coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PawelWlkp    726

Kolego, zobaczysz od jutra jak w górę, To co było dziś do 13 to już było, zakłady takiej okazji do obniżek nie przepuszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś na rzeczy jest http://www.agrofoto.pl/produkcja-zwierzeca/trzoda-chlewna/aktualnosci/ue-peka-w-szwach-pod-wzgledem-podazy-wieprzowiny-ceny-spadaja,51798.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brandys    2

12szt lokalny pośrednik cena 5.3netto zachodnia wlkp twierdził że od jutra korekta -0,20gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartekj1994    141

Koledzy chciałbym zapytać ile zostaje wam z jednej sztuki przy chowaniu Duńczyków??? Czy to jest opłacalalne?? Do tej pory trzymałem polskie prosięta ale zaczyna ich brakować w mojej stronie i zamierzam kupować z zagranicy. Planuje kupić około 100 sztuk bo na tyle mam miejsce. Jakie jest u was zuzycie paszy na sztuke??? Byłbym wdzięczny za info na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

ZM Skiba też -30gr WBC E 6.50+ vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek1234    18

kolejna zagrywka zakładów i pośredników, nie udało się na kolejnych zarażonych dzikach to teraz chcą wykorzystać obniżkę w Niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartekj1994    141

Kupie 20-25 prosiąt Woj Mazowieckie, Powiat Sierpc. Chętnie z dowozem. Mogą byc również z dalszych miejsc byle były ładne i w miare tanie. Pisać !!!

 

 

 

Na ten tydzień 5+vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raptus902    124

Sprzedane dzisiaj po 5zł netto. Czyli tak jak było :blink:

Edytowano przez Raptus902

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Będą kolejne obniżki. Niemcy na przyszły tydzień -7 centów. Ale żeby o tej porze roku i przy takiej ładnej pogodzie tak taniały to nie wiem o co chodzi. Myślałem że niemcy będą świętować puchar świata przez najbliższy mieśiać i zajadać się kiełbaskami przy tym a tu lipa.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PawelWlkp miałeś rację od wczoraj -30 gr. czyli 6.20 kl E. Żeby 60 gr w 10 dni na dół to już nie jest normalne, szczególnie w lipcu. Takich jaj to ja nie pamiętam :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkopolska 4.5+vat , przy takiej cenie to nawet spać się nie chce a jeszcze wielka niewiadoma ile jeszcze zjadą w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

dzis dostałem 4,75

tydzien temu oddawałem jeszcze po 4,9 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez mkacper99
      🌾📢 Uwaga rolniku / konsumencie !!! 🚜👨‍🌾

      Polskie rolnictwo jest w dużym kryzysie, problemy dotykają praktycznie wszystkie branże rolnicze.
      ⛔Brak realnej walki z ASF
      ⛔Niskie ceny skupu żywca trzody, bydła itp..
      ⛔Niekontrolowany import kukurydzy oraz zbóż z Ukrainy
      ⛔Podwyżka prądu o 30% z nowym rokiem czy chociażby podniesienie stawki VAT na leki weterynaryjne o 16%
      ⛔Tragicze nowe prawo wodne
      ⛔Problemy sadownicze, warzywnicze, drobiu, bydła
      ⛔Bezskuteczne prawo łowieckie
      ⛔Przepisy azotanowe...

      ⚠️ Jeśli te problemy nie są Ci obojętne...

      📅 7 grudnia, piątek godzina 18:00 na sali OSP w Kakawie Starej 62-872 Godziesze Małe odbędzie się spotkanie dla wszystkich ludzi, którzy chcą się jednoczyć, sprzeciwstawić się fatalnej polityce rolnej dla zwykłych gospodarzy oraz konsumentów, którzy w marketach kupują zagraniczne odpadki. Pan Michał Kołodziejczak organizuje spotkania w całej Polsce i zbiera zwykłych ludzi, którzy chcą działać. Powstaje struktura budowy Agrounii! 👨‍🌾 Razem możemy wszystko!
      Niedługo na polskich niedzielnych stołach zabraknie naszej ojczystej wieprzowiny 🐷
      Odebrali nam handel
      Odebrali nam przetwórstwo
      Odebrali nam kontakt z konsumentem
      Odebrali nam po prostu dostęp do naszego własnego 🇵🇱 rynku
      Minister rolnictwa powiedział, że rolnicy nie potrafią się jednoczyć.. Pokażmy mu naszą siłę !
      Unia Warzywno Ziemniaczana Agrounia
       
      Michał jest zwykłym rolnikiem spod Błaszek! NA TĄ CHWILĘ MAMY JUŻ POTWIERDZONYCH OKOŁO 300 hodowców, którzy będą na spotkaniu!!! Zapraszamy i Ciebie!!! ROLNICTWO TO OSTATNI BASTION POLSKOSCI

    • Przez DanutaHF
      Witam,
      Orientuje się ktoś może, w jakiej cenie mogę sprzedać cielne jałówki HF z dowodem rasy ? 
      Z góry dziękuję za odpowiedź. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj