coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

Michalmeer    483

Na moje Rosja wpowadza to za to mieszamy się w Ukrainę

Edytowano przez Michalmeer
  • Like 2

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lol2525    0

Na moje Rosja wpowadza to za to mieszamy się w Ukrainę

racja . nie potrzebnie nasi tam rekami wymach*ja, co nam da Ukraina w Unii jak my sobie sami teraz poradzic nie możemy i tylko w d*pe od tej unii dostajemy... nasze władze to jak papugi, co im kaze gadac i robic zachód to idą i piepsza sprawe.... tak jak ty myslec nie umieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Dla polski lepiej zeby Ukraina nie była w uni .. .. Trochę ruszyło o 15 do góry zależy od rejonu


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starybudnik    221

Może kraje UE powinny postraszyć Putina bojkotem igrzysk w Soczi za wprowadzenie embarga na wieprzowinę. Jest to niewątpliwie podyktowane względami politycznymi związanymi z sytuacją na Ukrainie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

4,80+vat kujawsko pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Ani Tusk ani reszta nie maja jaj zeby to zrobić

Edytowano przez Michalmeer

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

no to łądne ceny u mnie po 4.4+vat z tendencją na dno a kolejka na 2 miechy chyba sprzedam jak bedą mieć po 160kg i odwalą na 2 klase z 20% ceny.....nic tylko puścić do lasu te świnki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Nie róbcie sobie jaj. Myślicie że świat się kręci wokół naszych świń. Ludzie w mieście sądzą że mięso jest z marketu, jak się dłużej zastanowią to stwierdzą, że nawet fajnie bo może stanieje troche i promocja na schabik będzie. Podejrzewam, że u nas z małymi wyjątkami politycy nie mają pojęcia o tym embargu.Jak niemcy i dania nic nie wskurają to na naszych nie liczmy, oni zajmują się ważniejszymi swoimi sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Pytałem się kiedyś kuzynki córki która ma 5 lat skąd pije mleko . Odpowiedziała z supermarketu .. To też jest zlecdla gospodarki markety maja ceny niskie w porównaniu do sklepów lokalnych .. Zmienia się mentalność ludzi z miasta o tym ze tylko polskie powinni kupować .. Jedno mnie dziwi świnie poszły na dół a w sklepie bez zmian


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ropsonok    25

Czemu powiedzcie na zachodzie szczycą się swoimi rolnikami a tutaj uważa się rolnika za jakiegoś głupiego nieroba. tam i te ceny dają takie żeby chłop wyszedł na swoje a tutaj to najlepiej żeby za darmo oddał i jeszcze ukarać że chce coś robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2062

głupoty wypisujecie, rosja embargo wprowadziła na wieprzowine z ue ze względu na pomór na litwie, jest okazja na embargo to trzeba skorzystać, każde państwo postąpiło by tak samo

a cenka spadnie, może nawet dużo bo export do rosji to 30% całego exportu ue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawi    0

Żeby tak u ruskich wszystkie świnie zdechły.Ciekawe do ilu spadnie cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Może nie spadnie ale i nie wzrośnie, już tak było jak ruski nie brał to 2 lata była bryndza wokół 3 zł, a putin uparty jak wyż rosyjski mroźny co niechce odpuścić

Zakaz zakazem, ale żeby tego było mało to niemcy wszystkie nadwyżki przywioza jeszcze do polski

Edytowano przez walkol

Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomas1    0

Witam woj Wielkopolskie okolice Kalisza 4,50+vat byle szybko granice otwarli bo perspektyw zero......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483
Napisano (edytowany)

Czyli nic nie poszły do góry

Edytowano przez Michalmeer

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurmiczek    11

Kolego walkol teraz juz tylko zależy od zakładów a że straszą ich zakazem wędzenia to i oni coś wymyslą by nie zostać sami z tym problemem.Powiem wprost zostaną Ci najgorsi co nie inwestowali i nie zadłuzali się a Ci najlepsi co zainwestowali i mają naj naj to przed nimi najgorsze.Ja to widzę CZARNO nie tylko na rok.A co do ceny...?ja już wiem a inni niech się domyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolci13    27

Mylisz się bo żaden większy zakład nie wędzi tradycyjnie więc ich to nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Kolego walkol teraz juz tylko zależy od zakładów a że straszą ich zakazem wędzenia to i oni coś wymyslą by nie zostać sami z tym problemem.Powiem wprost zostaną Ci najgorsi co nie inwestowali i nie zadłuzali się a Ci najlepsi co zainwestowali i mają naj naj to przed nimi najgorsze.Ja to widzę CZARNO nie tylko na rok.A co do ceny...?ja już wiem a inni niech się domyślą.

Myślę tak samo jak ty... tylko odwrotnie.

Zostaną ci najlepsi którzy potrafią dużo i tanio produkować, natomiast ci najgorsi co nie inwestowali i się nie rozwijali to albo już zrezygnowali albo niedługo to zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1265
Napisano (edytowany)

A mógłby Szanowny Pan wyjaśnić dlaczegóż to ci którzy nie inwestowali i nie 'rozwijali się' mieli by być według Niego 'najgorsi', gorsi, do niczego?

Chciałbym przy tym zwrócić uwagę Szanownego Łaskawcy na fakt, że nie piękny, nowy budynek a wyniki produkcyjne stanowią o opłacalności produkcji.

...i jeszcze jedno - 'tanio produkować' to znaczy produkować między innymi bez zobowiązań (np kredyt, ARiMR) o czym będzie się można przekonać w momencie, kiedy ten cały pomór przywędruje do nas - a jest to raczej nieuniknione.

Edytowano przez bezbarwny

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Kolego walkol teraz już tylko zależy od zakładów a że straszą ich zakazem wędzenia to i oni coś wymyśla by nie zostać sami z tym problemem.Powiem wprost zostaną Ci najgorsi co nie inwestowali i nie zadłużali się a Ci najlepsi co zainwestowali i mają naj naj to przed nimi najgorsze.Ja to widzę CZARNO nie tylko na rok.A co do ceny...?ja już wiem a inni niech się domyślą.

 

Jeżeli ktoś brał kredyt i do spłaty liczył maksymalny zysk to fakt może mieć problem ale jak ktoś kredyt wziął z rozsądkiem (a nie brał kredyt aby kupić sprzęt większy od sąsiada) to nie powinien mieć problemu.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj