coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Xawier    222

Już myślałem że ZM Skiba aż tak niektórych faworyzują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolci13    27

Ludzie nie wierzcie w te obniżki bo to tylko i wyłącznie próba sił żeby zrobić zapasy na święta, więc kto może niech przetrzyma żeby nie był powtórki z rozrywki i sprzedaży w panice czego się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandaa    0

Witam sprzedaje ktos tuczniki do firmy BM Kobylin co sadzicie o tej firmie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

4,70+vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

czy muszą przeszkadzać te reklamy jest ich coraz więcej i coraz bardziej mnie denerwują

a cena swin w niemcowni ma isc na + wiec może i u nas cos drgnie ale pewnie nasze zaklady beda siac swoja propagande ze ile to towaru beda mieć w postaci przerosnietych tucznikow ze strefy buforowej a my nie dajmy się prowokować i nie sprzedawac zbyt pochopnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M4t3usz    31

@maxiben masz racje, dużo rolników jest czułych na zmiany w cenie i boją się spadków i pchają zwierzęta na skup. Ale oczywiście nie można powiedzieć, że w każdym przypadku spadki cen to tylko zagranie ubojni. Najlepsza opcja to łączenie się w grupy. Sadownicy na tym dużo zyskują, czas na producentów trzody. A co do teraźniejszej ceny. Chcą żeby mali rolnicy niezorientowani w sytuacji przestraszyli się. Ludzie nie ma świń poczekajcie z tydzień do wzrostu cen i wtedy sprzedajcie. A najlepiej targować się odrazu z ubojnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muoodyy    2

narazie w miejscu ale mam nadzieje ze jak nie bedzie paniki ze sprzedażą to cena skoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepo14    9

Zaklady wydzwaniaja nawet pozno w sobote i koniecznie chca miec towar w poniedzialek, najwyzsza oferta to 6, 6 netto (dunczyk) wbc z haka, ale sie jeszcze troszeczke wstrzymam. A wiec cena na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj