Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Binladen

Cena trzody chlewnej 2013

Polecane posty

Daro20    9

Taka cisza w temacie więc się wypowiem. W piątek 28 szt 4,82 netto <_< Powoli zaczyna brakować świnek i teraz powinne tylko drożeć.

KULAWA_KOZA    88

U nas 5.80/kg świń brak !!!!!!!!!!!!! pobliskie masarnie jeżdżą do innego powiatu w poszukiwaniu swiń.

Przy takiej cenie provitu i zboża nie warto się w to bawić.

Wiadomość z agroFakt.pl

maciej9911    22

Czy ktoś z was oddaje może tuczniki do firmy OL-WI ze Sławna? Jeśli tak to jak oceniacie współpracę z tą firmą?

loldek37    4

Czy ktoś z was oddaje może tuczniki do firmy OL-WI ze Sławna? Jeśli tak to jak oceniacie współpracę z tą firmą?

Ja współpracowałem z tą firmą ale już zakończyłem tak jak moi znajomi gdyż stali się mało konkurencyjni MINUSY jak towar potrzebują jest w miarę ok ale jak świn opór to cena ustalona ale jak przyjadą próbują coś urwać trzeba pilnować wagi i sobie pisać gdyż przy większej ilości potrafią żle zapisać ,waga wiele do życzenia pozostawia pieniądze na 14 dzień chociaż obiecują że będą szybciej ,......Dzisiaj sprzedane po 5.1zł+vat

Edytowano przez loldek37

tedizetor56    94

ja waze tuczniki zawsze na tej samej wadze co warchlaki,zboze.5.7netto,jeszcze tydzien przytrzymam,moze 6 bedzie,180sz holendra.

Tomasz78    287

Ja współpracuję od kilku lat i nie narzekam kasa po kilku dniach na kącie max 7dni ,płaca podobnie jak firmy konkuręcyjne .

maciej9911    22

Rolnik1973 ponad 140kg kabany miałeś?.... Kto mi wytłumaczy jaki jest sens trzymania tucznika do takiej dużej wagi ma u mnie zimnego browara.... Puścił byś je 20kg wcześniej to pewnie większość załapała by się w E dostał byś większą cenę i zjadły by ci przez ten czas o wiele mniej zboża, nie wspominając już o blokowaniu miejsca w chlewni....

Rolnik1973    1247

U mnie nie łapią się na E bo z kartofli, wysłodków, trawy nie wyjdzie mięsność na E, a tak np na 4szt mam jedną gratis bez odchowu prosiaka. Miejsca mam pod dostatkiem i paszy też.

pawelol111    709

Pokrzywę kosi pod płotem - bez nawozu - bez kosztów. Owa pokrzywa generuje jedynie koszt zakupu osełki do ostrzenia kosy. Ziemniaki pewnie też ekologiczne bo bez nawozu a może i z poprzedniej epoki bo pewnie dziadek w młodości sadził tym sadzeniakiem.

• Like 3

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować