Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Binladen

Cena trzody chlewnej 2013

Polecane posty

PawelWlkp    333

To na żywą z 6,1 lekko wyszły. Dobrego masz odbiorcę. Chodzą słuchy że niemcy na następny tydzień w dół, niedobrze to wygląda.

Wiadomość z agroFakt.pl

fergusonki    36

Ja całego tira w ubiegłym tygodniu sprzedałem za 6,05 a w tym jak mówisz proponują 5,8 do 5,9. Może Twój odbiorca nie obniżył bo też za dużo nie dawał, ale ceny maksymalne spadły. Oby więcej nie spadały.Stabilizacja na tym poziomie wskazana.

Gdzie sprzedałeś po tyle? :) NIechce mi się aż wierzyć. Jak bym sprzedawał na grupę cena była by wyższa, ale 400 muszę oddać normalnie niestety ;/

I powtarzam jeszcze raz że ceny nie spadną :) Do żniw ceny mają piąć się w góre :)

karolci13    26

A jednak coś z ceną się dzieje ,na jutro 5.4+vat

Edytowano przez karolci13

PawelWlkp    333

Może nie spadną bo już spadły. To trzeba bardziej globalnie patrzeć. Jak pisałem zakłady patrzą na niemiecką cenę ustalaną w kazdy piątek i wg tego ustalają cenniki. Sprzedawałem do PKM po 7,65 za wszystko co na haku. Taka cena obowiązywała przez 3 dni. Znajomy do Łagromu po 6,1 miał oferte, teraz 5,9 to po wielkich targach. W piątek Ci napisze ile cena na przyszły tydzień, ale nastroje są nie ciekawe. Na ukrainie żniwa całą parą idą więc pojęcie względne z tymi żniwami. Wolałbym jak każdy z nas żebyś Ty miał racje, bo ceny w końcu zaczeły ładne się robić.

Szczepo kto Ci tak ładnie zapłacił?

Edytowano przez PawelWlkp

fergusonki    36

Mam nadzieje że ja mam rację :) Ja te info biorę od wuja który pracuje w skupie Agro-handel oraz od kumpla pracującego u Biernackiego :) Ponoć ceny mają się utrzymać a co lepsze drożeć :) A i mam już załatwiony odbiór swinek na za 2 tygodnie i cena wstępna 5.85 jednak mówią że w razie podwyżki cena pójdzie w górę ale obnizyć nie obniża :) więc wątpie że jakby miały spasć ceny to by mi taką cenę minimalną podali bez mozliwości obniżki :)

Po żniwach znów będę mogł sprzedawać na grupę, więc myslę że cena będzie powyżej 6 zł będzie na pewno :rolleyes:

Edytowano przez fergusonki

1902    0

niestety nie masz racji Niemcy wczoraj na gieldzie -6 centow a nasze zaklady beda dzialac podobnie i w najblizszym czasie musimy zapomniec o 6 zlotych

tymtus    41

Zapomieć o 6 zł? Te 6 zł trwa dopiero 2 tygodnie, ja nawet jeszcze nie przywykłem :<

A tak na serio, to myślę że najniższa cena w te wakacje to 5.50

domino69    6

sprzedaż 1 lipca-- 70 szt do sokołowa na wbc... cena 6,25 brutto za wagę żywą wyszło ....

PawelWlkp    333

Do 6 netto jeszcze brakuje. Ale jest nadzieja, że jednak obniżek nie będzie. Niemcy minus 2 centy, czyli niecałe 10 gr. Świnek jakoś od obniżek nie przybyło, więc cena może się utrzymać.

nikolas29    168

u nas w lodzkiem 5.5 i vat zbiorowka////a wieksza ilosc po 6 plus vat...ale maja po taniec o 20gr

jan2130    17

Witam panowie w środę pojechały po 5,5+vat kujawsko pomorskie powiat wąbrzeski

1902    0

niemcy podnosza ceny to i u nas pewnie 6 netto bedzie a moze i troche wiecej , zmienia sie jak w kalejdoskopie

PawelWlkp    333

No tylko komu te wahania potrzebne. Tydzień temu obniżali, teraz podnoszą.Mogli na równym poziomie trzymać, a nie takie ciągłe przeciąganie liny. Od przyszłego tygodnia zapowiada się w górę ile okaże się w piątek.

fergusonki    36

Moje Informacje najlepsze :D mówiłem że ceny nie spadną a co lepsze, wzrosną :)

Znajomy dzis sprzedawał na naszą grupe i cena 6.05, Niestety ja narazie nic nie mam na sprzedaż może dopiero za tydzień lub dwa ;/

PawelWlkp    333

Za tyle dwa tygodnie temu sprzedałem i to kastrata, ale dobrze że aby tydzień lekkie zamieszanie było. Na razie euro sprzyja, będzie dobrze z cena. Jutro zobaczymy co niemcy z ceną zrobią.

fergusonki    36

heh To powiedz komu za tyle sprzedałeś bo nie chce mi się wierzyć :) Dawaj nazwę do mnie to nie problem przedzwonić :)

Nie cytuj ostatniego posta

Edytowano przez MAT912

blazek    2

Ma ktoś namiary na kogoś z woj łódzkiego kto skupuje wybrakowane knury ?

blazek    2

okolice łasku jak 2,5 i i tak nie źle ostatnio dzwoniłem do gościa to mi proponował 1,20

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez innocent
      witam. mam na oku fahra 1200. chciałbym się Was zapytać czy części do tego kombajnu są bardzo drogie?
    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?

- KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis

• Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez bocecek087
      witam jak w temacie jakie macie ceny paszy gotowej dla drobiu 
       Wola Pasze Kaczka 1 1100 netto 
    • Przez pro2006
      Drodzy użytkownicy, jeśli w ostatnim czasie mieliście do czynienia z budową garażu i moglibyście mi przybliżyć orientacyjny koszt. Wiadomo, co do złotówki nie da się tego określić. Obecnie jesteśmy na etapie przygotowywania się do budowy garażu wymiary to 25x11 i 4,5 metra ściana (tył i szyty w pełni zabudowane z przodu 5 wrót ) mile widziane byłyby podpowiedzi odnośnie sposobu wykonania więźby dachowej (stal czy drewno)  jak myślicie wystarczy na taką inwestycję około 70 tys zł (bez zalewania posadzki), mamy ograniczony budżet w tym roku, a nie chcielibyśmy się pchać w kredyty