coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

132Mateusz    2

województwo lubelskie na dzisiaj po 3,60 zapłacił i wiecej nic nie chce płacic albo wcale nie chca zabierac. w tamten poniedziałek dali nam po 4,06 a dwa tygodnie temu po 4,80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko jestem ciekawy kto teraz wstawi Duńczyka lub holendra po 350 zł za warchlaka z tych co zawsze wstawiają jak niedługo tyle to się dostanie za dorosłego tucznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

Ja tylko jestem ciekawy kto teraz wstawi Duńczyka lub holendra po 350 zł za warchlaka z tych co zawsze wstawiają jak niedługo tyle to się dostanie za dorosłego tucznika

To już jest miejscami za dużego tucznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanssz    2

Teraz nie ma importu, a słyszałem o kontrakcie na żywą na maj po 5,4 bo nie będzie. Świat na głowie, a przetwórcy zacierają swoje pazerne łapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomas1    0

witam .dziś 3,50+vat posrednik ,pobliska ubojnia 3,80+vat ,Banda złodzieji ,zmuwili się i wykożystują sytuacje na max.....z nerwów zapomnialem napisac lokalizacji okolice kalisza wielkopolska......

Edytowano przez tomas1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoralZCH56    2

Zachodniopomorskie Pow Choszczno 3.50 + Vat i nie wiadomo czy sie wciśnie.To już jest Koniec Polskiej produkcji wieprzowiny drodzy Koledzy i Koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylip    44

Dzisiaj lubelskie powiat łęczynski 3.40 zł + vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Kujawsko pomorskie jutro 2,90 + vat powiat mogilno zagłebie skupujących

 

czy to mozliwe? to co dziś usłyszałem od znajomego co do ceny HS to porażka. ja pierdziele taka cena była ostatnio w 2010r. a jakie wówczas były ceny paliwa zboża itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek88    128

Dzisiaj sprzedane 3.60+vat okolice siedlec. Cena w dół z dnia na dzień leci, świń było dużo każdy ucieka z tym co ma a zakłady zacierają rączki. Nasze kochane władze chcą doprowadzić polską wieś do ruiny żeby zachód miał u nas jeszcze większy rynek zbytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrowojtek    3

A ja się zastanawiam jak to jest, że wirus jest niby bardzo zjadliwy (80-100%), od zakażenia do śmierci mija max 10 dni, pierwszego dzika, czy tam jego kawałek znaleziono 13 lutego, drugiego 17, toć to już powinny całe hałdy martwych dzików w lasach leżeć a nasza weterynaria powinna się zajmować w tej chwili badaniem i utylizacją tego dziadostwa, a tu mija już 2 tyg o martwych dzikach coś ucichło, nie ma żadnych przypadków ani u nas ani na Litwie. Co jest grane ja się pytam? Cena w kuj-pom na jutro 3,65+vat.

  • Like 1

Od myszy po cesarza każdy żyje z gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

dziś dostałem 3,6+vat i to już z dopłątą 20gr dla stałego kontrahenta. Normalnie śmiech na sali. Dobrze, że juz kończy mi się rzut i chociaż część sprzedała się w wyższej cenie, bo jakby miały mi teraz dorastać, to nic tylko płakać.

 

Ogólnie nastroje nie są najlepsze. Jak pogadałem z właścicielem ubojni, to ponoc nie ma komu tego mięsa sprzedawać i nie zapowiada sie, żeby nagle coś sie miało odmienić.

 

 

edit

gadałem z ludźmi pod punktem z nawozami i część z nich mówiła o jakichś dopłatach do tuczników od marca. Słyszeliście o takim czymś czy raczej to zwykłe marzenia?

Edytowano przez nunu85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271

Tragedia 40 sztuk do sprzedania a są takie limity że po 5 sztuk będę musiał sprzedawać partiami cena 3,6 wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona    0

A mnie ciekawi kto tego warchlaka będzie chciał nawet za 250 , co z nimi zrobią producenci , wszyscy siedzimy w tym g....wnie i wciągniemy resztę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

Wg panoramy tvp2 żywiec kosztuje dziś 4,70.

 

 

rzetelność dziennikarska pierwsza klasa.

Edytowano przez nunu85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj