Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Binladen

Cena trzody chlewnej 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukaczmarek    265
Napisano (edytowany)

a ja myslalem ze jestes pozadnym hodowca i towar z gornej zdrowotnej polki bierzesz?

Jak ktoś ma prawie 200 loch i likwiduje hodowle (bo tak można wywnioskować z tego posta) to zakładam że byle czego nie ma

@Binladen jak była by taka możliwość to wymienił bym cześć stada na świeżą krew. a miejsca mam jeszcze na 8 sztuk dodatkowo

Edytowano przez lukaczmarek

walkol    33

Panowie mam do was pytanko.

Zakładając że ktoś ma hodowlę trzody i chce ją w całości sprzedać.

Ile może wziąć za całość?

Knury 3

Lochy 172

Loszki 26

Tuczniki 609

Warchlaki 696

Prosięta 292

Proszę o przypuszczalne wyliczenia.

woj warmińsko-mazurskie

Widzę nie zły z ciebie bajkopisarz , to nawóz kupujesz 200zł taniej na tonie, chlewnie sprzedajesz której na oczy nie widziałeś, 1500 ha zboża masz 50 maszyn rolniczych i co jeszcze a samolot Boeninga tez masz? czy może tupolewa ,po co to zasmiecac forum bezsensownymi tekstami a twoje gospodarstwo istnieje ale wirtualnie z tego co widzę

maxiben    14

Jak ktoś ma prawie 200 loch i likwiduje hodowle (bo tak można wywnioskować z tego posta) to zakładam że byle czego nie ma

@Binladen jak była by taka możliwość to wymienił bym cześć stada na świeżą krew. a miejsca mam jeszcze na 8 sztuk dodatkowo

o ile wogole je ma to to ja zakladam ze wlasnie ma byle co i chce sie tego pozbyc a swieza krew zakup sobie ze stada zdrowego potwierdzonymi aktualnymi badaniami bo ile mozesz tutaj zaoszczedzic? latwo policzyc a ile mozesz stracic ?????

skonczmy to bo dzieciak ma z nas polewke

Wiadomość z agroFakt.pl

vicia1223    10

To w górę rozumiem , a ile było wcześniej ???

Niemcy dziś +3centy. 1.68 euro kg wbc 56%..

wojtek8244    5

Widzę nie zły z ciebie bajkopisarz , to nawóz kupujesz 200zł taniej na tonie, chlewnie sprzedajesz której na oczy nie widziałeś, 1500 ha zboża masz 50 maszyn rolniczych i co jeszcze a samolot Boeninga tez masz? czy może tupolewa ,po co to zasmiecac forum bezsensownymi tekstami a twoje gospodarstwo istnieje ale wirtualnie z tego co widzę

To niech pokaże to swoje gospodarstwo i wypełni swoją pusta galerię jak taki kozak... Jakby posiadał to co wypisuje to na pewno w galerii miałby pełno.

cover    8

4.6 + vat za żywą Łódzkie. czyli + 10 gr. I gdy dzwniliśmy aby zapisać to mogłęm sobie sam dzień wybierać, który mi się podoba. I na skupie mało świń.

Huberto89    34

4.8 z vat-em i towaru na skupie zbytnio nie ma. Czyli 20 gr w górę w porównaniu z tym co było w połowie stycznia.

jaro86    6

4.6 + vat za żywą Łódzkie. czyli + 10 gr. I gdy dzwniliśmy aby zapisać to mogłęm sobie sam dzień wybierać, który mi się podoba. I na skupie mało świń.

kolego powiedz gdzie sprzedajesz, bo ja tez z lodzkiego

cover    8

Zależy ile sztuk mam na srzedanie i jaki towar, ale głównie to do Zakładów Przetwórstwa Mięsnego "Rzeżnik" - Jeżów powiat Brzeziński. A kolega skąd?

nikolas29    165

u kogo taka cena w piotrkowskim?? ja dostalem 5zl z vatem

u nas duzo jest handlarzy. a taka cena w gm.grabica ma byc na poniedzialek

Wrath    0

woj. śwętokrzyskie 4.6 + vat cena bez zmian od 3tyg.

mario3107    4

Północna wielkopolska 10 groszy w górę :4,50 przelew w ten sam dzień. Inny spęd 4,80 przelew 14 dni. Ceny netto

maxiben    14

nie przesadzaj ze nikt nie chce i wcale ich duzo nie ma np skiba podniosl cene o 20 gr na 6.40 i bierze wszystko

krzychrol    5

U nas pośrednik dla Skiby brał w ubiegłym tygodniu do 10 sztuk 4,80 netto powyżej 10- 4.90 netto

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować