coolman111

Ceny trzody chlewnej 2014

Polecane posty

coolman111    56

Jakie są ceny trzody chlewnej w waszych województwach?

 

Dyskusja o aktualnych cenach w wątku o 2015 roku:

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76423-ceny-trzody-chlewnej-2015/


Wątek o cenach w 2013 i dyskusja z tym związana dostępna tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72444-cena-trzody-chlewnej-2013/

Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach do zobaczenia tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/34048-cena-trzody-chlewnej/


Maciora 3,50 + vat. A jeszcze przed świętami bożonarodzeniowymi były po 3,80 + vat.

Edytowano przez AF_Mirek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam panowie 30.12.2013 pojechały po 4,70+vat kujawsko pomorskie powiat wąbrzeski spadek o 50 gr wciągu 3 tygodni :(


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian86    16

Cena na dzis to 4,5+ Vat spadek o 20 groszy przez 14 dni. Kupujący zapowiadał dalsze spadki.


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2400

4,50 + vat i dalsze spadki? Niech oni uważają, bo jak się rolnicy wkurzą i wyjdą na ulice to się wtedy obudzą. Ciekawy jestem gdzie teraz jest minister rolnictwa, jak w żniwa były niskie ceny zbóż to się non stop pokazywał a teraz tych którzy zajmują się chowem trzody ma gdzieś, znowu będą ludziom wmawiać że nie ma zbytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

A czy kiedykolwiek ktoś się interesował producentami trzody ,byli tylko tacy co trochę pokrzyczeli aby dostać się do władzy ,a jak sie już dostali to nic nie zrobili aby rynek trzody ustabilizować ,ustabilizowali tylko swoje portfele ;[ .a tak w temacie to powiat Gniezno 4,60 ;[ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huberto89    62

Jak obserwuje ten temat to już od 3 lat jak nie więcej cena w styczniu leci mocno w dół. Ciekawe czym to jest spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem obecna cena to zlodziejstwo jest !!!! wystarczyloby zeby rolnicy przetrzymali z 7 dni i do nikogo nie sprzedawali wtedy cena automatycznie z dnia na dzien podskoczylaby z 40 gr minimum a tak to w d*pe ciagle rabani jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Jak obserwuje ten temat to już od 3 lat jak nie więcej cena w styczniu leci mocno w dół. Ciekawe czym to jest spowodowane?

W mojej okolicy rzeźnie tłumaczą to tym, że skupują większą ilość w listopadzie i grudniu na tzw. przerób świąteczny i co roku jest ta sama gadka, że sprzedaż mięsa i wyrobów na święta jest mała i mają zapas z tego zakupu, i potem automatycznie obniżają ceny na początku roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

tak własnie jest....jak na sylwestra byłem w miesnym to puste półki....pytam co tak malo wedlin..a oni na to bo nie byłowiecej na zakładzie..to resztki.....a swin nie ma komu sprzedac i jeszcze po 4.40 są..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darekpol    13

6,40+vat cena marzeń :)

Klasa E - 6.40 kolega wyrażnie napisał, że chodzi o poubojową wagę, nie na żywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Wczoraj brali od kuzyna to 5,9 zł na poubojową , jak było 6,4 zł to nie było jeszcze źle.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

30szt. baza E 6.40zł, 58% śr.mięs.

w przeliczeniu na żywą 5.22zł + vat

matthias powiat janów lubelski


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

4.60 + vat waga zywa, kilka sztuk odbior z gospodarstwa przez kupujacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil496    39

Cena 5.20 zl netto na dzień dzisiejszy, za fermówkę ( duńczyk )

Edytowano przez kamil496

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

to slaba cena jak za pewne caly skład mysle ze za tyle nie pojechaly? kto tylko tyle oferowal ? ja moje przetrzymam jeszcze tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

4,4 netto -20gr pasuje jak h*j


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez mkacper99
      🌾📢 Uwaga rolniku / konsumencie !!! 🚜👨‍🌾

      Polskie rolnictwo jest w dużym kryzysie, problemy dotykają praktycznie wszystkie branże rolnicze.
      ⛔Brak realnej walki z ASF
      ⛔Niskie ceny skupu żywca trzody, bydła itp..
      ⛔Niekontrolowany import kukurydzy oraz zbóż z Ukrainy
      ⛔Podwyżka prądu o 30% z nowym rokiem czy chociażby podniesienie stawki VAT na leki weterynaryjne o 16%
      ⛔Tragicze nowe prawo wodne
      ⛔Problemy sadownicze, warzywnicze, drobiu, bydła
      ⛔Bezskuteczne prawo łowieckie
      ⛔Przepisy azotanowe...

      ⚠️ Jeśli te problemy nie są Ci obojętne...

      📅 7 grudnia, piątek godzina 18:00 na sali OSP w Kakawie Starej 62-872 Godziesze Małe odbędzie się spotkanie dla wszystkich ludzi, którzy chcą się jednoczyć, sprzeciwstawić się fatalnej polityce rolnej dla zwykłych gospodarzy oraz konsumentów, którzy w marketach kupują zagraniczne odpadki. Pan Michał Kołodziejczak organizuje spotkania w całej Polsce i zbiera zwykłych ludzi, którzy chcą działać. Powstaje struktura budowy Agrounii! 👨‍🌾 Razem możemy wszystko!
      Niedługo na polskich niedzielnych stołach zabraknie naszej ojczystej wieprzowiny 🐷
      Odebrali nam handel
      Odebrali nam przetwórstwo
      Odebrali nam kontakt z konsumentem
      Odebrali nam po prostu dostęp do naszego własnego 🇵🇱 rynku
      Minister rolnictwa powiedział, że rolnicy nie potrafią się jednoczyć.. Pokażmy mu naszą siłę !
      Unia Warzywno Ziemniaczana Agrounia
       
      Michał jest zwykłym rolnikiem spod Błaszek! NA TĄ CHWILĘ MAMY JUŻ POTWIERDZONYCH OKOŁO 300 hodowców, którzy będą na spotkaniu!!! Zapraszamy i Ciebie!!! ROLNICTWO TO OSTATNI BASTION POLSKOSCI

    • Przez DanutaHF
      Witam,
      Orientuje się ktoś może, w jakiej cenie mogę sprzedać cielne jałówki HF z dowodem rasy ? 
      Z góry dziękuję za odpowiedź. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj