coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

statham    3

cene podłlem jaką placi okoliczny pośrednik a nie netter w umowie mialem 28 dni ale w ostatnich 4 miesiacach zaczeli tak ze kas po 2 ;3 miesiacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darekpol    13

cena na przyszly tydz w dol o 40 gr z 4.9 na 4.5 netto ratowac sie kto moze jeszcze poleca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ratowac to powinienes sie Ty rezygnujac ze sprzedazy do aktualnego posrednika, bo szacunku do Ciebie to on nie ma, skoro tyle Ci placi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287

Dziś sprzedane po 4.3 + vat, bez zmian od 3 tygodni. Znowu wiozą zdechlaki że nie mają 90kg i do domu spowrotem zabierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ratowac to powinienes sie Ty rezygnujac ze sprzedazy do aktualnego posrednika, bo szacunku do Ciebie to on nie ma, skoro tyle Ci placi.

 

nie sprzedawalem do niego tylko sie pytalem co i jak z cena nie mam teraz nic na sprzedaz mowie tylko co sie dzieje wszytscy powinni to wiedziec. a slyszalem ze niektorzy po 4.3 juz sprzedaja a nawetdo 4 zl maja zleciec !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darekpol    13

Nie zwracajcie uwagi na te minimalne spadki cen. Znalezienie kolejnego dzika nic nie zmienia, granice sa zamkniete od kilku miesiecy, a tucznikow jest malo, wiec nic nam nie grozi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Jeden nie sprzedawał drugi nie sprzedawał a panikę siejecie. Widzę, że ceny nie ustalają ubojnie tylko spekulanci.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

 

nie sprzedawalem do niego tylko sie pytalem co i jak z cena nie mam teraz nic na sprzedaz mowie tylko co sie dzieje wszytscy powinni to wiedziec. a slyszalem ze niektorzy po 4.3 juz sprzedaja a nawetdo 4 zl maja zleciec !!!!!

 

I po co taką panikę siejesz? jak by mi ktoś zaproponował na dzień dzisiejszy 4,3 to bym mu się roześmiał prosto w twarz.

Właśnie skończyliśmy ładować samochód, cena na ten tydzień 5,1 netto więc żadnych spadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

7 netto na koniec tygodnia albo na początku przyszłego do wytargowania za e klase przy 200 szt. A handlarzyki robią sobie żniwa, świniarki od piątku kursują nie gaszą ich wcale. Wczoraj w południe 2 auta z PKM w świat jechały, o dziwo na wschód w polske a nie na Niemcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muoodyy    2

tydzien temu sprzedane do LIBERO. 5,13 gr netto przy mięsności 58,9 i wybiciu 78,9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp255    7

Jutro jedzie 10 szt. po 4.90 netto.Miesiąc temu jechały po tyle samo.


Jeśli pomogłem daj zieloną strzałkę ;) Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolci13    27

Wczoraj był u mnie weterynarz i mówił że fermówka podrożała do 5,5 więc wszystkie obniżki to tylko próba sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

Wczoraj był u mnie weterynarz i mówił że fermówka podrożała do 5,5 więc wszystkie obniżki to tylko próba sił

perfekcyjnie to określiłeś tylko z ta sila to na razie ze strata dla nas, jeszcze trochę o ASF większego znaczenia odnośnie cen mieć nie będzie bo staje się to temat malo interesujący opinie publiczna a towaru tak mało ze i cena powinna być przyzwoita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Jeszcze potrzeba ładnej ciepłej pogody a wszystko na to wskazuje, zbliża się kolejny długi weekend z Bożym Ciałem więc będzie chyba dobrze. Cena na skupach a fermówka się rozjechały bardzo. Pisałem że na koniec tygodnia 7 na wbc do wzięcia i już tyle można dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A czym się różni świnia ze skupu od fermówki ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez mkacper99
      🌾📢 Uwaga rolniku / konsumencie !!! 🚜👨‍🌾

      Polskie rolnictwo jest w dużym kryzysie, problemy dotykają praktycznie wszystkie branże rolnicze.
      ⛔Brak realnej walki z ASF
      ⛔Niskie ceny skupu żywca trzody, bydła itp..
      ⛔Niekontrolowany import kukurydzy oraz zbóż z Ukrainy
      ⛔Podwyżka prądu o 30% z nowym rokiem czy chociażby podniesienie stawki VAT na leki weterynaryjne o 16%
      ⛔Tragicze nowe prawo wodne
      ⛔Problemy sadownicze, warzywnicze, drobiu, bydła
      ⛔Bezskuteczne prawo łowieckie
      ⛔Przepisy azotanowe...

      ⚠️ Jeśli te problemy nie są Ci obojętne...

      📅 7 grudnia, piątek godzina 18:00 na sali OSP w Kakawie Starej 62-872 Godziesze Małe odbędzie się spotkanie dla wszystkich ludzi, którzy chcą się jednoczyć, sprzeciwstawić się fatalnej polityce rolnej dla zwykłych gospodarzy oraz konsumentów, którzy w marketach kupują zagraniczne odpadki. Pan Michał Kołodziejczak organizuje spotkania w całej Polsce i zbiera zwykłych ludzi, którzy chcą działać. Powstaje struktura budowy Agrounii! 👨‍🌾 Razem możemy wszystko!
      Niedługo na polskich niedzielnych stołach zabraknie naszej ojczystej wieprzowiny 🐷
      Odebrali nam handel
      Odebrali nam przetwórstwo
      Odebrali nam kontakt z konsumentem
      Odebrali nam po prostu dostęp do naszego własnego 🇵🇱 rynku
      Minister rolnictwa powiedział, że rolnicy nie potrafią się jednoczyć.. Pokażmy mu naszą siłę !
      Unia Warzywno Ziemniaczana Agrounia
       
      Michał jest zwykłym rolnikiem spod Błaszek! NA TĄ CHWILĘ MAMY JUŻ POTWIERDZONYCH OKOŁO 300 hodowców, którzy będą na spotkaniu!!! Zapraszamy i Ciebie!!! ROLNICTWO TO OSTATNI BASTION POLSKOSCI

    • Przez DanutaHF
      Witam,
      Orientuje się ktoś może, w jakiej cenie mogę sprzedać cielne jałówki HF z dowodem rasy ? 
      Z góry dziękuję za odpowiedź. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj