Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Binladen

Cena trzody chlewnej 2013

Polecane posty

PawelWlkp    333

No stabilizacja na tym poziomie na zime była by wskazana. Jaka firma kontraktuje w tej cenie, bo jestem z tego samego powiatu?

Wiadomość z agroFakt.pl

tymtus    41

Do mnie też niedawno dzwonili, co prawda ceny nie podniósł, ale chyba naprawdę brak żywca.

pawlo90    1

przyszło rozliczenie z zeszłej środy średnie wybicie w klasie S wybojowość 82,35% wyszła cena brutto 6.6 w przeliczeniu na żywą wagę

przyszło rozliczenie z zeszłej środy średnie wybicie w klasie S wybojowość 82,35% wyszła cena brutto 6.6 w przeliczeniu na żywą wagę

Poznaniak    3

kolego pawlo90 mozliwosci sa dwie+ pierwsza nie wazysz swinek i pisza Ci taka dobra wybojowosc aby wysoka cena na zywa wyszła co ucieszy rolnika, druga wazysz swinie ale odejmujesz od wagi 2-3% straczki,

pawlo90    1

świnie były ważone przed ubojem i znałem ich wagę przed klasyfikacją poubojową i standardowo od tej wagi zostało odjęte 3 % strączki .

jan2130    17

Witam panowie w środę pojechały po 5,20+vat kujawsko pomorskie powiat wąbrzeski spadek o 30 gr żeby tak szybko drożały jak tanieją

Edytowano przez jan2130

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez innocent
      witam. mam na oku fahra 1200. chciałbym się Was zapytać czy części do tego kombajnu są bardzo drogie?
    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?

- KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis

• Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez bocecek087
      witam jak w temacie jakie macie ceny paszy gotowej dla drobiu 
       Wola Pasze Kaczka 1 1100 netto 
    • Przez pro2006
      Drodzy użytkownicy, jeśli w ostatnim czasie mieliście do czynienia z budową garażu i moglibyście mi przybliżyć orientacyjny koszt. Wiadomo, co do złotówki nie da się tego określić. Obecnie jesteśmy na etapie przygotowywania się do budowy garażu wymiary to 25x11 i 4,5 metra ściana (tył i szyty w pełni zabudowane z przodu 5 wrót ) mile widziane byłyby podpowiedzi odnośnie sposobu wykonania więźby dachowej (stal czy drewno)  jak myślicie wystarczy na taką inwestycję około 70 tys zł (bez zalewania posadzki), mamy ograniczony budżet w tym roku, a nie chcielibyśmy się pchać w kredyty