Zaloguj się, aby obserwować  
Binladen

Cena trzody chlewnej 2013

Polecane posty

tomek175    1

mateuszpodyna jesli to nie tajemnica to kto placi 5 plus vat i przy jakiej ilosci bo ja jestem tez z okolic wielunia sprzedawałem po 4.7 plus vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

W gazecie były wyliczenia jakie powinny byc ceny skupu zywca przy chowie otwartym powinien kosztować 6.94 aktualna cena około 5 zł

a w cylku zamknietym powinna byc cena 6.30 zł przy cenie 5 zł pracujemy za 78% kosztów ..


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

A nasi mądrzy rządzący zastanawiają się dlaczego pogłowie spada i co zrobić żeby zaczeło rosnąć. U mnie cena 5 do 5,1 netto na skupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

mateuszpodyna jesli to nie tajemnica to kto placi 5 plus vat i przy jakiej ilosci bo ja jestem tez z okolic wielunia sprzedawałem po 4.7 plus vat

okolice wielunia jest taniej wiem bo mam tam znajomego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo90    1

w poniedziałek poszło 11 sztuk średnie wybicie 60.9 % cena wyszła jak na żywą 5.3 netto więc nie jest najgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mateuszpodyna jesli to nie tajemnica to kto placi 5 plus vat i przy jakiej ilosci bo ja jestem tez z okolic wielunia sprzedawałem po 4.7 plus vat

 

powiedzieć nie moge bo zabronił mi tego odbiorca ale cena którą dostałeś jest dobra i taka w rejonie jest, zresztą ubojnia która odbiera ode mnie taką cene płaci po skupach i małym gospodarstwom a tylko stałym dostawcą dokłada a co do ilości to tym razem poszło tylko 13 szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

posrednik mi powiedzial ze po swietach jest szansa ze 10gr wyzej ciekawe..raczej nie od razu....4,8 netto 5 zl przy 25 sztuk netto bylo wczoraj,za zbiorowke polska ,lodzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoni84    0

kto tym pośrednikiem jest????

jeśli możesz daj namiary na priv

jestem z okolic Bełchatowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

w poniedziałek poszło 11 sztuk średnie wybicie 60.9 % cena wyszła jak na żywą 5.3 netto więc nie jest najgorzej

chyba chciales powiedziec ze srednia ci mięsnosc taka wyszla,bo jak wybicie takie mialy(dzielisz wage poubojową przez zywą)to harpagany niezle musialy byc :blink:

Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo90    1

nie to nie pomyłka a niby czemu miała by być ?? raz jak się człowiek pomyli to od razu sugestie że wszystko pisze nie prawdę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz83    2

W zeszłym tygodniu sprzedałem cały rzut 8-tirów na zywo po 5.6netto do zakładów w mazowieckim

Edytowano przez Grzegorz83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

Cena z dziś 4.85 PLN netto ;/ Nudzi im się tam?

W czwartek sprzedaje, oby coś podnieśli ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

grzegorz bierzecie jakas przedplate bo to kupa kasy jest jakby mieli choc tydzien z platnoscia zwlekac a jak dluzej to wole nie myslec?

powiedz caly rzut naraz sprzedales to mogles miec sztuki w rozrzucie 80 i 150 kg i cena bez wzgledu na ich miesnosc i wage? i jaki % potracen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez młodyrolnik2000
      Siema. Mam gospodarstwo około 20 hektarów i hoduje okoły 50 świn i 10 sztuk bydła. Planuje zlikwidować świnie i powiekszyć chów bydła do około 20 sztuk oraz bardziej skupić sie na produkcji roślinnej czyli zboża, rzepak lub kukurydze na ziarno. Tylko nie wiem czy mi się to opłaci. Może ktoś zmieniał coś w tym stylu jak ja to planuje? Myślicie że sie opłaci? Z góry dzięki za odpowiedz. dodam że ziemie klasy 3, 4 i 5.
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj