coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

Jurmiczek    11

Mogą sobie kupować do woli ile im tylko potrzeba.Cena 6+vat w Polsce za dobry towar a za dwa tygodnie będzie już i na zwykłych skupach bo tucznika brak i nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Mogą sobie kupować do woli ile im tylko potrzeba.Cena 6+vat w Polsce za dobry towar a za dwa tygodnie będzie już i na zwykłych skupach bo tucznika brak i nie będzie.

 

Stawiam stówę że na skupach na przyszły tydzień nie będzie więcej jak 5,5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmarcinn001    25

W tym tygodniu Małopolska/Miechów 5,20/5,30 zł + VAT

Edytowano przez mmarcinn001

Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

jurmiczek żeś się przebudzil jak cena wzrasta ale tez watpie w osiagniecie 6 zl w skupie moze za caly zestaw powtarzającego się towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Koniec podwyżek, Niemcy 3 centy w dół na przyszły tydzień. Oficjalna cena 1,75 euro za kg wbc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurmiczek    11

maxiben odpuść z tymi komentarzami.Jeśli przyjeżdżają kupcy i płacą po 6 zł na rękę to pewnie jest coś w tym co pisałem.Mniejsze z tym ważne że prosiak tanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolci13    27

Przed chwilą był umnie weterynarz i mówił że był u jakiegoś gościa co 50 szt sprzedawał dostał 5,8 , a za fermówę 5.9 płacą więc niezłe różnice bo mi oferowali 5.2 jak narazie

Edytowano przez karolci13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domino69    6

wstawiane w niedzielę do sokołowa 75 szt ... w przeliczeniu na wagę żywą co zważył zakład 6,05 zł /kg.... na chwilę wróciła normalność ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No co zakład zważy to i 6,50 możliwe 5,10 skup 7 za E wbc powiat Tucholski B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil496    39

5,80 +vat . Na przyszły tydzień najprawdopodobniej pójdą ok 10-15 gr w dół, ale to tylko będą chwilowe obniżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

maxiben odpuść z tymi komentarzami.Jeśli przyjeżdżają kupcy i płacą po 6 zł na rękę to pewnie jest coś w tym co pisałem.Mniejsze z tym ważne że prosiak tanieje.

czy ja ci leze na wątrobie ? odpisuje na to z czym się nie zgadzam bo czytaj inne posty gdzie podaja ceny daleko odbiegające od twoich 6 zl mówimy o ilościach skupwych ale jeżeli ci tyle placa to gratuluje dobrego interesu

mi placa tak KL S zl 7+3% =7,21*79% wybicie z wagi zywej =5,69 zl kg żywca netto

prosiak u mnie niezmienne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

cena na dziś to 5.40 + VAT na żywą wagę przy ilości kilku sztuk. Południowa wlkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

niestety faktycznie pojdzie w dol może nawet 30 gr niespodziewalbym się tego o tej porze roku

@ jurmiczek sprzedawaj co masz bo do twoich 6 zl bedzie coaz dalej a nie blizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurmiczek    11

W moich okolicach tucznik w góre i brak.@ maxiben tobie jako jednemu z najbajrdziej rozwojowych śwniarzy nie przystaje ze mną polemizować co jest lub co będzie.Ja osobiście o ceny w lecie się nie martwie,ale jednego jestem pewien że jesiennych i zimowych nadwyżek nikt niie skupi nawet po 4zł.A co się z tym wiąże to się domyśl sam... inteligencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez mkacper99
      🌾📢 Uwaga rolniku / konsumencie !!! 🚜👨‍🌾

      Polskie rolnictwo jest w dużym kryzysie, problemy dotykają praktycznie wszystkie branże rolnicze.
      ⛔Brak realnej walki z ASF
      ⛔Niskie ceny skupu żywca trzody, bydła itp..
      ⛔Niekontrolowany import kukurydzy oraz zbóż z Ukrainy
      ⛔Podwyżka prądu o 30% z nowym rokiem czy chociażby podniesienie stawki VAT na leki weterynaryjne o 16%
      ⛔Tragicze nowe prawo wodne
      ⛔Problemy sadownicze, warzywnicze, drobiu, bydła
      ⛔Bezskuteczne prawo łowieckie
      ⛔Przepisy azotanowe...

      ⚠️ Jeśli te problemy nie są Ci obojętne...

      📅 7 grudnia, piątek godzina 18:00 na sali OSP w Kakawie Starej 62-872 Godziesze Małe odbędzie się spotkanie dla wszystkich ludzi, którzy chcą się jednoczyć, sprzeciwstawić się fatalnej polityce rolnej dla zwykłych gospodarzy oraz konsumentów, którzy w marketach kupują zagraniczne odpadki. Pan Michał Kołodziejczak organizuje spotkania w całej Polsce i zbiera zwykłych ludzi, którzy chcą działać. Powstaje struktura budowy Agrounii! 👨‍🌾 Razem możemy wszystko!
      Niedługo na polskich niedzielnych stołach zabraknie naszej ojczystej wieprzowiny 🐷
      Odebrali nam handel
      Odebrali nam przetwórstwo
      Odebrali nam kontakt z konsumentem
      Odebrali nam po prostu dostęp do naszego własnego 🇵🇱 rynku
      Minister rolnictwa powiedział, że rolnicy nie potrafią się jednoczyć.. Pokażmy mu naszą siłę !
      Unia Warzywno Ziemniaczana Agrounia
       
      Michał jest zwykłym rolnikiem spod Błaszek! NA TĄ CHWILĘ MAMY JUŻ POTWIERDZONYCH OKOŁO 300 hodowców, którzy będą na spotkaniu!!! Zapraszamy i Ciebie!!! ROLNICTWO TO OSTATNI BASTION POLSKOSCI

    • Przez DanutaHF
      Witam,
      Orientuje się ktoś może, w jakiej cenie mogę sprzedać cielne jałówki HF z dowodem rasy ? 
      Z góry dziękuję za odpowiedź. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj