coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
walkol    34

4,3 netto czyli -10gr ,spadków ciąg dalszy


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

4,3 netto czyli -10gr ,spadków ciąg dalszy

 

 

ja dziś sprzedałem po 4,6 i po tym, co mówili w agrobizesie mysłałem, ze nieźle mnie w ubojni skroili (bo ponoc mięsa brakuje i ceny rosną wg dzisiejszego wydania), tymczasem widzę, ze w kraju jest jeszcze gorzej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ceny loszek w waszych rejonach jak wyglądają ??

Ok 800 zł za sztukę Pbz ok 100 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lol2525    0

prosze jaka unia jak niemiec wyprzeda i zarobi to dopiero polaka pusci. do puki ktos nie wezmie sie za ceny pasz i prosiaka to my nigdy zysku nie naliczymy a kiełbase bedziemy zachodnia jesc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy94    188

Cena na dziś 4.50 + Vat i nawet nie chcą brać :/ Dopiero od przyszłego tygodnia bo niby kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik65    0

W sobotę (11.01.2014) poszło 25 szt po 5 zł + Vat. (Potrącenie na okarmienie - 3%). Agrobiznes TVP podaje, że podobno od dzisiaj drożeją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil496    39

Niby kolega mówi, że dzwonili do niego z sokołowa że cena do góry, a ile w tym prawdy to nie wiem

Za tydzień mamy zacząć już handlować bo dochodzą to wam powiem po ile poszły ( ostatnio 5,20 )

Edytowano przez kamil496

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jutro po 4,50+vat okolice bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    514

prosze jaka unia jak niemiec wyprzeda i zarobi to dopiero polaka pusci. do puki ktos nie wezmie sie za ceny pasz i prosiaka to my nigdy zysku nie naliczymy a kiełbase bedziemy zachodnia jesc....

 

Pretensje to miej sam do siebie bo ciągniesz prosiaka zagranicy i nabijasz kieszenie tamtejszym rolnikom. Może lepiej się zastanowić nad swoimi lochami, sprzedać mniej sztuk w roku i mieć większy dochód. Cena zboza w tym roku jest niska, chyba ze ktos idzie na wygode i kupujepelnoporcjowke. Za luksusy trzeba placic.

A to się szczycą że trzymają po 1000 sztuk i więcej duńczyków czy holendrów a dochodu zero albo na minusie. Zakłady specjalnie to robią bo chcą wykończyć takich sezonowców. Teraz to tylko czekać jak z primiarzamizrobią porządek. Przez takich to właśnie hodowca polskichświń dostaie po d*pie.

Cena od 4,60 do 4,8 + vat.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Daro masz racje gdyby wszyscy gospodarowali na własnych lochach i nie wpuszczali na rynek zachodnich prosiąt to cena też by była inna ,a prawdziwy rolnik miał by dostateczne dochody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj