coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Dawid727    153

Prime Food Przechlewo w ciagu ostatnich 3 tygodni 64gr w dół + uwaga: wstrzymanie zakupu tuczników od rolników i pośredników! Tylko swoje świnie biją czyt. poldanoru. Niezłe jaja sie porobiły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

4,4 +vat na małym skupie


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil496    39

Cena wg 3 tygodni wcześniej to - 60 gr.

Cena za duńczyka na ten tydzień była 5,10 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lebek5    56

Dziś wzieli ode mnie macie po 2 zł i to z wielką łaską fakt ze miała 350 kg ale ze by po takiej cenie,nie zapowiada się ten rok na dobrą cenę żywca i zboża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolci13    27

Dziś dostałem 4,8+vat i już mnie to zaczyna drażnić bo jak coś poprawi to zaraz zaczynają zbijać,cała nadzieja w niemcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

Prime Food Przechlewo w ciagu ostatnich 3 tygodni 64gr w dół + uwaga: wstrzymanie zakupu tuczników od rolników i pośredników! Tylko swoje świnie biją czyt. poldanoru. Niezłe jaja sie porobiły...

do przewidzenia jest że "Skiba" będzie ostro nam fikać teraz. Lepiej niech prime food uważa bo podobno na Litwie na ich fermie wykryto pomór. Skoro tam rusek ich załatwił to i tu może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurmiczek    11

Ciągnięcie na potęgę świń z Litwy gdzie wystąpił ASF w fabrykach zajmujących się produkcją tucznika do Polski to jest kara dla rolników w Polsce że zajmują sie trzodą.Skoro Litwie zakazano eksportu do Rosji to dlaczego Polska importuje z tego kraju tuczniki na tak potężną skale że inne zakłady bazują wyłącznie na tucznikach z Litwy.Niemcy w górę ale nikt o tym nie pisze,czyżby to kupujący byli tylko na tym forum.

Edytowano przez Jurmiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

@kafar191- tyle tylko, że Poldanor akurat na litwie nie jest i nie ma tam żadnej fermy. tam są inni Dunowie. Poldanor a raczej cześć grupy Axzon czyli Danosha jest na Ukrainie i u ruskich.

 

 

Żeby nie było spamu i moderator się nie gniewał dodam tylko, że będzie pisany protest zbiorowy przeciw Prime Food Przechlewo w sprawie nagłego zaprzestania przyjmowania świń i tym samym nie wywiązania się z umowy co do odbioru określonej ilosci świń.

 

Lokalny pośrednik 4.6 netto ale kwestia czasu jak pójdzie w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20

łódzkie 4,40 + vat 2 klasa ,

Edytowano przez mesi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

Dlatego też napisałem podobno gdyż to były zasłyszane informacje a wiadomo jak to jest jak się słyszy już od którejś z kolei osoby.

Wie może ktoś jak płacą zakłady Stokłosy i jaka waga musi być do nich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

Lokalny handlarz 4.8 netto. Myślałem, że jak zawsze wykorzysta okazje i małych rolników i będzie dużo bliżej 4. W woli ścisłości ja do niego nie oddaje. Informacja od kolegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1823

stoklosa klasa E-6,25 waga poltusz 65-105kg Powyzej 105kg minus 60groszy.Termin platnosci 14 dni Cena od 3tygodni bez zmian,premia za umowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raptus902    128

Dzisiaj po 4,6 netto !

Brał pośrednik do Pini i wypełnialiśmy łańcuch to Pini i do świn skierowanych do uboju na... UKRAINE !!!

Co to może oznaczać bo jest embargo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raptus902    128

Może tak ale pierwszy raz takie coś było jak odbiera świnie !

Ale jeśli embargo to nic chyba nie można wwozić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj