Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Binladen

Cena trzody chlewnej 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
vicia1223    10

A co takiego się dzieje ?? Masz do opylenia ?? Ile sztuk ?

Prognoza ceny to albo 10 gr w górę albo 20 do dołu :) Polska .

Edytowano przez vicia1223

wschodni koniec mazowsza.

Wiadomość z agroFakt.pl

dromik    4

Po ile u was koledzy płacą za knury ?? U mnie tucznik 5.20 + wat dla drobnych wędliniarzy a masarnie 5 + wat

soltys48    1372

dziś zywa waga po 4,7+ vat przy 10 sztukach

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

BartekM    17

To straszne robirzosci cenowe, na forum trzody pisza ze juz po 5.60 idą całe samochdy, w tym togodniu nasze pojada po 5.30 a u Was max 5.20..

vicia1223    10

za klasę E 6.35 od dzisiaj

Nie masz czasem jakiegoś innego kalendarzu ??? 6.8 E classe już w tamtym tygodniu było..

wschodni koniec mazowsza.

Marlik20    4

To straszne robirzosci cenowe, na forum trzody pisza ze juz po 5.60 idą całe samochdy, w tym togodniu nasze pojada po 5.30 a u Was max 5.20..

Moze jestem w wielkim błędzie, ale 5,6 w tym tygodniu według mnie to tylko marzenia. Wiem ze większe zakłady którzy sami odbierają od rolników po kilkadziesiąt sztuk np Sokołów płacili 6,5 moze 6,6 za E zeszły tydzień. chciałbym mieć takich odbiorców którzy dadzą mi po 5,6 za żywą wagę, Wiekszość woli na WBC brać wiadomo dlaczego :) ogólnie świń duzo nie ma wydaje mi się ze w najblizszym czasie sytuacja z ceną się unormuje, czego bardzo bym chciał bo sam hoduję trzodę.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez andrzej1988
      to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez Grzegorz95
      Cześć, chciałbym wystartować z hodowlą świń (puławskich). I moje pytanie brzmi tak czy z 5 hektarów byłbym w stanie utrzymać tak około 20 macior? Ile ziemi potrzebowałbym aby rocznie odchować ok 100 tuczników? Czy hodując 20 macior rocznie odstawiając około 100 tuczników, byłbym w stanie wyjść na plus, czy musiałbym odstawiać np. 200 lub 300 tuczników. Czy kupując zboże na pasze dla 100 tuczników jestem w stanie wyjść na plus czy nie? 
    • Przez Halpsc
      Używana czynna hala namiotowa na magazyn lub boisko typu orlik. Wymiar 56x26x9m. Cena netto bez demontażu. Można zabrać stopy ze szpilkami w cenie. Tel 501 084 750 Robert
      https://www.olx.pl/oferta/hala-namiotowa-CID3-IDqj2MT.html

• Przez maciek21
      witam czy ktoś sie orientuje w obecnych cenach zbóż patrzyłem trochę na olx ale ceny w regionie są trochę wybujane moim zdaniem. Po ile w ŁÓdzkim  chodzi pszenica jęczmien przeżyto i owies 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.