coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

saszeta    161

czepcie się ZM a nie Ukrainy. Na ruskich nie ma co patrzeć bo oni raz biorą a raz nie. Naszych świń w naszym kraju nawet by nie wystarczyło dla nas. Duńczycy ze swoich tuczników najdroższe części wysyłają do Japonii za takie pieniądze że resztę świni mogą za darmo do nas wysłać i i tak lepiej na tym wyjdą. A w parówce nie widać czy jest szynka czy ogon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Ale to dane państwa zabezpieczają rynek i dziwne że Polska nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271

Świnki Świnki raz w górę raz w dół tylko nie rozumiem tych co piszą że jak cena poniżej 5 zł to się nie opłaca jasne ale trzeba na hodowle patrzeć w perspektywie minimum roku a nawet a nawet kilku lat raz się jest do przodu a raz do tył tak funkcjonuje ten rynek od kilkunastu lat

 

Maxiben czy to nie przypadkiem twoja hodowla ???

 

 

Pełen szacun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

W parówkach jest to, czego normalnie nie tknąłby nikt poza psami. :) A troskliwi rodzice dają to dziadostwo dzieciom, bo przecież takie delikatne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

wojtal24 wybacz mój niepoprawny język ale nie wiedziałem że na tym forum jest jakiś "profesor polonistyki" - jak krytykujesz to może najpierw sprawdź swoją pisownię ;) a mam 3 posty bo dopiero od wczoraj internet do mnie dotarł.

maxiben dzięki za informację, teraz wiem na czym tak mniej więcej stoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

Nie ma co narzekać będzie 2 z przodu ,to też trzeba będzie żyć ! Wciągu tygodnia o,60gr w dół . Powiat Nowomiejski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicia1223    11

Za miesiąc nikt nie będzie skupował i wszyscy za darmo oddadzą :)


wschodni koniec mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeterG14    115

Teraz cena poleciała w mig, ale odbudowywać będzie się przynajmniej pół roku. Ehh parszywy interes. U mnie jedzie 15 szt. po 4,4 + VAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomcio124d    7

A ja jeszcze tydzień temu dostałem po 5,10 + Vat a teraz to aż, strach pytać. Równiż powiat nowomiejski

 

Za miesiąc nikt nie będzie skupował i wszyscy za darmo oddadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeterG14    115

Ja teraz do końca kwietnia nic nie sprzedam bo nie mam. Oby do tego czasu się coś zmieniło na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warmia biskupiec 6,10 kl E na dzisiaj. Ja zauważyłem że największe zakłady póki co obniżyły tylko nieznacznie a największy zamęt powstał na skupach. Tak jak pisałem wcześniej okoliczne skupy dzisiaj po 4,10, ja również powiat nowomiejski. Ale chłopy różnica między wbc kl E a wagą żywą to już 2 złote!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

jak myslicie sprzedawac czy czekac ? albo bedzie jeszcze gorzej z cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil07147    9

W sobotę pojechały za cenę wyjściową 4,7zł + vat no i do tego dojdzie jeszcze wybicie myślę ze te 0,30 lub 0,40 czyli na rękę +- 5zł + vat. Powiat Jędrzejów.

Edytowano przez kamil07147

Case 5150 💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer1512    0

Najlepiej to jak chodowcy wstrzymali by sprzedaz tucznika tak na 2 tygodnie i cekawe co by zakłady zrobiły, chyba mięso w proszku z chin by ściągali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darekpol    13

Tak czytam Wasze posty i widzę, że pośrednicy ładnie korzystają na tej panice. W rzeżniach cenniki raczej stabilne, jeśli już to spadki max 10 gr/kg. Szkoda, że się tak dajecie oszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollo29    81

Panika jak panika a na co tu czekać .na wiosnę, jak dziki przeniosą pomór z Białorusi czy na koniec olimpiady i ruskie czołgi rozjeżdżające Ukraińców .4.5 brutto . pow tomaszów maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gienio    1

A moze to juz czas aby sie otrzasnac zorganizowac i wyjsc na drogi i powiedziec czego ZADAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez mkacper99
      🌾📢 Uwaga rolniku / konsumencie !!! 🚜👨‍🌾

      Polskie rolnictwo jest w dużym kryzysie, problemy dotykają praktycznie wszystkie branże rolnicze.
      ⛔Brak realnej walki z ASF
      ⛔Niskie ceny skupu żywca trzody, bydła itp..
      ⛔Niekontrolowany import kukurydzy oraz zbóż z Ukrainy
      ⛔Podwyżka prądu o 30% z nowym rokiem czy chociażby podniesienie stawki VAT na leki weterynaryjne o 16%
      ⛔Tragicze nowe prawo wodne
      ⛔Problemy sadownicze, warzywnicze, drobiu, bydła
      ⛔Bezskuteczne prawo łowieckie
      ⛔Przepisy azotanowe...

      ⚠️ Jeśli te problemy nie są Ci obojętne...

      📅 7 grudnia, piątek godzina 18:00 na sali OSP w Kakawie Starej 62-872 Godziesze Małe odbędzie się spotkanie dla wszystkich ludzi, którzy chcą się jednoczyć, sprzeciwstawić się fatalnej polityce rolnej dla zwykłych gospodarzy oraz konsumentów, którzy w marketach kupują zagraniczne odpadki. Pan Michał Kołodziejczak organizuje spotkania w całej Polsce i zbiera zwykłych ludzi, którzy chcą działać. Powstaje struktura budowy Agrounii! 👨‍🌾 Razem możemy wszystko!
      Niedługo na polskich niedzielnych stołach zabraknie naszej ojczystej wieprzowiny 🐷
      Odebrali nam handel
      Odebrali nam przetwórstwo
      Odebrali nam kontakt z konsumentem
      Odebrali nam po prostu dostęp do naszego własnego 🇵🇱 rynku
      Minister rolnictwa powiedział, że rolnicy nie potrafią się jednoczyć.. Pokażmy mu naszą siłę !
      Unia Warzywno Ziemniaczana Agrounia
       
      Michał jest zwykłym rolnikiem spod Błaszek! NA TĄ CHWILĘ MAMY JUŻ POTWIERDZONYCH OKOŁO 300 hodowców, którzy będą na spotkaniu!!! Zapraszamy i Ciebie!!! ROLNICTWO TO OSTATNI BASTION POLSKOSCI

    • Przez DanutaHF
      Witam,
      Orientuje się ktoś może, w jakiej cenie mogę sprzedać cielne jałówki HF z dowodem rasy ? 
      Z góry dziękuję za odpowiedź. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj