Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Binladen

Cena trzody chlewnej 2013

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

a u mnie lipa.... 6.35 netto za klasę E. nic w górę i jeszcze nie chcą brać, bo nie potrzebują. ;[ Zm warmia Biskupiec. czas sie chyba rozglądać za nowym odbiorcą

Przemo85    13

Polecam Pini Kutno. Ja odstawiam przez pośrednika już rok i jestem zadowolony. W tamtym tygodniu w środę za 32sztuki dostałem po 6.7netto/kg za klase E średnia mięsność 57,5%. Cena ''z haka'' czyli każdy tucznik jest rozliczany wg średniej mięsności

kolega sprzedaje tam i też miałem taką propozycje. narzeka tylko że partia musi być wyrównana wagowo bo zbyt dużo potrąceń wtedy i różnie to wychodzi. ja mam mięsność na poziomie 56-57 to może i zle by nie było

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Przemo85    13

Ja odstawiam sztuki od 105kg do 130kg po uboju średnio od sztuki odchodzi 24-25kg i potraceń za wagę nie mam.

Ja odstawiam sztuki od 105kg do 130kg po uboju średnio od sztuki odchodzi 24-25kg i potraceń za wagę nie mam.

a ile minimum trzeba mieć sztuk żeby opłacało im się podjechać? ja jestem z ok. Nowego

Miasta Lub. czyli niedaleko ciebie

Przemo85    13

a ile minimum trzeba mieć sztuk żeby opłacało im się podjechać? ja jestem z ok. Nowego

Miasta Lub. czyli niedaleko ciebie

Nie wiem ale myślę że po ponad 20sztuk by przyjechali. Jak chcesz to ci wyśle na PW numer do pośrednika to sam zapytasz

jan2130    17

Nie wiem ale myślę że po ponad 20sztuk by przyjechali. Jak chcesz to ci wyśle na PW numer do pośrednika to sam zapytasz

Witam Przemo85 Grązka bieze od ciebie

Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Sadek    462

Średnia cena na WBC 7,04 zł/kg - mięsność 59% dostawa 6-III.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

tedizetor56    94

to zalezy od ceny,mam kilku odbiorcow.a ta oferta to z cekanowa jesli wiesz gdzie to jest.

Edytowano przez tedizetor56

Zetor Team.

Przemo85    13

Witam Przemo85 Grązka bieze od ciebie

Tak Henryk Grazka

a co od was z grupy tez bierze?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez erni16pl
      kto wie niech napisze ile kosztuje pompa hydrauliki u korbanków oryginalna, mi wysiadła niedaje ciśnienia
      Najlepiej jak ktoś by sprawdził u korbanków
    • Przez innocent
      witam. mam na oku fahra 1200. chciałbym się Was zapytać czy części do tego kombajnu są bardzo drogie?
    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?

- KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis

• Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez tatar902
      Witam poszukuje osob ktore zostaly oszukane przez firme bm kobyli zajmujacej sie trzoda
      firma mnie oszukala tak ze swinei zabrala po 1 miesiacu pozniej niz przewidziana byla umowa i wystawili mi jeszcze kwitek sadownie bym im zaplacic nie wiadomo za co i stwierdzili ze swinie byly za male po upywie 120 dni gdzie stwierdzil to ich przedstawiciel gdzie byl ostatni raz jak swinei byly  prawie jak warchlaki chyba jakis wrozbitow zatrudniaja ze wiedza jaka wage maja nie widzac ich 2,5 miesiaca
      kontakt do mnie  tatar902@wp.pl