Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Binladen

Cena trzody chlewnej 2013

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Raptus902    30

4,8+vat, południowa wielkopolska, pewien pośrednik chyba zgubił mózg i rzucił 4.30+vat :blink:

No a skąd jesteś dokładnie?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No a skąd jesteś dokładnie?

powiat leszczyński, ostatecznie dostałem 4,90+vat

lew908    207

Ale miałeś umowe podpisaną czy co ? Bo u mnie o 5.8 + vat można pomarzyć . Cieszył bym się jak by było 5 + vat

"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

rafalus8    49

Ale miałeś umowe podpisaną czy co ? Bo u mnie o 5.8 + vat można pomarzyć . Cieszył bym się jak by było 5 + vat

cena 5,8 z vat czyli jakieś niecałe 5,4 +vat nie miałem żadnej umowy sprzedałem aż 3 sztuki

jaro86    8

cena 5,8 z vat czyli jakieś niecałe 5,4 +vat nie miałem żadnej umowy sprzedałem aż 3 sztuki

to i tak dobra cena w porownaniu do innych u nas do konca roku juz nie chce zbytnio zapisywac świn

lew908    207

No wybacz źle przeczytałem ale to i tak bardzo dobra cena bo u mnie z vatem ciężko jest dostać wiecej niż 5,1

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

rafalus8    49

5,1 z vat a 5,8 vat to różnica spora ale u mnie też pójdzie w dół bo tendencja spadkowa sie zaczyna robić

lew908    207

Jednym słowem żarty sobie robią z polskiego rolnika. Lepiej sciągnąć zachodnie gówno i dać zarobić niemcowi czy duńczykowi a z Polaka sobie jaja robić i doprowadzić go do upadku .

hanssz    2

dziś 4,9 netto brendza-kupują drogo importowane półtusze i rekompensują tanimi zakupami na lokalnym rynku. Po wszystkim tylko narzekają, że niskie pogłowie- myślę że wolałbym chyba kupić importowane wędliny z polskich świń niż krajowe z importowanych. Czasem się tylko zastanawiam kto tu jest świnią???

rafalus8    49

panowie uważam że cena i tak nie jest drastycznie niska i póki co nie ma większych powodów do narzekań, bo pamiętam czasy kiedy zostawało o wiele mniej zysku z produkcji, najważniejsze żeby cena się ustabilizowała a nie hopki raz w górę raz w dół

lukaczmarek    265

Nie rozumiem tych narzekań. cena oscyluje w granicach 5 zł netto, zboże w żniwa można było nakupić po 400-500 zł netto, nawet teraz jest za max 600 zł więc cena nadal jest bardzo dobra, narzekać można zacząć jak będzie poniżej 4 zł netto.

Na dziś u nas 5,2 netto.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez erni16pl
      kto wie niech napisze ile kosztuje pompa hydrauliki u korbanków oryginalna, mi wysiadła niedaje ciśnienia
      Najlepiej jak ktoś by sprawdził u korbanków
    • Przez innocent
      witam. mam na oku fahra 1200. chciałbym się Was zapytać czy części do tego kombajnu są bardzo drogie?
    • Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez rlbyszew
      Ceny bobu w hurcie cała Polska '17

Zapraszam do wpisywania aktualnych cen bobu na rynkach hurtowych
      (Właśnie wróciłeś z giełdy, znasz ceny? podziel się wiedzą z nami)