Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Binladen

Cena trzody chlewnej 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
maxiben    14

zm skiba 6.60 netto kl e jeszcze troche a powinno sie ruszyc i zbyt i cena bo podaz niska

Edytowano przez maxiben

Marlik20    3

tedi juz zgodziłem 5,5-1% 180szt jutro ładuję. Oczywiscie jak najbardziej Cię rozumiem ze się boisz, gotówka po zważeniu.

adamelo    1

tedi juz zgodziłem 5,5-1% 180szt jutro ładuję. Oczywiscie jak najbardziej Cię rozumiem ze się boisz, gotówka po zważeniu.

a poza tym jakie minimalne ilości skupujesz? i z jakiego region bo szukam stałego odbiorcy, bo mój odbiorca za dużo sobie pozwala (monopolista w regionie)

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

5,10+vat pieniądze na rękę lub przelew 1 dzień.

mariox    2

odbierał gościu z pod czestochowy a dokładnie Wola Jankowska a jak chcesz namiary to mogę podać na skrzynke, a kolega tez z okolic Raszkowa?

jan2130    17

Witam panowie wczoraj pojechały po 5,15+vat kujawsko pomorskie powiat wąbrzeski w górę o 0,5gr cena +- stabilna od prawie 2 miesięcy

Edytowano przez jan2130

Marlik20    3

a poza tym jakie minimalne ilości skupujesz? i z jakiego region bo szukam stałego odbiorcy, bo mój odbiorca za dużo sobie pozwala (monopolista w regionie)

skupuję tez drobnice tyle ze na moim terenie powiat jędrzejowski i ościenne, musi być te 100szt aby opłacało mi się jechać poza województwo no chyba ze mam po drodze lub jakiś powrót. to wtedy mogło by być mniej.

nikolas29    168

posrednik ten co w naszej gminie bierze....nie moge na priv jakas przerwa konserwacyjna ciagle na tej stronie

tedizetor56    94

jutro 120 szt 5.4 netto -1%,lipa ale to polska,pewnie nasciągali badziewia bo w tamtym tygodniu sie dobijali kilka razy dziennie.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez innocent
      witam. mam na oku fahra 1200. chciałbym się Was zapytać czy części do tego kombajnu są bardzo drogie?
    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?

- KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis

• Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez bocecek087
      witam jak w temacie jakie macie ceny paszy gotowej dla drobiu 
       Wola Pasze Kaczka 1 1100 netto 
    • Przez pro2006
      Drodzy użytkownicy, jeśli w ostatnim czasie mieliście do czynienia z budową garażu i moglibyście mi przybliżyć orientacyjny koszt. Wiadomo, co do złotówki nie da się tego określić. Obecnie jesteśmy na etapie przygotowywania się do budowy garażu wymiary to 25x11 i 4,5 metra ściana (tył i szyty w pełni zabudowane z przodu 5 wrót ) mile widziane byłyby podpowiedzi odnośnie sposobu wykonania więźby dachowej (stal czy drewno)  jak myślicie wystarczy na taką inwestycję około 70 tys zł (bez zalewania posadzki), mamy ograniczony budżet w tym roku, a nie chcielibyśmy się pchać w kredyty