Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Binladen

Cena trzody chlewnej 2013

Polecane posty

tyle że Pani z Cekanowa trochę długo czeka z wysyłką kasy

mnie raz zapłacili po miesiącu a drugi i ostatni po 60 dniach!!!!!uwazajcie bo zmieniaja warunki umowy!!!!

mario3107    4

Cena ze środy 4,90 zł netto. Kasa w ten sam dzień na koncie. Wielkopolska powiat Złotów

Edytowano przez mario3107

Wiadomość z agroFakt.pl

moje jeszcze nien poszły. Nerwy mi powoli puszczają ;[ ;[ codziennie słyszę że jutro i tak od tyg. największe robią się za duże. Masakra jakby świńska górka była

daro090    7

Łódzkie 5,30 netto.

kto tyle daje ???? bo mam troche sztuk do odstawienia no i taka cena by mi sie przydala!!!

mmarcinn001    12

Małopolska 5 zł ubojnia mały prz 5,14 z vat

Czy możesz napisać gdzie jest ta ubojnia?

U-R-S-U-S C-355
MF 255

Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza

szczepo14    9

dzisiaj sie pytalem jak dzonilem o warchlaki, firma ktora rozprowadza importowane prosiaki i w dodataku prowadzi skup to 5,5 netto zywa. 7zł netto-poubojowo. ale to zawsze posrednik, a do posrednika nigdy nie wstawie, bo to wszyscy jeden na drugim złodzeje, żerują na polskim rolniku. w zakladzie napewno wyzsza cena i to sporo.

tymtus    41

A od kogo ten pośrednik nie wiesz? Pewnie gdzieś do dani, albo holandii.. Więc czemu nie chcesz im sprzedać? : >

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez erni16pl
      kto wie niech napisze ile kosztuje pompa hydrauliki u korbanków oryginalna, mi wysiadła niedaje ciśnienia
      Najlepiej jak ktoś by sprawdził u korbanków
    • Przez innocent
      witam. mam na oku fahra 1200. chciałbym się Was zapytać czy części do tego kombajnu są bardzo drogie?
    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?

- KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis

• Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez tedek2
      Witam posiadam renault 90-34 i chce założyc tura, zastanawiam sie nad metal technik a intertech. Na metal tech dostałem oferte 19600 z amortyzatorem, 3 sekcje, samopoziomowanie, lyzka 2m, chwytak do bel 1 siłownik, krokodyl. A za inter tech u innego dealera 20790.