coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

mesi    20

Łódzkie, Zakład Przetwórstwa Mięsnego "Rzeźnik" 3.9 + vat. Maciory ok 200kg 2,9 + vat

skąd jesteś jak można wiedzieć , ja też tam sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

U mnie cena coś około 4,10

Edytowano przez Michalmeer

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Świnie ze strefy buforowej powinny być normalnie wkręcone jak każde inne i nie powinien nikt o tym wiedzieć bo ta strefa to wielka głupota ,porażka i dno rządzących, a może jeszcze je utylizować?? no chyba ze na koszt barana sawickiego to tak bo to zdrowe polskie mięso


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalus8    101

a mi się wydaje że ten transport mięsa z krajów zachodniej unii na wschód to wymysł pismaków i tyle tak samo jak chore dziki itp.

Poza tym źródło o transporcie jest nie wiarygodne i żadne media o tym nie trąbią

u mnie cena 4,2 z vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

Bo Polska to jest głupi kraj i sami sobie jesteśmy winni. Znaleźli te zasrane dziki to trzeba było je spalić i zakopać to by było wszystko w porządku ale nie oni musieli się pochwalić przed całym światem że pomór został również wykryty u nas. Jak narazie oprócz tych dzików niczego więcej nie wykryli a gospodarka stoi w miejscu .


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Te dziki to nam Putin podrzucił za tą wielką walkę polaków i wejście ukrainy do ue.

Dzisiejsza cena 4.50 z vatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

ta podobno na białorusi to cały tydzień strzelali zeby wypłoszyć dziki na naszą strone :P hah


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Nie wesoło to wygląda , zobaczymy jak to będzie

Edytowano przez Michalmeer

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil496    39

Cena na spędzie w zeszły poniedziałek 3,8 netto ,a za duńczyka od 4,70 do 5 zł netto

Edytowano przez kamil496

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starybudnik    221

W nocy z 21 na 22 stycznia Putin rozmawiał telefoniczne z Łukaszenko i w zamian za obniżenie ceny gazu dla Białorusi ten zobowiązał się do przepedzenia zarażonych dzików ASF na terytorium Polski. Miał to być odwet za zaangazowanie się Polski na Ukrainie.

Co do katastrofy smolenskiej też Putin mógł maczac palce jako odwet na Kaczyńskim za Gruzje.

 

Mazowieckie 4.3+ vat

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam panowie w piątek byłem na spotkaniu organizowanym przez polsus i właśnie była mowa o strefie buforowej i nasze ministerstwo wymyśliło ze owszem wykupi wszystkie siwinie z strefy ale tez oczy się już w mediach nie mówi da zakaz hodowli trzody na terenie strefy prze okres 3 lat


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

cena 4zł brutto.za chwile z całej Polski zrobią strefę buforową i zakaz hodowli przez 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

zóż za pesymizm ile wy macie lat szkoda pisania i strzępienia jezyka od jutra ja bynajmniej sprzedaje drozej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroon    186

Witam panowie w piątek byłem na spotkaniu organizowanym przez polsus i właśnie była mowa o strefie buforowej i nasze ministerstwo wymyśliło ze owszem wykupi wszystkie siwinie z strefy ale tez oczy się już w mediach nie mówi da zakaz hodowli trzody na terenie strefy prze okres 3 lat

A jednocześnie dziki będą sobie swobodnie po tej strefie hasać Dziwię się że pilnuje się rolników a nie wydano odstrzału wszystkich dzików na terenie strefy buforowej To tak jakby strażacy przyjechali obserwować pożar w okolicy lasu i nic nie robili aby go ugasić a zastanawiali się w jaki sposób odbudować palący się budynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj