nam tak, nie mamy żadnego wpływu na zakłady mięsne, a te nas dymają aż miło,na zachodzie rolnicy mają udziały,ba!,są niemal włascicielami zakładów ,kupują zakłady u nas,np Sokołów,a my co możemy, tylko ponarzekać i sprzxedawać po 3 zł za kilogram. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalus8    101

w mojej okolicy sanepid zamknął kilka małych ubojni. Przypadek???

Cena na dziś 5.30 z vat Spadek 25gr w stosunku do zeszłego tygodnai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Nie dajmy się zakładom! Hodowcy i grupy producenckie ze wschodniej Polski jednoczą się, w piątek mieliśmy spotkanie, na które licznie przybyli rolnicy zaniepokojeni tą sytuacją. Nie dajmy się ponieść tej panice,duże zakłady nabijają sobie teraz magazyny tanim towarem! Kto może wstrzymuje się ze sprzedażą, musimy trzymać się razem, bo inaczej zakłady będą robiły z nami to co będą chciały.

 

Kolego w cyklu zamkniętym nie ma możliwości przetrzymania towaru, na to może sobie pozwolić tylko ten co tuczy ale to też kilka dni bo prosiak rośnie a cena w dół.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byczek1996    7

Witam mam takie pytanie , jeśli chciałbym sprzedać prosiaki z gospodarstwa które kupiłem np na targu to gdzie i do kogo je najlepiej sprzedać ?? ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieceofmind    12

Ale chodzi Ci o to, że to takie cichociemne, bez rodowodu, kolczyków itd.?

No bo jeżeli jest nr stada, kolczyki to chyba nie powinno być problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Takie to  najlepiej  tak  naturalnie  -obuchem  między  uszy  co  się nada  obkopcić  w wędzarni  tak  po  Polsku  nie  europejsku  i  wtedy  poczujesz  smak  mięsa .....chyba że  sąsiad  doniesie  i  trzeba  szyneczkę poświęcić   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj