coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rolnik1973    15348

Dobrze że nie drożeją, bo przy urodzaju zboża jakby i świnie drożały to za rok byłoby tak jak z czarną porzeczką, a tak to kto ma to będzie miał a nowi nie dojdą. 4.8 z vat

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Po części kolega ma rację.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekM    17

Powoli cena ruszy do góry, a ludzie teraz po zniwach i tak wstawią tucznika z nadzieją na dobrą cene w grudniu i listopadzie, przy tej cenie zbóz to i po 6.60 netto sie opłaci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_afro    0

jak myślicie będą spadki cenowe bo coś mówili w telewizji że znaleźli kilka zarażonych świń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20

łódzkie dziś byłem się zapytać to 4,60 + vat , sprzedawać czy wstrzymać się jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

znaleźli tylko w strefie gdzie i tak jest ograniczony obrót świniami a w całym kraju ceny polecą na dół to tylko w polsce możliwe


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcus1998    56
znaleźli tylko w strefie gdzie i tak jest ograniczony obrót świniami a w całym kraju ceny polecą na dół to tylko w polsce możliwe

Nie narzekaj, bo u was chociaz kupują... U nas już ponoć wszystko wstrzymali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

kupują tak pytanie za ile kupią .. o to chodzi


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcus1998    56

Ale kupią.... Więcej stracisz na tym że przerosną i zaczną się dusić w chlewni niż na niższej cenie... Mam nadzieję, że tym razem szybciej to ogarnął..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek1234    18

i już jest panika a pośrednicy i zakłady tylko zacierają ręce, cena na dziś pośrednik 4.60 a mała ubojnia 6 za E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semeo    0

Czyli muszę się pośpieszyć ze sprzedażą bo cena jeszcze bardziej spadnie.....

 

biorąc pod uwagę to co działo się w lutym pewnie spadnie, zawsze wykorzystuje się nowe zarażenia do zbijania cen, a sprzedać trzeba nie można przetrzymać i to jest właśnie ta niezdrowa sytuacja u nas, przewaga kupujących nad sprzedającymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj