coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

milanreal1    319

Do osób którym się nie podoba moderowanie tematu. To temat o cenach trzody! Są tematy o opłacalności, o strajku, o ASF a syf musicie robić tu. Usuwałem, usuwam i będę usuwać posty jeżeli się nie dostosujecie. Żebym wszystkim dawał posty to już 20 użytkowników by miało bliżej nieokreślone bany. A niech ktoś odpowie na ten post to wylatuje automatycznie.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollo29    81

Moderator-TItuszka właścicieli Z. Mięsnych . Proponowałbym założyć temat z zdjęciami skromnych chałup naszych dobroczyńców panów rzeżników i handlarzy . Cena z poniedziałku 4 brutto ale brama zamknięta i brak skupu :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

 

Do widzenia

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haper    0

Dzisiaj zmarnowane po 4.95 podstawa na wbc do Ełku .W przyszłym tygodniu ma być drożej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

U mnie dzisiaj cena trzody chlewnej 3,50 zł netto ........... i co moderator - nie odpowiedziałem w temacie . Podajcie cenę jaka jest u was i po tym piszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Po południu dowiedziałem się że na jednym ze skupów w sąsiedniej gminie +20gr dziś


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy tylko skąd wziął się nagły zwrot w cenie. Sytuacja jeszcze nie ucichła a już nagle podwyżki się zaczynają... czyżby cudowna ręka rządu? :ph34r: cena w okolicznych skupach 3,6 + vat bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIP    0

Może sprzedawał już ktoś ze strefy buforowej ? Podobno od dzisiaj można, ma ktoś jakieś informacje na ten temat? A co do cen to w sąsiednim powiecie (nie objętym strefa ) dzisiaj też +20 gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomas1    0

Witam dziś poiechały po 3,60+vat 40 szt kupujacy twierdzi że chyba niżej nie spadną ,W tamtym tygodniu płacił 3,80 iteż miały nie tanieć ,niewiadomo czy się śmiac czy płakać, reszta pojedzie za miesiąc może doczekają się lepszej ceny ...nadzieja matką głupich ..........

okolice Kalisza..

Edytowano przez tomas1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego póki co nikt nie jest zainteresowany kupnem ze strefy buforowej. Byłem dziś na konferencji w Lublinie i wypowiadał się właściciel jednego z lokalnych zakładów i powiedział że nie zaryzykuje kupna ze strefy buforowej bo nikt tego od niego nie kupi. Trzeba czekać na pomoc rządu ponoć w przyszłym tygodniu ma ruszyć skup interwencyjny. Wczoraj dzwonili do nas z Urzędu Gminy i pytali ile mamy ewentualnie do sprzedaży więc jakieś działania podejmują. I prosiłbym moderatora o nieusuwanie tego postu mimo że nie podaję ceny. Bo producenci ze strefy buforowej nie mają jakiejkolwiek oferty.

Edytowano przez snickers_2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osibuhaj    16

śląskie okolic Wodisławia Śl 3,60 masakra 90sztuk mam do sprzedaży!ręce roskładam i płacze! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dromik    4

Ceny z kosmosu u mnie tucznik 3,40 zł brutto, a maciora do 250 kg 2,8 zł brutto, powyżej co 20 kg 10 gr taniej cóż poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meer    5

uwaga uwaga .. pośrednicy zanizali ceny specjalnie gdzie ubojnie płaciły za tucznika około 4 zł to pośrednik płacił 3,20 specjalnie żaniżali ceny .. dzisiaj 3,5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starybudnik    221

Są propozycje wprowadzenia ceny minimalnej w słupach trzody chlewnej tak aby wyeliminować działania spekulantów, a rolnikom zapewnić cenę gwarantującą zyski w produkcji trzody chlewnej. Ciekawe czy coś z tego będzie. Co do sprzedaży tuczników kto nie musi sprzedawać niech poczeka cena ma wzrosnąć. Nie dajmy się zwariować i nie ulegajmy panice. Powoli rynek się uspokaja.

Edytowano przez starybudnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

cena gwarantujaca zyski to minimum 5zł, oczywiscie przy obecnych cenach zbóz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

piszcie najlepiej po 3,20 to wam posredniki cene odpowiednio ustawia...

ja tam wole sprzedawac po 5 albo 6 niz po 4

a Wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj