Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez erni16pl
      kto wie niech napisze ile kosztuje pompa hydrauliki u korbanków oryginalna, mi wysiadła niedaje ciśnienia
      Najlepiej jak ktoś by sprawdził u korbanków
    • Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez szy1993
      Kupował ktoś/ zamawiał dużego CX ? podzielicie się cenami ?
    • Przez BOOGY93
      Dzień dobry wszystkim!
      Posiadamy chlewnię, która ma już kilka lat i nadaje się remontu. Podstawowym zadaniem jest przekształcenie jej na chów na rusztach. W związku z tym proszę o pomoc i polecenie firm, które zajmują się nie tylko samą budową od podstaw ale także różnymi przeróbkami. Oczywiście szukałem w internecie aczkolwiek zazwyczaj są to specjaliści od projektowania i budowy od podstaw natomiast tu by się przydał ktoś kto nie boi się wyzwań związanych  z remontem  Dodam, że pochodzę z północnej części woj, małopolskiego i w związku z tym dana firma powinna być z tej okolicy bądź, której zasięg działania to cały kraj. lub obszar w którym mieszkam.
      Jeśli podawanie numerów kontaktowych lub namiarów adresowych jest nie zgodne z regulaminem forum to będę musiał sobie jakoś poradzić. W każdym razie proszę o pomoc.