coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

muoodyy    2

nie panikujmy, sprzedawajmy w dobrej wadze bez pośpiechu a nie tak jak ktoś kilka postów wyzej pisał ze to co miało 90 kg to na zakład. bezsens. sprzedali po 3,50 po ktoś napisał ze poniżej 3 zł spadną. i co? te co byly w wadze 90 kg 2-3 tyg temu to teraz by miały po 100-115 kg, i lepsza cena. wiec nie zawsze pośpiech jest dobrym doradcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

mazowieckie okolice Płocka 4,00+ vat poszły w góre w stosunku do poprzedniego tygodnia o 10- 20 groszy


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    224

nie ma co płakać żeby jeszcze z te 20 gr chociaż poszły w górę i nie będzie źle chociaż powinno się wychodzić na 0 :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

U mnie drugi zakład obniżył 32 gr. To jest dopiero kabaret. Jedni podnieśli a drudzy opuścili. Normalnie cyrk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

3,80 +vat tydzień temu 3,60. Jak powyżej 10 sztuk 4,10 [inny skupujący ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest decyzja o zniesieniu strefy buforowej w powiatach włodawskim, bialskim i łosickim. Jeszcze trzeba poczekać na zgodę komisji europejskiej i tuczniki pojadą. Mam nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

5.20 E wielkopolska Farmutil

 

mozesz wyliczyc opłacalnosc sprzedazy na poubojowo w porównaniu do sprzedazy na zywa wage ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurmiczek    11

Oby jak najszybciej wam znieśli bo z tym naprawdę mozna choroby się nabawić.

Edytowano przez Jurmiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcus1998    56

U nas to na pewno nie zniosą strefy...(powiat w którym znaleziono dzika)... Niby mozna juz przewozic zwierzeta i je ubijac tylko taki mały problem ze zaden zaklad nie chce skupowywac tych swin i miec z nimi problemy.... :( "Jak zyc panie premierze....?? Jak zyc....???" Banda zlodziei a nie rzad...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek73    0

Tak jak wspominałem w temacie strajku my strajkowaliśmy dzisiaj w Zbuczynie i też nie możemy świń sprzedać, trzeba żeby reszta hodowców trzody chlewnej pomogła nam w blokowaniu dróg w całym kraju. A nasz minister jest tak samo zielony w tej sprawie jak jego partia!!!


Zetor Team

Posiadacze Zetorów zapisujcie się do naszego klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krousik09    5

Cena dalej jest do kitu ... Nie ma co sie jarac ze ktos dostal 4 zl netto bo to i tak zaden godziwy zysk :) Zysk za te 4 zl byl jak bym tych tucznikow gdzies nakradl i sprzedal a nie sam ciezko je wykarmil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biznes12    23

 

mozesz wyliczyc opłacalnosc sprzedazy na poubojowo w porównaniu do sprzedazy na zywa wage ?

 

ost sprzedawałem przy cenie 4.90 E to świnki coś koło 100-110 kg to wyszło mi 501 zł za sztuke (do ceny trzeba doliczyć 4% premii) nie wiem czy lepiej na żywą czy nie poubojową ale Farmutil tylko na poubojową skupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

 

ost sprzedawałem przy cenie 4.90 E to świnki coś koło 100-110 kg to wyszło mi 501 zł za sztuke (do ceny trzeba doliczyć 4% premii) nie wiem czy lepiej na żywą czy nie poubojową ale Farmutil tylko na poubojową skupuje

 

kiedyś jak mielismy jeszcze świnie to zazwyczaj wychodziło na plusie ok.40-50zł na haku niż na żywca wage. nigdy nam wówczas nie wyszło poniżej ceny ktora była za żywą a wiec po mojemu warto sprzedawac po uboju. tylko wiadomo jak ktos karmi po staremu i świnia mu rosnie pół roku lub dł€żęj to raczej dobrze na wbc nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

ost sprzedawałem przy cenie 4.90 E to świnki coś koło 100-110 kg to wyszło mi 501 zł za sztuke (do ceny trzeba doliczyć 4% premii) nie wiem czy lepiej na żywą czy nie poubojową ale Farmutil tylko na poubojową skupuje

 

W zyciu ci tyle nie wyjdą przy 4,9 MAX 450 netto i to za te 110 kg- takze po co komu kity żenić

Edytowano przez walkol

Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adams452    13

Cena dalej jest do kitu ... Nie ma co sie jarac ze ktos dostal 4 zl netto bo to i tak zaden godziwy zysk :) Zysk za te 4 zl byl jak bym tych tucznikow gdzies nakradl i sprzedal a nie sam ciezko je wykarmil :P

Ciężko to dopiero będzie. Putin tych obelg ze strony polskiej pseudo elity politycznej w stronę Rosji nie pozostawi bez echa.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

W życiu ci tyle nie wyjdą przy 4,9 MAX 450 netto i to za te 110 kg- także po co komu kity żenić

 

Poszedłem za ciosem i mam już wyniki z ROZLICZENIA że sztuka średnio max 113 kg w dniu sprzedaży przy cenie 4,95 netto/baza za sztukę wyszło 479 zł/netto.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj