coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

Sadek    1123

Żeby ta dopłata to nie był "korzystny" kredyt.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to te dopłaty będą chyba tylko dla gospodarstw ze stref buforowych, a po drugie to na pewno będą groszowe sprawy max to wyrównają cenę do średniej w kraju czyli ok 3,80 netto do jałmużna, niema się co tak jarać. ale dobre i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Tak strefa buforowa wchodzi w grę : http://www.agrofoto.pl/finanse/dotacje-i-doplaty/jest-decyzja-ws-rekompensat-w-zwiazku-z-asf,49642.html

 

 

"Rekompensowana ma być różnica między uzyskaną ceną sprzedaży tuczników a średnią krajową w danej klasie." - troszkę śmieszne w danej klasie ile kosztuje dziś tucznik mający 150 kg i powyżej i do tej ceny dopłacą ?


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muoodyy    2

panowie coś sie dzieje. u nas zakłady dzwonią do rolników o tuczniki. zwykły wozak płaci 4,2 netto. także nie siejmy paniki i nie dajmy sie grabić! u mnie w środe brał tuczniki to kierowca mówił że jeździ i zbiera tylko resztki co rolnikom pozostawały bo ci więksi przestali sprzedawać bo wyprzedali takie po 90 kg i tylko zbierają po pare sztuk te które przerastają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

W moich okolicach stały odbiorca (pośrednik) za zeszły tydzień dawał 3,7 netto, zobaczymy jak bedzie w nowym tygodniu bo ma przyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jab    0

poprzedni tydzień w czwartek lubelskie 4,8 z vatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matiksi    4

Witam, ja mam takie pytanie w temacie: jutro mam sprzedać prywatnej osobie świnkę na zabicie, waga 110 kg, województwo opolskie, ile mogę wziąść za kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
august354    0

cena z piątku powiat Poddębicki GS 3,8+VAT. POŚREDNIK 3,6+VAT wzrostu raczej nie było z zeszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Witam, ja mam takie pytanie w temacie: jutro mam sprzedać prywatnej osobie świnkę na zabicie, waga 110 kg, województwo opolskie, ile mogę wziąść za kg?

Niech da 500zł za nią i bedzie LUX.

Cena świń to +- 4.0/kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

+Vat


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

Jak ktoś się prywatnie pyta o świnie to śmiało można wołać 5 - 5,5 zł/kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj