coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kociolek    0

Cena na jutro 3,50 kujawsko-pomorskie i podobno nie chcą brać jeden spęd odwołany. Ciekawie zaczyna się robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

Gdzie ta cena bo też jestem z kujwsko pomorskiego i dziś cena 4 zł powiat świecki B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Gdzie ta cena bo też jestem z kujwsko pomorskiego i dziś cena 4 zł powiat świecki B)

Nie cwaniakuj bo i ty nie długo będziesz sprzedawał po 2,8 +vat ,jeśli wogóle coś tam hodujesz ,albo twoje wypowiedzi przedstawiają porażkę z trzodą z którą nie możesz się pogodzić ;)


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ta cena bo też jestem z kujwsko pomorskiego i dziś cena 4 zł powiat świecki B)

 

i co te 4 tak cię cieszy???

polaczek muszą dopłacać ale inni dopłacają więcej żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NHTC56    5

ZM Łuków jutro odstawa po 5,5 zł netto z haka. Pośrednicy na po niedzieli juz mówią o 3,7 za żywiec, maciory do brakowania dzis poszły po 3 zł. Pini podobno płaci po 5,3 na wbc i po 4 zł za żywiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONA77    13

henio2 to nie żarty świętokrzyskie skup wczoraj , cena za żywiec 3,8 brutto...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Dokładnie Panowie........Cena zywca poniżej 4.00zł/kg.

Trzoda chlewna już dawno przestała być opłacalna.

Lepiej sprzedać zboże i mieć problem z głowy.

Ja już ze 2 lata się wyleczyłem z swiń.

I nie narzekam bo po żniwach sprzedam pszenice po 100zł do siewu i najlepiej na tym wyjde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kujawsko pomorskie 3,70+vat według żniw spadek 2 zł tragedia a ma być jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomas1    0

wielkopolska okolice kalisza 3,8+vat posrednik , pobliska ubojnia 4,0 +vat szkoda nerwów jak kolega Piechu wspomniał wszyscy zaczniemy sprzedawac zboże , to kto je kupi.Zakłady i ubojnie się cieszą bo załadują hłodnie tanim towarem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz99813    24

południowa Wielkopolska 3,8+vat u pośrednika z dzisiaj, a pomyśleć że we wrześniu ubiegłego roku po 5,8+vat sprzedawałem, ale nie będe tego komentował bo słów szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    514

03.02.14 (poniedziałek) - 4,40 + vat

 

10.02.14 (poniedziałek) - 4,20 + vat

 

17.02.14 (poniedziałek) - 3,80 + vat

 

Ciekawe czy cena będzie tak szybko rosnąć tak jak spada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Wszystko zależy jaka będzie w najbliższej przyszłości podaż żywca. U Niemców spadki, ale w przeliczeniu na złoty wychodzi drożej niż w Polsce, więc przetwórcy powinni ograniczyć się do importu zakontraktowanych ilości. Lepiej dla nas, żeby tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz99813    24

cena będzie rosła pewnie o 10 groszy na miesiąc, jeśli wogóle bęzie rosła, a dopóki nie pójdzie mięso na wschód raczej będzie tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271

http://www.agrofoto.pl/produkcja-zwierzeca/trzoda-chlewna/aktualnosci/wieprzowina-cofnieta-z-eksportu,49361.html

 

http://www.agrofoto.pl/produkcja-zwierzeca/trzoda-chlewna/aktualnosci/fatalna-sytuacja-w-skupach-zywca-wieprzowego-w-zwiazku-z-asf,49384.html

 

To jest sprawa polityczna Rosja zamiast zakręcić gaz podrzuciła nam świnie i to dosłownie

UKRAINA TO SPRAWA UKRAINY A nie RUDEGO

Ponad połowa rzeźni ma już zapełnione w 100% magazyny reszta zapełni je w przyszłym tygodniu.

W obwodzie kaliningradzkim w sklepach mięsnych nie ma ani grama wieprzowiny a w samej Rosji ceny wzrosły o około 20 %

 

U nas o tyle zjechały

Precz z polityką

JEDNOMANDATOWE OKRĘGI WYBORCZE powinny być u nas i Wybory i Refrenda przez Internet

 

Np Czy angażować się w sprawe ukrainy

TAK NIE

siadasz przed kompem i wybierasz proste

 

Może trochę zboczyłem z tematu za co przepraszam

 

Trzy tygodnie temu poszło 40 sztuk po 4,85 jeszcze się udało ale za 10 max 15 dni mam kolejna partię około 30 sztuk

aż strach się bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Wracam po nieobecności.

I jeszcze raz proszę wszystkich użytkowników o pisanie tutaj tylko cen. Są tematy o opłacalności, o afrykańskim pomorze i to tam większość postów z tego tematu powinna być zawarta.

I każdy już chyba wie czym grozi nie przestrzeganie mojej prośby.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

.Cena bez zmian 3,60 ale mój pośrednik na chwilę obecną przestał skupować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicia1223    11

Moderator gadasz jakbyś był synem putina .. Cena 4 plus vat bezpośrednio . skupów brak.

  • Like 1

wschodni koniec mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starzyno    1

Na pomorzu cena się kręci w okolicach 3,9-4,0+vat. I nawet nie chętne by brali. Zobaczymy co przyszły tydzień przyniesie, zapewne spadek. :(

Edytowano przez Starzyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubo123    2

Brat prowadzi skup żywca, dziś płacił 4.0 Pomorskie , a od kierownictwa ubojni dziś usłyszał że Niemcy sprzedawają poraz kolejny stare zapasy które, biorą Polacy za śmieszne pieniądze (1-2zł za półtusze). W następnym tygodniu pewnie wcale nie będzie mógł nic przywieść, także nieźle się robi.... Ja właśnie wracam z porodu, ciekawe za ile je sprzedam... Takie rzeczy tylko w Polsce, żenada....

Edytowano przez kubo123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolek1    40

3.8 netto i cena ma spadac .No i gdzie sa ci co krzyczeli ze trzeba tanio i dobrze produkowac mają okazje sie wykazac teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj