coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

adamn999    271

dziś poszły po 4.30 tylko 5 sztuk a od przyszłego tygodnia cenniki w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alek    0
Napisano (edytowany)

lubelskie; w poniedziałek sprzedałem po 4.60 + VAT, a wczoraj 4.20 + VAT :(

Edytowano przez Alek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheKakal26    26

Wczoraj dzwoniłem do firmy to powiedzieli ze 4.40 + VAT Śląskie A cena ciągle spada Polska musia by mieć te ceny gwarantowane bo jak ta tak dalej będzie z tą cena to świni nikt nie będzie trzymał bo to się normalnie ni opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snickers    6

Sprzedane po 6,3 za E, na żywą wyszły prawie po 5 zł. W poniedziałek mogło być 6,6 E :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek1234    18

za E 5.80 netto, na żywą 4,40 netto :( ,ale spoko są tacy którzy myślą że nie jest źle..., ROBI SIĘ TRAGICZNIE BO CENY IDĄ W DÓŁ, a jak pójdą w górę to tylko minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snickers    6

dzisiaj pojechalo 102 szt holendra po 6,30 wbc netto,srednia waga zywca 132kg.ciekawe jak to wyjdzie przy takiej wadze :wacko: .

Nie sprzedawałeś czasem pani M....? Jaka wybojowość i mięsność u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srbuczek    1

jak myslicie co będzie dalej z ta ceną? pójdzie w góre za jakieś 3 tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Jeśli embargo będzie nadal obowiązywać dla całej uni to będzie poniżej 4 w detalu i koło 4,2 do 4,5 w hurcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas w Łódzkim inną cenę mówią w zakładzie a inną płacą pośrednicy... cena waha się na poziomie 4,20 - 4,40 dzisiaj... a jutro ? Bandyty ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

Nie sprzedawałeś czasem pani M....? Jaka wybojowość i mięsność u Ciebie?

tak,ale jeszcze nic nie wiem bo nie moge sie dzisiaj do nich dobić,dzisiaj slyszalem ze za zywca ktos placil 4,7 netto.

Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muoodyy    2

na poniedziałek mam zgłozone po 5,7 w E czyli po 4,3 netto wyjdą. czyli jakieś 70 zł do sztuki musze dołożyć żeby sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszBONQ    34

a ja sobie do Pani M. ostatnio jeździłem na ubój i ważenie, pół dnia stracone ale lepiej wyszło niż zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piechu    43

Zeszły tydzień maciora 3.60 +VAT. Moim zdaniem cena na pewno będzie szła w dół. Nie wierzę w to iż pośrednicy czy masarnie nie wykorzystają sytuacji na rynku żeby maksymalnie obniżyć ceny. Szkoda tylko że obniżek nie możemy dostrzec w sklepach . Świni nie da się przetrzymać i trzeba sprzedawać. Cena jest tragiczna. A jak ktoś jeszcze musi kupować zboże to wogóle współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam ta Pani M to czasem nie z Łukowa


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz82r96    4

http://www.agrofoto.pl/produkcja-zwierzeca/trzoda-chlewna/aktualnosci/niepewna-przyszlosc-trzody,49115.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cover    8

w łódzkim za żywą u pośrednika 4,4+vat to samo w zakładzie przetwórstwa mięsnego "rzeźnik". A od poniedziałku podobno już po 4.3... jak spadnie poniżej 4zł to nawet jak się ma swoje lochy to będzie na granicy opłacalności.... Dobrze ze do tej pory na czysto się ładnie wychodziło to jakaś tam średnia wyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollo29    81

Okolice Łodzi 4,5 netto.Najbliższe wolne terminy odstawy początek marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haper    0

Od poniedziałku Animex -30gr,Niemcy -0,07E. U pośrednika promocja 3,99 ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poniedziałek umówione 35szt. do Sokołowa po 6zł netto klasa E na wbc. 6,40 jeszcze było do zniesienia ale teraz zaczyna robić się nieciekawie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

40 gr w dół na wbc okoliczne zakłady. Mówią że w marcu nie będą mieli co bić bo co żywe powyżej 90 kg ludzie wywożą, tylko jaka cena będzie w marcu, 5,5 wbc czy jeszcze niżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

okoliczny skup 4,10 + vat. Kolejka taka, jakiej dawno nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj