coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
biznes12    23

W zyciu ci tyle nie wyjdą przy 4,9 MAX 450 netto i to za te 110 kg- takze po co komu kity żenić

 

do tej ceny doliczam premie i tyle mi wyszła średnia (średnia mięsność 56 głownie klasy E,U )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

ddddddddd

smutne ale prawdziwe niestety,

to się nazywa wolny rynek w całej okazałości...


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    161

Rejów lubuskie. Spadło z 5 na 3,4 netto ale półtusze podrożały z 7,5 na 8 :blink:

Dzisiaj 3,6 +vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stalpin8145    1

Świnie z taniały w sklepach wieprzowina nie z taniała, ludzie się obudzili i jeżdżą szukają świnek i myślą że kupią za 400zł.

Edytowano przez stalpin8145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wcześniej to nikt nie pytał o inki a w ostatnich dniach miałem już kilka telefonów z zapytaniem czy nie mam coś na sprzedaż chodzi mi o ludzi którzy kupują dla siebie po jednej sztuce, jak mówię że 5,5 zł za kg to już im nie trzeba. cena w masarni 3,8 netto ........k..... każdy by chciał za darmo a robić nie ma komu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287

A czy w powiecie bialskim (lubelskie) ruszył jakiś skup ze strefy buforowej? Prywatnie drugiej osobie sprzedają 3.6 do ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biznes12    23

w radiu mówili że mają dać rekompensaty cena na dziś 5.20 E zobaczymy jak w poniedziałek się ukształtują cenniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

3,9 + vat w ciągu tygodnia cena skoczyła o 50 gr w góre :D Niby dużo nie a cieszy i tak

Edytowano przez lew908

"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie z miasta faktycznie pytają o tuczniki nagle. jeden gość przyjechał, w portfelu 500zł i myslał że kupi 125kilowego. ale nie ze mną takie numery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario3107    4

Cena z czwartku 3,90zł netto.Powyżej 10 szt 4zł netto. Wzrost przez tydzień 40gr. Oby tak dalej. Północna wielkopolska

Edytowano przez mario3107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

ludzie z miasta faktycznie pytają o tuczniki nagle. jeden gość przyjechał, w portfelu 500zł i myslał że kupi 125kilowego. ale nie ze mną takie numery.

 

nie tylko u ciebie tak jest do mnie też dzwonią że chcą kupić swinie na zabicie bo zobaczyli ze w sklepie wywieszka była 3,4 to uznali że im się to bedzie opłacac i jeszcze chcieli sobie wybierać najładniejszą hah to im podziękowałem :D

Edytowano przez lew908

"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek3110    239

3,50 netto lokalny rzeźnik

południowy zachód polski

i pozostaje zapytać o ile mu sprzedaż do rosji (ironia) spadła że z ceną ponad 1,5 poleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez mkacper99
      🌾📢 Uwaga rolniku / konsumencie !!! 🚜👨‍🌾

      Polskie rolnictwo jest w dużym kryzysie, problemy dotykają praktycznie wszystkie branże rolnicze.
      ⛔Brak realnej walki z ASF
      ⛔Niskie ceny skupu żywca trzody, bydła itp..
      ⛔Niekontrolowany import kukurydzy oraz zbóż z Ukrainy
      ⛔Podwyżka prądu o 30% z nowym rokiem czy chociażby podniesienie stawki VAT na leki weterynaryjne o 16%
      ⛔Tragicze nowe prawo wodne
      ⛔Problemy sadownicze, warzywnicze, drobiu, bydła
      ⛔Bezskuteczne prawo łowieckie
      ⛔Przepisy azotanowe...

      ⚠️ Jeśli te problemy nie są Ci obojętne...

      📅 7 grudnia, piątek godzina 18:00 na sali OSP w Kakawie Starej 62-872 Godziesze Małe odbędzie się spotkanie dla wszystkich ludzi, którzy chcą się jednoczyć, sprzeciwstawić się fatalnej polityce rolnej dla zwykłych gospodarzy oraz konsumentów, którzy w marketach kupują zagraniczne odpadki. Pan Michał Kołodziejczak organizuje spotkania w całej Polsce i zbiera zwykłych ludzi, którzy chcą działać. Powstaje struktura budowy Agrounii! 👨‍🌾 Razem możemy wszystko!
      Niedługo na polskich niedzielnych stołach zabraknie naszej ojczystej wieprzowiny 🐷
      Odebrali nam handel
      Odebrali nam przetwórstwo
      Odebrali nam kontakt z konsumentem
      Odebrali nam po prostu dostęp do naszego własnego 🇵🇱 rynku
      Minister rolnictwa powiedział, że rolnicy nie potrafią się jednoczyć.. Pokażmy mu naszą siłę !
      Unia Warzywno Ziemniaczana Agrounia
       
      Michał jest zwykłym rolnikiem spod Błaszek! NA TĄ CHWILĘ MAMY JUŻ POTWIERDZONYCH OKOŁO 300 hodowców, którzy będą na spotkaniu!!! Zapraszamy i Ciebie!!! ROLNICTWO TO OSTATNI BASTION POLSKOSCI

    • Przez DanutaHF
      Witam,
      Orientuje się ktoś może, w jakiej cenie mogę sprzedać cielne jałówki HF z dowodem rasy ? 
      Z góry dziękuję za odpowiedź. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj