coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marcus1998    56
Pewnie po te tuczniki ze strefy - chłopy kłopotu się pozbędą....

Raczej wątpię, nic w tej sprawie nie robią, a żeby było jeszcze ciekawiej to kalemba do dymisji się podał.... Zwlekają na czasie, ciągle tylko obiecują i obiecują, konkretów nie ma... Już półtorej tygodnia temu miał ruszyć skup, a tu nic... Pasze się kończą, miejsca na odłączenia prosiąt brak i jeszcze koniec kwartału na karku... Jak szybko tego nie załatwią to koniec z hodowlą przy wschodniej granicy... Może to i czarny, ale coraz bardziej prawdopodobny scenariusz...

Edytowano przez marcus1998

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanssz    2

Raczej wątpię, nic w tej sprawie nie robią, a żeby było jeszcze ciekawiej to kalemba do dymisji się podał.... Zwlekają na czasie, ciągle tylko obiecują i obiecują, konkretów nie ma... Już półtorej tygodnia temu miał ruszyć skup, a tu nic... Pasze się kończą, miejsca na odłączenia prosiąt brak i jeszcze koniec kwartału na karku... Jak szybko tego nie załatwią to koniec z hodowlą przy wschodniej granicy... Może to i czarny, ale coraz bardziej prawdopodobny scenariusz...

nie martw się znajomy rosjanin powiedział, że ich czołgistom rozdają rozmówki polsko-rosyjskie-oni zjedzą mięso ze strefy buforowej hehe taki czarny humor, ale zamiast posprzątać u siebie latają Sikor(ski)ki i prężą muskuły zapomniawszy, że są wróblem:-(

Cena 4,2 + Vat

Edytowano przez hanssz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcus1998    56

Trudno się nie martwić, wy chociaż możecie coś sprzedać, a my już za chwilę nie będziemy mieli czym karmić, bo kto sprzeda ci pasze na dłuższy termin płatności skoro każdy wie jaka jest tu sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam panowie dziś pojechał pierwszy raz na wbc 5,65+vat kujawsko pomorskie powiat wąbrzeski panowie ze strefy musimy wam jakoś pomóc bo za kim te matoły z wiejskiej się obudzą to nas już nie będzie


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcus1998    56

Oni robią to celowo, chcą wykończyć hodowle przy wschodniej granicy... Jeszcze żadnych konkretów od ponad trzech tygodniu od nich nie usłyszeliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radiosiek    0

przedwczoraj (11.03 )do znajomego przyjechali po 3 godzinach od zadzwonienia i zapłacili 3.80 zł/kg - centrum wielkopolski

 

A do Gniezna (i podobno nie tylko) sprowadzają świnie z Niemiec o złotówke droższe !! [tak mu powiedział naganiacz ze skupu nie wiem czy moge napisać..]

 

Chcą wykończyć Polskiego rolnika !

Edytowano przez Radiosiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arab1    23

No na pewno że z zachodu za takie pieniądze jak tu płacą to tam nie kupią ,tylko tu ludzi na szaro robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cover    8

Łódzkie, Zakład Przetwórstwa Mięsnego "Rzeźnik" 3.9 + vat. Maciory ok 200kg 2,9 + vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

cholera ja się co niektórym dziwie ze sprzedają poniżej 4 zl trzeba trochę być cwanszym i negocjować mysle ze po niedzieli ok 5 zl powinny wyjść po przeliczeniu z WBC na zywa postawić się i nie sprzedawac tym bardziej jak cena idzie do góry bo swinie sa poszukiwane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biznes12    23

a co ma być ? to jest loteria ja obstawiam że w tym roku padnie rekord cen żywca ;) w końcu żyjemy w polsce (stan umysłu) a tu wszystko możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jezeli ktos sprzedaje wieksze partie 50, 100szt i wiecej to juz teraz mozna po 5zł dostac, takze nie dajcie sie oszukiwac cwaniakom, oddajac im po cenie 4zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekM    17

Niemcy az 13 eurocentów do góry czyli 1.60 pini juz po 6.20 WBC płaci, przy 50sztukach 5.20 to juz nie jest problem.. pierwszy raz sie spotkałem zeby cena równie szybko wzrosła jak spadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aron    1

Po prostu zostaliśmy wy..... bez mydła i to nie pierwszy raz!!! Łódzkie 4,5 plus vat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

można się było tego spodziewać, unia coś wymyśli by eksportować bez polski. teraz należałoby zablokować import do polski od tych cwaniaków i było by ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

to powinien być obowiązek zamkniecia granic Polski dla importu ze wschodu .. jak tak dalej pójdzie cała gospodarka polski padnie za świniami pójdzie zboże za zbozem rzepak potem mleko i było i nie ma polski

Edytowano przez Michalmeer

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj