coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rolnik1973    15368

Te obniżki zapobiegną nadmiernemu rozrodowi trzody w związku z urodzajem i niskimi cenami zbóż. Także nie ma co się łamać bo może być gorzej po nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurmiczek    11

Skupujesz za tą cenę że dwa razy na dzień wstawiasz inną cenę?.Jak skupujesz to dasz chleba chodowcom że maciory na oproszeniu będą wieźli na skup.To że na Polagrze zmawiają sie co do ceny i zatrzymania na dwa tygonie skupu to każdy wie ale wiemy też że nie ma zadnego EMBARGA do rosji i to co szło idzie dalej a gadka że Rosja nie kupuje to jest wymysł zakładów by kupic jak najtaniej towar.Na dziś cena zbita na 4.80+ vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

cena co tydzień w dół i nawet nie potrafią wyjaśnić dlaczego tak spada... no  kur.... niech chociaż w sklepie stanieje a nie że stale nas tak dymają

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Dziś okolice Gniezna 4.00 netto. Aż ciężko uwierzyć, ale taka cena na skupie.

Toż to szok jeszcze we wtorek były po 4,6 tak płacili okoliczni odbiorcy w tym Fisher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Poprzedni tydzień 4,70zł + vat. W tym tygodniu lokalni odbiorcy od 4,30 do 4,50zł za kg + vat. Co tym razem spowodowało spadki? Pomór już był, embargo też i świńska górka również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

embargo jakie ? przeciez i tak sprzedajemy na wschód tylko ze za psie pieniadze

Nie powiedziałem, że jest embargo, podałem to tylko jako jedną z wymówek dotyczących spadku cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Może dlatego że są zmiany w rządzie ,władza się zmienia ceny tez ,tylko szkoda że w dół ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Te obniżki zapobiegną nadmiernemu rozrodowi trzody w związku z urodzajem i niskimi cenami zbóż. Także nie ma co się łamać bo może być gorzej po nowym roku.

 

Jak ja to mówię "napaleńców" chłodzi cena, bo niekiedy budynki są aby wstawić prosiaka ale cena to niweluje.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Kujawsko Pomorskie  Cena  śmieszna 4.40 + wat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Świń w sejmie dość, po co im jeszcze jedna? Tylko do koryta będzie się jej ciężko dopchać... Zakłady chyba nas próbują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj